Nabór do szkoły podstawowej Newton Przemysl

ogloszenia.przemysl.pl
Przemyski serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 15371 / Ogłoszenia oczekujące: 783
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Masaże rehabilitacja terapia kręgosłupa Przewody wężę zakuwanie produkcja naprawa Wypożyczalnia samochodów, samochody zastępcze, MotoRent Przemyśl Skład węgla w Przemyślu Strony WWW, pozycjonowanie, sklepy internetowe Artykuly BHP odziez obuwie Sprzątanie mycie okien przeprowadzki piaskowanie usługi koparko-ladowarką fabryka okien Stacja kontroli pojazdów Nieruchomosci mieszkania dzialki pokoje Profesjonalne czyszczenie Transport i przeprowadzki kompleksowo Używana odzież z Anglii Reklama Przemyśl
Komputery Laptopy Wymiana opon

Różne - Wszystkie \ Różne \ Imprezy w mieście

Nr ogłoszenia 556539 z dnia 2020-01-19 / OFERTA OD FIRMY

Warsztaty dla dzieci od 10 miesiąca życia

apraszamy do zapisów na Zajęcia rozwojowe Smyko-Multisensoryka®️10-18miesiecy 28226;📢📢👈👈👈 ; w Akuku Warsztaty Sensoryczne Dla Dzieci,Przemyśl ul.Rynek 4 (2 piętro)

Smyko-Multisensoryka®️ to zajęcia dla dzieci o charakterze rozwojowym, ponieważ wspierają całościowy rozwój dziecka w oparciu o integrację sensoryczną, czyli 7 zmysłów.
SMYKO– MULTISENSORYKA ®️- jedyne zajęcia sensoryczne w Polsce, na których dowiesz się w jaki sposób prawidłowo bawić się z dzieckiem, żeby całościowo wspierać jego rozwój. Zainspirujesz się do kreatywnych zabaw domowych. Twoje dziecko będzie doświadczało różnorodnych bodźców zmysłowych, a ty będziesz mieć okazję, aby podczas niecodziennych zabaw i aktywności. Spędzicie fantastyczny czas wśród rodziców i maluchów.
Zajęcia mają charakter:
Rozwojowy – wspierają całościowy rozwój dziecka (integrację sensoryczną).
Profilaktyczny – zapobiegają powstawaniu deficytów sensorycznych – związanych ze zbyt małą ilością różnorodnych bodźców potrzebnych do prawidłowego rozwoju.
Przesiewowy – obserwując zachowanie dziecka na zajęciach, można wstępnie określić profil sensoryczny dziecka. Jest to pierwszy krok w celu wykrywania zaburzeń integracji sensorycznej.
Edukacyjny – rodzice i opiekunowie dowiadują się w jaki sposób prawidłowo stymulować zmysły maluszka poprzez proste aktywności i zabawę.

Na zajęciach jest mnóstwo: słuchania i śpiewania, masowania i dotykania różnorodnych faktur, ściskania i zgniatania, malowania i paćkania się, obserwowania i doświadczania, smakowania i wąchania, ruszania się i huśtania/bujania, nieskrępowanego poznawania świata wielozmysłowo.
Udział w zajęciach SMYKO-MULTISENSORYKA pozwoli Twojemu dziecku rozwijać się maksymalnie w ramach jego możliwości.

Serdecznie zapraszamy do zapisów w wiadomości prywatnej na FB ❗️🖋

Autor: Ewa

Kontakt:

  • adres email:
  • telefon: 790533162

Wstecz

Ilość wyświetleń: 155
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.przemysl.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Imprezy w mieście
Inne ogłoszenia tego użytkownika (8 ogł.):


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.przemysl.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2020 ogloszenia.przemysl.pl