Nabór do szkoły podstawowej Newton Przemysl

ogloszenia.przemysl.pl
Przemyski serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 22014 / Ogłoszenia oczekujące: 74
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Masaże rehabilitacja terapia kręgosłupa Przewody wężę zakuwanie produkcja naprawa Wypożyczalnia samochodów, samochody zastępcze, MotoRent Przemyśl Skład węgla w Przemyślu Strony WWW, pozycjonowanie, sklepy internetowe Artykuly BHP odziez obuwie Sprzątanie mycie okien przeprowadzki piaskowanie usługi koparko-ladowarką fabryka okien Stacja kontroli pojazdów Nieruchomosci mieszkania dzialki pokoje Profesjonalne czyszczenie Transport i przeprowadzki kompleksowo Reklama Przemyśl
Komputery Laptopy Wymiana opon

Usługi - Wszystkie \ Usługi \ Kredyty i pożyczki

Nr ogłoszenia 523921 z dnia 2019-04-02 / OFERTA OD FIRMY

POŻYCZKA GOTÓWKOWA Z NISKĄ RATĄ BEZ ZAŚWIADCZEŃ BIAŁYSTOK

Oddział banku przy Warszawskiej 72/5 w Białymstoku zapewnia swoim Klientom bezpłatne doradztwo kredytowe, największy wybór kredytów i pożyczek bankowych dostępnych w trakcie wizyty, najsprawniejszą obsługę Klienta oraz najkorzystniejsze kredyty i pożyczki bankowe dostępne na rynku. Długoletnia tradycja banku, doskonale skonstruowane produkty kredytowe w ofercie banku oraz proste i przejrzyste warunki udzielania kredytów powodują, że placówka bankowa przy Warszawskiej 72/5 należy do najchętniej wybieranych przez Klientów placówek bankowych. W oddziale banku doradca kredytowy przygotuje ofertę najkorzystniejszych produktów kredytowych z oferty banku, omówi z Państwem szczegóły wybranej pozycji z oferty kredytowej banku, bezpłatnie porówna różne kredyty w celu dopasowania warunków kredytowych do Państwa możliwości finansowych oraz oczekiwań. Doradcy kredytowi w banku przy Warszawskiej 72/5 oferują możliwość swobodnego wyboru spośród oferty dostępnych w placówce kredytów i pożyczek bankowych, a Klienci mają możliwość wyboru najtańszego kredytu spośród wielu dostępnych. Kredyty i pożyczki dostępne są na oświadczenie o dochodach, bez zbędnych formalności, z decyzją kredytową w dniu złożenia wniosku oraz natychmiastowym udostępnieniem środków z przyznanego kredytu. Placówka bankowa przy Warszawskiej 72/5 wyróżnia się spośród innych banków zaufaniem do Klienta, dopasowaniem rozwiązań kredytowych do potrzeb Klienta oraz możliwością rozwijania oferty produktów bankowych zgodnie z oczekiwaniami Klientów. Oferta banku oparta została na produktach spełniających oczekiwania Klientów, w tym: kredyty z najniższą ratą, kredyty bez sprawdzania w BIK, pożyczki gotówkowe z promocyjnym oprocentowaniem, kredyty gotówkowe z najniższą marżą, kredyty i pożyczki bez zaświadczeń, kredyty firmowe, kredyty inwestycyjne, kredyty dla rolników. W placówce banku przy Warszawskiej 72/5 zapewniamy rozwiązania kredytowe obejmujące najkorzystniejsze warunki tj. najniższe koszty kredytu, możliwość wcześniejszej spłaty kredytu bez dodatkowych kosztów, mniejsze wymagania dotyczące oceny zdolności kredytowej, brak prowizji za rozpatrzenie wniosku kredytowego, możliwość obniżenia kosztów kredytu, negocjowania warunków spłaty kredytu czy dopasowania wysokości raty. Eksperci finansowi banku w trakcie wizyty w oddziale sprawnie przygotują ofertę kredytu dopasowaną do Państwa oczekiwań oraz udzielą wszelkich informacji o dowolnym kredycie z oferty banku. Zachęcamy do skorzystania z promocyjnej oferty pożyczki gotówkowej na dowolny cel z obniżonym oprocentowaniem od 0.99% oraz najniższą marżą od 0,99%. Pożyczka gotówkowa w promocyjnej ofercie obejmuje kwotę do 120.000zł, możliwość wcześniejszej spłaty kredytu oraz najniższe raty kredytu dostępne na rynku. Zachęcamy do wizyty w oddziale najdłużej działającego banku w kraju oraz zapoznania z ofertą kredytową na www.dobry-kredyt.com.pl lub kontaktu z doradcą kredytowym 666 112 100.

Autor: Doradca Kredytowy

Kontakt:

  • adres email:
  • telefon: 666112100

OSTRZEŻENIE PRZED NIEUCZYCIWYMI OGŁOSZENIODAWCAMI!
Podanie anonimowym osobom swoich danych osobowych tj. imię i nazwisko, adres zamieszkania, numer PESEL lub przesłanie skanu dowodu osobistego, a następnie wykonanie przelewu bankowego nawet na kwotę 1 grosza, umożliwia OSZUSTOM założenie konta bankowego i wyłudzenie kredytu na podane dane osobowe.

Wpłacenie zaliczki lub opłaty manipulacyjnej z góry na poczet ewentualnej pożyczki lub kredytu grozi jej utratą, jeśli autorem ogłoszenia jest oszust, który pożyczek nie udziela, a liczy na wyłudzenie zaliczek od osób zainteresowanych wzięciem kredytu lub pożyczki.

Przed skorzystaniem z oferty poproś o podanie nazwy firmy i jej pełnych danych teleadresowych (w tym numeru REGON). Następnie zweryfikuj ich prawdziwość. Uczciwi ogłoszeniodawcy nie mają żadnych powodów aby ukrywać te informacje. Umowę o kredyt lub pożyczkę UWAŻNIE PRZECZYTAJ zanim ją podpiszesz.

To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu USŁUGI / KREDYTY I POŻYCZKI, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego.


Wstecz

Ilość wyświetleń: 71
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.przemysl.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Kredyty i pożyczki
Inne ogłoszenia tego użytkownika (10 ogł.):


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.przemysl.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2019 ogloszenia.przemysl.pl