Nabór do szkoły podstawowej Newton Przemysl

ogloszenia.przemysl.pl
Przemyski serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 15370 / Ogłoszenia oczekujące: 785
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Masaże rehabilitacja terapia kręgosłupa Przewody wężę zakuwanie produkcja naprawa Wypożyczalnia samochodów, samochody zastępcze, MotoRent Przemyśl Skład węgla w Przemyślu Strony WWW, pozycjonowanie, sklepy internetowe Artykuly BHP odziez obuwie Sprzątanie mycie okien przeprowadzki piaskowanie usługi koparko-ladowarką fabryka okien Stacja kontroli pojazdów Nieruchomosci mieszkania dzialki pokoje Profesjonalne czyszczenie Transport i przeprowadzki kompleksowo Używana odzież z Anglii Reklama Przemyśl
Komputery Laptopy Wymiana opon

Praca - Wszystkie \ Praca \ Zatrudnię na etat

Nr ogłoszenia 556719 z dnia 2020-01-21 / OFERTA PRYWATNA

Rekruter z językiem ukraińskim

Opis funkcji:
AB MN Holandia jest polskim oddziałem holenderskiej agencji pracy tymczasowej AB Midden Nederland.
AB Midden Nederland jest partnerem w dobieraniu kadry dla firm z branży agrarnej, budowlanej, spożywczej, zieleni (miejskiej), infrastruktury, logistyki, techniki i transportu. Dzięki naszym długotrwałym relacjom z naszymi klientami znamy ich potrzeby związane z zatrudnieniem pracowników. Nasze rolnicze korzenie przekładają się na prostotę oraz przyjazną, niewymuszoną atmosferę w kontaktach zarówno z pracownikami, jak i z klientami. Za pośrednictwem AB Midden Nederland ponad 1200 pracowników jest oddelegowywanych każdego dnia przez biura w Bunschoten, Houten, Sliedrecht, Zaltbommel, Barendrecht i Veenendaal.

Jako rekruter w AB MN Holandia jesteś pośrednikiem do rynku pracy w Holandii. Podchodzisz do kandydatów w sposób kreatywny i skuteczny. Selekcji kandydatów dokonujesz w sposób profesjonalny, będąc zarazem kreatywnym i skutecznym. W oparciu o profil kandydata i rozmowę z nim, oceniasz, czy pasuje on do profilu naszego klienta. Jesteś niezawodnym ogniwem łańcucha, które prowadzi do doskonałego połączenia kandydata do pracy ze zleceniodawcą.
Opracowujesz ogłoszenia o pracę i publikujesz je na naszej stronie, polskich stronach z ofertami pracy i portalach społecznościowych. Następnie oceniasz otrzymane aplikacje zgłoszenia i segregujesz je według ustalonych zasad. Jako rekruter pozostajesz w codziennym kontakcie z naszymi placówkami w Holandii, naszymi planistami/ rekruterami w zakresie postępów w procesie rekrutacji i selekcji.

Oferujemy:
• stabilną formę zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
• międzynarodowe środowisko pracy
• miłą atmosferę w zgranym zespole
• możliwość rozwoju
• szkolenie w biurze głównym w Holandii

Obowiązki:
• kompleksowa obsługa klientów (personalna i telefoniczna)
• prowadzenie i archiwizacja bazy danych
• weryfikacja kompetencji kandydatów
• rekrutacja i selekcja kandydatów
• reprezentowanie firmy na targach oraz spotkaniach promocyjnych
• czynne szukanie nowych kanałów rekrutacyjnych/ poszerzanie sieci rekrutacyjnej

Wymagania:
• bardzo dobra znajomość języka ukraińskiego (w mowie i piśmie)
• dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)
• dobra znajomość języka polskiego (w mowie i piśmie)
• wykształcenie wyższe mile widziane
• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
• komunikatywność, odporność na stres
• kreatywność, dobra znajomość pakietu Office
• bardzo dobra organizacja pracy

Forma Kontaktu:
Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta wyślij swoje CV.
Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

W aplikacji proszę zawrzeć klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez AB MN Holandia Sp z o.o. w celu i zakresie niezbędnym dla procesu rekrutacji.”

Cena: 1

Autor: AB MN Holandia

Kontakt:

  • adres email:

OSTRZEŻENIE PRZED NIEUCZYCIWYMI OGŁOSZENIODAWCAMI!
Ostrzegamy przed nieuczciwymi ofertami pracy, w których anonimowi ogłoszeniodawcy proszą o przesłanie numeru dowodu osobistego lub jego skanu, numeru PESEL, adresu zamieszkania i numeru telefonu, Twoich zdjęć lub żądają opłacenia z góry procesu rekrutacji, biletów, noclegów (w szczególności dotyczy ofert pracy za granicą i próśb o wpłatę pieniędzy za pośrednictwem Western Union Money Transfer), opłat za materiały (praca chałupnicza, składanie długopisów lub biżuterii) itp., zatelefonowania lub wysłania wiadomości SMS pod płatny numer telefonu, pobrania pliku z internetu, wykonania przelewu bankowego nawet na kwotę 1 grosza (nowy rodzaj oszustw, wyłudzenie kredytu). Zanim wyślesz CV poproś autora ogłoszenia o podanie nazwy firmy i jej pełnych danych teleadresowych (w tym numeru REGON). Następnie zweryfikuj ich prawdziwość. Uczciwi pracodawcy nie mają żadnych powodów do publikacji anonimowych ofert pracy, nigdy NIE ŻĄDAJĄ podania swoich danych osobowych, założenia konta bankowego, wykonania przelewu. Bądź ostrożny, nie ryzykuj!

To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu PRACA, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego


Wstecz

Ilość wyświetleń: 213
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.przemysl.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Zatrudnię na etat
Inne ogłoszenia tego użytkownika (5 ogł.):


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.przemysl.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2020 ogloszenia.przemysl.pl