Nabór do szkoły podstawowej Newton Przemysl

ogloszenia.przemysl.pl
Przemyski serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 15053 / Ogłoszenia oczekujące: 481
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Masaże rehabilitacja terapia kręgosłupa Przewody wężę zakuwanie produkcja naprawa Wypożyczalnia samochodów, samochody zastępcze, MotoRent Przemyśl Strony WWW, pozycjonowanie, sklepy internetowe Artykuly BHP odziez obuwie Sprzątanie mycie okien przeprowadzki piaskowanie usługi koparko-ladowarką fabryka okien Nieruchomosci mieszkania dzialki pokoje Transport i przeprowadzki kompleksowo Reklama Przemyśl
Komputery Laptopy Wymiana opon

Kupie Sprzedam - Wszystkie \ Kupię Sprzedam \ Zdrowie

Nr ogłoszenia 558798 z dnia 2020-03-08 / OFERTA PRYWATNA

Mata wibracyjne Body Shape Casada

Ciepłe wibracje Mata wibracyjna BodyShape została wyposażona w dziesięć pól wibracyjnych podzielonych na pięć stref wibracji. W urządzeniu wydzielono także dwie strefy grzania. Sprzęt posiada 5 programów automatycznych, a w każdym z nich użytkownik może regulować intensywność wibracji, wybierając jeden z trzech poziomów intensywności. Dzięki zintegrowanemu pilotowi istnieje również możliwość manualnego wyboru strefy masażu oraz regulacji jego intensywności. Zarówno w przypadku programów manualnych, jak i automatycznych użytkownik jest w stanie w dowolnie wybranym przez siebie momencie włączyć bądź wyłączyć funkcję ogrzewania. Prosty wybór Mata wibracyjna, którą oferuję, została wyposażona w specjalny pilot, który pozwala wybrać program automatyczny, a także manualny. Umożliwia on wybór jednej z 5 stref masażu oraz regulację intensywności masażu. Zarówno w programach automatycznych, jak i manualnych użytkownik może w dowolnym momencie włączyć i wyłączyć funkcję ogrzewania. Oszczędność miejsca Proponowana mata wibracyjna jest bardzo lekka, a złożona nie zajmuje dużo miejsca. To idealne rozwiązanie również do małych pomieszczeń. Doskonale sprawdzi się również u osób, które często podróżują. Regularne korzystanie ze sprzętu BodyShape pozwala zapobiegać codziennym dolegliwościom. Wibracja poprawia pracę układu krążenia, układu limfatycznego oraz krwionośnego, a tym samym pozwala na lepsze odżywienie oraz natlenienie wszelkich tkanek. Mata wibracyjna pomaga także niwelować skutki stresu i osiągnąć odprężenie. To bardzo istotne dla higieny psychicznej, jak również dobrego samopoczucia fizycznego.

Cena: 1300

Kontakt:

OSTRZEŻENIE!
Nigdy nie odpowiadaj na zagraniczne oferty kupna lub sprzedaży przedmiotów. Przy sprzedaży przedmiotu zagraniczni oszuści prześlą Ci FAŁSZYWE potwierdzenie dokonania przelewu z informacją, że bank zrealizuje przelew po przesłaniu zeskanowanego dowodu wysyłki przedmiotu. W przypadku kupna przedmiotów, zwierząt itp. z zagranicy, często oferowanych w BARDZO ATRAKCYJNYCH CENACH, po wpłacie przedpłaty za kupowany przedmiot, kontakt ze sprzedającym urwie się. Wpłaconych pieniędzy nie odzyskasz. Więcej informacji znajdziesz pod hasłem OSZUSTWO NIGERYJSKIE. Również krajowe "wysyłkowe" zakupy czy sprzedaże nie gwarantują pomyślnego zakończenia transakcji. Sposobów nieuczciwego zarobku jest wiele. Bądź ostrożny, nie ryzykuj!
To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu Kupię lub Sprzedam, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego


Wstecz

Ilość wyświetleń: 203
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.przemysl.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Zdrowie
Inne ogłoszenia tego użytkownika (2 ogł.):


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.przemysl.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2020 ogloszenia.przemysl.pl