Nabór do szkoły podstawowej Newton Przemysl

ogloszenia.przemysl.pl
Przemyski serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 14233 / Ogłoszenia oczekujące: 34
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Masaże rehabilitacja terapia kręgosłupa Przewody wężę zakuwanie produkcja naprawa Wypożyczalnia samochodów, samochody zastępcze, MotoRent Przemyśl Strony WWW, pozycjonowanie, sklepy internetowe Artykuly BHP odziez obuwie Sprzątanie mycie okien przeprowadzki piaskowanie usługi koparko-ladowarką fabryka okien Nieruchomosci mieszkania dzialki pokoje Transport i przeprowadzki kompleksowo Pożyczki, Kredyty Przemyśl Reklama Przemyśl
Komputery Laptopy Wymiana opon

Usługi - Wszystkie \ Usługi \ Porządkowe, sprzątanie

Nr ogłoszenia 527441 z dnia 2021-01-12 / OFERTA OD FIRMY

Samoobsługowy Odkurzacz Parowy do prania tapicerki 24H

Pierwszy w Przemyślu Samoobsługowy Odkurzacz Parowy do prania tapicerki 24H.

Wymierne korzyści:
Samoobsługowy odkurzacz do prania tapicerki metodą parową, jest pierwszym dostępnym na rynku urządzeniem umożliwiającym własnoręczne czyszczenie tapicerki w pojeździe. Dzięki zastosowaniu technologi czyszczenia suchą parą siedzenia są praktycznie suche bezpośrednio po praniu, a koszt czyszczenia całego samochodu to ułamek kwoty, którą trzeba zapłacić za pranie na tradycyjniej myjni.

* Krótki czas schnięcia - Po praniu siedzenie jest praktcznie suche, co pozwala na korzystanie z samochodu bezpośrednio po użyciu urządzenia.

* Oszczędność - Fotele można wyprać i zdezynfekować za ułamek kwoty, którą trzeba zapłacić za pranie tapicerki na myjni ręcznej.

* Neutralizacja zapachów - Para o wysokiej temperaturze posiada właściciwości neutralizujące przykre zapachy, takie jak resztki jedzenia, czy dym tytoniowy.

* Higiena 0 Para o temperaturze powyżej 120°C niszczy i eliminuje bakterie, roztocza, grzyby i inne chorobotwórcze organizmy.

Myjnia dostępna 24/7.

Kontakt:

  • adres email:

Wstecz

Ilość wyświetleń: 971
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.przemysl.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Porządkowe, sprzątanie
Inne ogłoszenia tego użytkownika (3 ogł.):


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.przemysl.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2021 ogloszenia.przemysl.pl