ogloszenia.przemysl.pl
Przemyski serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 25480 / Ogłoszenia oczekujące: 57
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Masaże rehabilitacja terapia kręgosłupa Przewody wężę zakuwanie produkcja naprawa Wypożyczalnia samochodów, samochody zastępcze, MotoRent Przemyśl Skład węgla w Przemyślu Strony WWW, pozycjonowanie, sklepy internetowe Artykuly BHP odziez obuwie Sprzątanie mycie okien przeprowadzki piaskowanie usługi koparko-ladowarką fabryka okien Stacja kontroli pojazdów Nieruchomosci mieszkania dzialki pokoje Profesjonalne czyszczenie Reklama Przemyśl
Komputery Laptopy

Praca - Wszystkie \ Praca \ Praca za granicą

Nr ogłoszenia 472390 z dnia 2018-03-03 / OFERTA PRYWATNA

Oferta na 3 tygodnie od 17 Marca na zastepstwo

Oferta pracy w Niemczech

Nasza firma istnieje na rynku od 2011 roku. ​Oferujemy Ci bezpieczną, legalną i dobrze płatną pracę.
Gwarantujemy koszt pokrycia kosztu dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju, zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego a także atrakcyjne i uczciwe wynagrodzenie. Odprowadzamy składki o przeciętnego wynagrodzenia brutto ( 4500 zł), zapewniamy kartę EKUZ oraz druk A1 potwierdzający legalność Twojej pracy za granicą.
W każdej chwili z każdym problemem możesz zwrócić się z prośbą o pomoc do koordynatora przeznaczonego Ci na czas wyjazdu.

Opis oferty

Poszukujemy osoby do pracy przy opiece osoby starszej. Podopieczna porusza się za pomocą wózka inwalidzkiego. Wstaje około godz. 8 idzie spać około godz. 19. Do dyspozycji opiekunki jest osobne mieszkanie. Mąż podopiecznej ma swoją drugą opiekunkę, która się nim zajmuje. Druga opiekunka ma swój oddzielny pokój na górze domu. Czyli są dwie opiekuni do podopiecznych. Przerwa minimum 2 godz. dziennie. Miejsce pracy w samym centrum Trier.

Do opiekunki należy prowadzenie domu ( sprzątanie, pranie gotowanie), zakupy, opieka nad Podopieczną .

Oferujemy:

- legalne zatrudnienie składki ZUS od kwoty 4500 zł miesięcznie
- druk A1, karta EKUZ
- wynagrodzenie od 1200, 00 euro netto miesięcznie płatne do 10-go każdego miesiąca w EUR
- premia świąteczna 150 euro
- zwrot kosztów podróży
zakwaterowanie i wyżywienie
- opiekę koordynatora na terenie Niemiec
- pomoc w zorganizowaniu wyjazdu
- minimum formalności
- brak opłat i prowizji
-
Wymagania:

- znajomość języka Niemieckiego w stopniu komunikatywnym
- miłe i pogodne usposobienie
- doświadczenie w opiece osób starszych

Firma Usługowa „PFLEGE-IZABEL” Pieńsk ul. Szkolne 2B/13 kontakt telefonicznym pod numerami telefonu +48757775071 kom. +48698663734 bądź poprzez e-mail: agencja.izabel@gmail.com

Autor: IZABELA

Kontakt:

  • adres email:
  • telefon: 757775071
  • tel. komorkowy: 698663734

OSTRZEŻENIE PRZED NIEUCZYCIWYMI OGŁOSZENIODAWCAMI!
Ostrzegamy przed nieuczciwymi ofertami pracy, w których anonimowi ogłoszeniodawcy proszą o przesłanie numeru dowodu osobistego lub jego skanu, numeru PESEL, adresu zamieszkania i numeru telefonu, Twoich zdjęć lub żądają opłacenia z góry procesu rekrutacji, biletów, noclegów (w szczególności dotyczy ofert pracy za granicą i próśb o wpłatę pieniędzy za pośrednictwem Western Union Money Transfer), opłat za materiały (praca chałupnicza, składanie długopisów lub biżuterii) itp., zatelefonowania lub wysłania wiadomości SMS pod płatny numer telefonu, pobrania pliku z internetu, wykonania przelewu bankowego nawet na kwotę 1 grosza (nowy rodzaj oszustw, wyłudzenie kredytu). Zanim wyślesz CV poproś autora ogłoszenia o podanie nazwy firmy i jej pełnych danych teleadresowych (w tym numeru REGON). Następnie zweryfikuj ich prawdziwość. Uczciwi pracodawcy nie mają żadnych powodów do publikacji anonimowych ofert pracy, nigdy NIE ŻĄDAJĄ podania swoich danych osobowych, założenia konta bankowego, wykonania przelewu. Bądź ostrożny, nie ryzykuj!

To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu PRACA, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego


Wstecz

Ilość wyświetleń: 691
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.przemysl.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Praca za granicą
Inne ogłoszenia tego użytkownika (1 ogł.):


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.przemysl.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2018 ogloszenia.przemysl.pl