Nabór do szkoły podstawowej Newton Przemysl

ogloszenia.przemysl.pl
Przemyski serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 20749 / Ogłoszenia oczekujące: 2169
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Masaże rehabilitacja terapia kręgosłupa Przewody wężę zakuwanie produkcja naprawa Wypożyczalnia samochodów, samochody zastępcze, MotoRent Przemyśl Skład węgla w Przemyślu Strony WWW, pozycjonowanie, sklepy internetowe Artykuly BHP odziez obuwie Sprzątanie mycie okien przeprowadzki piaskowanie usługi koparko-ladowarką fabryka okien Stacja kontroli pojazdów Nieruchomosci mieszkania dzialki pokoje Profesjonalne czyszczenie Transport i przeprowadzki kompleksowo Używana odzież z Anglii Reklama Przemyśl
Komputery Laptopy Wymiana opon

Praca - Wszystkie \ Praca \ Zatrudnię na etat

Nr ogłoszenia 541454 z dnia 2019-08-30 / OFERTA PRYWATNA

Super Oferta Kontroler biletów - Przemyśl

Firma CallPay Windykacja zatrudni osobę do kontroli biletów z Przemyśla lub okolicy.Uczysz się, studiujesz, pracujesz, czy jesteś na emeryturze? Szukasz pracy na cały etat, czy dodatkowego źródła dochodu?

Nie wyobrażasz sobie monotonnej pracy w biurze, wielogodzinnych spotkań i nieustannej presji? Cenisz sobie niezależność, chcesz decydować kiedy i ile będziesz pracował? Ta praca jest dla Ciebie!Nasze wymagania:

-niekaralność (brak wpisu w Krajowym Rejestrze Karnym) - wysoka kultura osobista, schludna aparycja
-odpowiednie predyspozycje fizyczne i psychiczne, tj. odporność na sytuacje stresowe
-asertywność
-komunikatywność oraz umiejętność budowania dobrych relacji z klientem
-dyspozycyjność
-mile widziane doświadczenie w pracy jako kontroler biletów

Oferujemy:

- wynagrodzenie w wysokości ok. 2 tyś. zł na rękę miesięcznie
- elastyczny czas pracy dostosowany do indywidualnych potrzeb
- atrakcyjny system premiowania
- samodzielność na stanowisku pracy
- możliwość nawiązania dłuższej współpracy
- szkolenia wewnętrzneCV wraz ze zdjęciem prosimy wysyłać na adres za pomocą systemu OLX.pl

W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. Nr 133 poz. 883).” Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Autor: Natalia

Kontakt:

  • adres email:
  • tel. komorkowy: 603048048

OSTRZEŻENIE PRZED NIEUCZYCIWYMI OGŁOSZENIODAWCAMI!
Ostrzegamy przed nieuczciwymi ofertami pracy, w których anonimowi ogłoszeniodawcy proszą o przesłanie numeru dowodu osobistego lub jego skanu, numeru PESEL, adresu zamieszkania i numeru telefonu, Twoich zdjęć lub żądają opłacenia z góry procesu rekrutacji, biletów, noclegów (w szczególności dotyczy ofert pracy za granicą i próśb o wpłatę pieniędzy za pośrednictwem Western Union Money Transfer), opłat za materiały (praca chałupnicza, składanie długopisów lub biżuterii) itp., zatelefonowania lub wysłania wiadomości SMS pod płatny numer telefonu, pobrania pliku z internetu, wykonania przelewu bankowego nawet na kwotę 1 grosza (nowy rodzaj oszustw, wyłudzenie kredytu). Zanim wyślesz CV poproś autora ogłoszenia o podanie nazwy firmy i jej pełnych danych teleadresowych (w tym numeru REGON). Następnie zweryfikuj ich prawdziwość. Uczciwi pracodawcy nie mają żadnych powodów do publikacji anonimowych ofert pracy, nigdy NIE ŻĄDAJĄ podania swoich danych osobowych, założenia konta bankowego, wykonania przelewu. Bądź ostrożny, nie ryzykuj!

To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu PRACA, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego


Wstecz

Ilość wyświetleń: 898
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.przemysl.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Zatrudnię na etat


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.przemysl.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2020 ogloszenia.przemysl.pl