Nabór do szkoły podstawowej Newton Przemysl

ogloszenia.przemysl.pl
Przemyski serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 15429 / Ogłoszenia oczekujące: 469
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Masaże rehabilitacja terapia kręgosłupa Przewody wężę zakuwanie produkcja naprawa Wypożyczalnia samochodów, samochody zastępcze, MotoRent Przemyśl Skład węgla w Przemyślu Strony WWW, pozycjonowanie, sklepy internetowe Artykuly BHP odziez obuwie Sprzątanie mycie okien przeprowadzki piaskowanie usługi koparko-ladowarką fabryka okien Stacja kontroli pojazdów Nieruchomosci mieszkania dzialki pokoje Profesjonalne czyszczenie Transport i przeprowadzki kompleksowo Używana odzież z Anglii Reklama Przemyśl
Komputery Laptopy Wymiana opon

Praca - Wszystkie \ Praca \ Pozostałe

Nr ogłoszenia 469794 z dnia 2018-02-14 / OFERTA PRYWATNA

Rekrutacja

Informujemy o trwającej do dnia 21.02.2018r rekrutacji do projektu pt. "Bliżej Bliskich" w ramach którego realizowane będzie wsparcie dla 20 opiekunów nieformalnych oraz ich 20 osób zależnych zamieszkałych na terenie miasta Przemyśla
Celem głównym projektu jest zwiększenie dostępności do usług w opiece domowej dla 20 opiekunów nieformalnych i ich 20 osób zależnych starszych/niesamodzielnych co wpłynie na zmniejszenie zagrożenia wykluczeniem społecznym na obszarze Miasta Przemyśla w terminie do 30.04.2019 r
Formy wsparcia w projekcie:
1.„Usługa opiekuńcza urlopem od opieki” W ramach tego wsparcia osoba zależna uzyska wsparcie od profesjonalnego opiekuna formalnego(pielęgniarka, rehabilitant opiekunka osób starszych”) przez 7 dni w tygodniu w okresie 7 miesięcy a opiekun formalny w czasie trwania usługi opiekuńczej uzyska wolny czas, który będzie mógł przeznaczyć na skorzystanie z wsparcia oferowanego w ramach projektu.
2.„Poradnictwo psychologiczne i grupy wsparcia” w ramach wsparcia prowadzone będą spotkania grupowe i indywidualne przez wykwalifikowanych psychologów w celu pomocy w rozwiązywaniu problemów opiekunów nieformalnych.
3.„Wsparcie w zakresie podnoszenia wiedzy i umiejętności przy opiece nad osobą zależną” w ramach realizacji wsparcia odbędą się spotkania edukacyjno-informacyjne w formie: konferencji na temat uzupełnienia i podniesienia wiedzy w zakresie tematyki medycznej, chorób i dysfunkcji narządów u osób zależnych oraz warsztatów z technik obsługi osoby zależnej.
Projekt realizowany jest przez Zarząd Okręgowy Polskiego Komitetu Pomocy Społecznej w Przemyślu w ramach Działania 8.3 „Zwiększenie dostępu do usług społecznych i zdrowotnych”, Priorytet VIII Integracja społeczna, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020.
Okres realizacji projektu: 01.01.2018 - 30.04.2019
Obszar realizacji projektu: miasto Przemyśl

Cena: -

Autor: ZO PKPS w Przemyślu

Kontakt:

  • adres email:

OSTRZEŻENIE PRZED NIEUCZYCIWYMI OGŁOSZENIODAWCAMI!
Ostrzegamy przed nieuczciwymi ofertami pracy, w których anonimowi ogłoszeniodawcy proszą o przesłanie numeru dowodu osobistego lub jego skanu, numeru PESEL, adresu zamieszkania i numeru telefonu, Twoich zdjęć lub żądają opłacenia z góry procesu rekrutacji, biletów, noclegów (w szczególności dotyczy ofert pracy za granicą i próśb o wpłatę pieniędzy za pośrednictwem Western Union Money Transfer), opłat za materiały (praca chałupnicza, składanie długopisów lub biżuterii) itp., zatelefonowania lub wysłania wiadomości SMS pod płatny numer telefonu, pobrania pliku z internetu, wykonania przelewu bankowego nawet na kwotę 1 grosza (nowy rodzaj oszustw, wyłudzenie kredytu). Zanim wyślesz CV poproś autora ogłoszenia o podanie nazwy firmy i jej pełnych danych teleadresowych (w tym numeru REGON). Następnie zweryfikuj ich prawdziwość. Uczciwi pracodawcy nie mają żadnych powodów do publikacji anonimowych ofert pracy, nigdy NIE ŻĄDAJĄ podania swoich danych osobowych, założenia konta bankowego, wykonania przelewu. Bądź ostrożny, nie ryzykuj!

To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu PRACA, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego


Wstecz

Ilość wyświetleń: 589
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.przemysl.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Pozostałe


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.przemysl.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2020 ogloszenia.przemysl.pl