Praca Przemyśl

ogloszenia.przemysl.pl
Przemyski serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 14149 / Ogłoszenia oczekujące: 41
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Nauka jazdy, prawo Jazdy Przemyśl Przewody wężę zakuwanie produkcja naprawa Sprzątanie mycie okien przeprowadzki Autolaweta Przemyśl Sufity napinane Przemyśl Reklama Przemyśl
Komputery Laptopy Gry Konsole Przemyśl

Praca - Wszystkie \ Praca \ Zatrudnię na etat

Nr ogłoszenia 469807 z dnia 2018-02-14 / OFERTA PRYWATNA

Multi Fashion szuka hostessy lub hosta

Multi Fashion szuka hostess lub hostów do obsługi akcji promocyjnej - ulotkowanie i informowanie o nowej aplikacji fast-food (1 osoba/lokalizacja)

Termin: 17.02 i 24-25.02 (najchętniej osoby dyspozycyjne przez 3 dni, jednak możecie się zgłaszać na pojedynczy termin).

Praca w godzinach: 11:00 - 20:00 na terenie Galerii Sanowej.

Obowiązki: Hostessa/Host dostanie tablet i zadaniem będzie pokazywanie osobom w kolejce jak składać zamówienia za pomocą aplikacji.
Klient zapewnia koszulkę z logo. We własnym zakresie czarne spodnie/spódniczka i ciemne buty.
Szukamy osób uśmiechniętych i aktywnych.
PROSZĘ O ZGŁOSZENIA TYLKO OSÓB KTÓRE SĄ ZAINTERESOWANE NA 101%!!
Wynagrodzenie: 112 zł netto/dzień (336 zł netto/3 dni)


Proszę o zgłoszenia na maila: rekrutacja@multi-fashion.com w tytule "APLIKACJA + PRZEMYŚL", w treści: imię, nazwisko, telefon kontaktowy, wiek, miasto (i ewentualnie galeria która najbardziej Ci odpowiada), dyspozycyjność, informacja czy się uczysz, 2-3 zdjęcia lub link do portfolio.

Zapraszamy do współpracy
facebook.com/multifashioncom

Cena: 336 zł netto/3 dni

Autor: Multi Fashion

Kontakt:

  • adres email:

OSTRZEŻENIE PRZED NIEUCZYCIWYMI OGŁOSZENIODAWCAMI!
Ostrzegamy przed nieuczciwymi ofertami pracy, w których anonimowi ogłoszeniodawcy proszą o przesłanie numeru dowodu osobistego lub jego skanu, numeru PESEL, adresu zamieszkania i numeru telefonu, Twoich zdjęć lub żądają opłacenia z góry procesu rekrutacji, biletów, noclegów (w szczególności dotyczy ofert pracy za granicą i próśb o wpłatę pieniędzy za pośrednictwem Western Union Money Transfer), opłat za materiały (praca chałupnicza, składanie długopisów lub biżuterii) itp., zatelefonowania lub wysłania wiadomości SMS pod płatny numer telefonu, pobrania pliku z internetu, wykonania przelewu bankowego nawet na kwotę 1 grosza (nowy rodzaj oszustw, wyłudzenie kredytu). Zanim wyślesz CV poproś autora ogłoszenia o podanie nazwy firmy i jej pełnych danych teleadresowych (w tym numeru REGON). Następnie zweryfikuj ich prawdziwość. Uczciwi pracodawcy nie mają żadnych powodów do publikacji anonimowych ofert pracy, nigdy NIE ŻĄDAJĄ podania swoich danych osobowych, założenia konta bankowego, wykonania przelewu. Bądź ostrożny, nie ryzykuj!

To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu PRACA, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego


Wstecz

Ilość wyświetleń: 1971
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.przemysl.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Zatrudnię na etat
Inne ogłoszenia tego użytkownika (1 ogł.):


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.przemysl.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2021 ogloszenia.przemysl.pl