Nabór do szkoły podstawowej Newton Przemysl

ogloszenia.przemysl.pl
Przemyski serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 22216 / Ogłoszenia oczekujące: 44
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Masaże rehabilitacja terapia kręgosłupa Przewody wężę zakuwanie produkcja naprawa Wypożyczalnia samochodów, samochody zastępcze, MotoRent Przemyśl Skład węgla w Przemyślu Strony WWW, pozycjonowanie, sklepy internetowe Artykuly BHP odziez obuwie Sprzątanie mycie okien przeprowadzki piaskowanie usługi koparko-ladowarką fabryka okien Stacja kontroli pojazdów Nieruchomosci mieszkania dzialki pokoje Profesjonalne czyszczenie Transport i przeprowadzki kompleksowo Reklama Przemyśl
Komputery Laptopy Wymiana opon

Mieszkania Nieruchomosci - Wszystkie \ Mieszkania Nieruchomości \ Lokal wynajmę

Nr ogłoszenia 515593 z dnia 2019-05-25 / OFERTA OD FIRMY

Lelewela 8A - do wynajęcia nad szkołą tańca

Lokal złożony z trzech lokali użytkowych o powierzchni od 15 do 100m kw na górnej kondygnacji budynku, łącznie ok. 140m kw. Lokal w łatwy sposób można przystosować do prowadzenia handlu, szkoły językowej, przedszkola, sali zabaw, biur, gabinetów lekarskich.

Przed budynkiem projektowane jest utworzenie 5 miejsc parkingowych do użytku klientów.

Istnieje możliwość adaptacji i wykończenia pomieszczeń w określonym standardzie - na życzenie klienta. Budynek jest ogrzewany kotłem kondensacyjnym, co minimalizuje koszty utrzymania. Na wiosnę 2019 roku zaplanowany jest remont elewacji od strony wejścia do budynku, co poprawi efektywność energetyczną oraz wygląd budynku.

Aktualnie w budynku adaptowane są również pomieszczenia piwnic o powierzchni 160 m kw połączone bezpośrednio klatką schodową z górnymi pomieszczeniami (stanowią odrębny lokal również z możliwością wynajmu).

Dobra lokalizacja, możliwość adaptacji pod różne typy działalności, niski koszt utrzymania, efektywność projektowanych przestrzeni, optymalna oszczędność.

W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się przychodnie lekarskie, budynki mieszkalne, Archiwum Państwowe, postój taksówek, przychodnie lekarskie, droga dojazdowa do osiedli Kazanów, Lipowica z pełną infrastrukturą komunikacyjną. Na parterze szkoła tańca.

Media rozliczane według zużycia. Prosta umowa, wystawiamy fakturę.

Cena: 2200 brutto

Cena: 2200

Autor: Lelewela 8A

Kontakt:

tel. komorkowy: 602-842-490

Kontakt:

  • adres email:

Wstecz

Ilość wyświetleń: 331
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.przemysl.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Lokal wynajmę
Inne ogłoszenia tego użytkownika (8 ogł.):


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.przemysl.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2019 ogloszenia.przemysl.pl