Nabór do szkoły podstawowej Newton Przemysl

ogloszenia.przemysl.pl
Przemyski serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 15382 / Ogłoszenia oczekujące: 432
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Masaże rehabilitacja terapia kręgosłupa Przewody wężę zakuwanie produkcja naprawa Wypożyczalnia samochodów, samochody zastępcze, MotoRent Przemyśl Skład węgla w Przemyślu Strony WWW, pozycjonowanie, sklepy internetowe Artykuly BHP odziez obuwie Sprzątanie mycie okien przeprowadzki piaskowanie usługi koparko-ladowarką fabryka okien Stacja kontroli pojazdów Nieruchomosci mieszkania dzialki pokoje Profesjonalne czyszczenie Transport i przeprowadzki kompleksowo Używana odzież z Anglii Reklama Przemyśl
Komputery Laptopy Wymiana opon

Praca - Wszystkie \ Praca \ Praca za granicą

Nr ogłoszenia 555562 z dnia 2020-01-10 / OFERTA PRYWATNA

Pani Rita z Hilgermissen szuka opiekunki! 1400euro

Pani Rita z Hilgermissen 27318 szuka opiekunki w terminie od 28.01-28.03.
Sytuacja zdrowotna:
Pacjentka, lat 80, 162 cm, ok. 54 kg, choruje na osłabienie starcze, niewydolność serca, osteoporozę, reumatyzm, Parkinsona-same początki/ ręce tylko czasem rano jej się trzęsą/ cukrzycę oraz występujące czasem oznaki obniżonego nastroju. Na cukrzycę bierze tabletki.
Stopień niepełnosprawności: 2.
Pacjentka nie ma problemów z orientacją przestrzenną. Pamięć ma dobrą.
Seniorka nie ma kłopotów z mówieniem oraz ze słuchem natomiast gorzej widzi. Pani porusza samodzielnie-pod rękę lub przy rollatorze, Na spacerach na rolator lub pod rękę. Do użytku jest toaleta przenośna, krzesło prysznicowe oraz łóżko specjalistyczne.
Pani korzysta z toalety, asekuracyjnie nosi wkładki lub pampersy. Sama się czesze, myje zęby, Potrzebuje wsparcia przy wstawaniu z łóżka oraz kompletnej pomocy przy kąpieli oraz przy ubieraniu i rozbieraniu.
Seniorka je samodzielnie i nie ma żadnej diety. Pani raczej przesypia noce, może się budzić ale tylko sporadycznie,/ ale wtedy syn wstaje/.
Pacjentka z charakteru jest osobą dobrą, współpracującą, miłą.
Pani jest pod specjalistyczną opieką medyczną. Przychodzi również fizjoterapeuta oraz Diakoni, zawijają nogi-ponieważ ma żylaki.

Sytuacja mieszkaniowa:
Pacjentka mieszka wraz z mężem, któremu trzeba podać leki (Pan nie wymaga opieki pielęgnacyjneji jest charakteru jest osobą miłą,wdzięczną ) w domu wielorodzinnym w małej miejscowości. Do najbliższego sklepu jest ok. 30 minut na pieszo. Zakupy robi się z synem samochodem, lub opiekunka jedzie jeśli chce rowerem. Do dyspozycji jest samochód i rower.
Opiekunka ma zapewniony osobny pokój z TV oraz Internetem.

Obowiązki opiekuna:
Gotowanie, pranie, prasowanie, bieżące porządki, od czasu do czasu zakupy. 1-2x w tyg. przychodzi pomoc domowa.
Oferujemy 1400euro za język dobry. Wymagane prawo jazdy.

Cena: 1400

Autor: Aleksandra

Kontakt:

  • adres email:
  • telefon: 717384062

OSTRZEŻENIE PRZED NIEUCZYCIWYMI OGŁOSZENIODAWCAMI!
Ostrzegamy przed nieuczciwymi ofertami pracy, w których anonimowi ogłoszeniodawcy proszą o przesłanie numeru dowodu osobistego lub jego skanu, numeru PESEL, adresu zamieszkania i numeru telefonu, Twoich zdjęć lub żądają opłacenia z góry procesu rekrutacji, biletów, noclegów (w szczególności dotyczy ofert pracy za granicą i próśb o wpłatę pieniędzy za pośrednictwem Western Union Money Transfer), opłat za materiały (praca chałupnicza, składanie długopisów lub biżuterii) itp., zatelefonowania lub wysłania wiadomości SMS pod płatny numer telefonu, pobrania pliku z internetu, wykonania przelewu bankowego nawet na kwotę 1 grosza (nowy rodzaj oszustw, wyłudzenie kredytu). Zanim wyślesz CV poproś autora ogłoszenia o podanie nazwy firmy i jej pełnych danych teleadresowych (w tym numeru REGON). Następnie zweryfikuj ich prawdziwość. Uczciwi pracodawcy nie mają żadnych powodów do publikacji anonimowych ofert pracy, nigdy NIE ŻĄDAJĄ podania swoich danych osobowych, założenia konta bankowego, wykonania przelewu. Bądź ostrożny, nie ryzykuj!

To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu PRACA, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego


Wstecz

Ilość wyświetleń: 176
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.przemysl.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Praca za granicą
Inne ogłoszenia tego użytkownika (15 ogł.):


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.przemysl.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2020 ogloszenia.przemysl.pl