Nabór do szkoły podstawowej Newton Przemysl

ogloszenia.przemysl.pl
Przemyski serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 15423 / Ogłoszenia oczekujące: 398
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Masaże rehabilitacja terapia kręgosłupa Przewody wężę zakuwanie produkcja naprawa Wypożyczalnia samochodów, samochody zastępcze, MotoRent Przemyśl Skład węgla w Przemyślu Strony WWW, pozycjonowanie, sklepy internetowe Artykuly BHP odziez obuwie Sprzątanie mycie okien przeprowadzki piaskowanie usługi koparko-ladowarką fabryka okien Stacja kontroli pojazdów Nieruchomosci mieszkania dzialki pokoje Profesjonalne czyszczenie Transport i przeprowadzki kompleksowo Używana odzież z Anglii Reklama Przemyśl
Komputery Laptopy Wymiana opon

Praca - Wszystkie \ Praca \ Praca za granicą

Nr ogłoszenia 559801 z dnia 2020-02-18 / OFERTA PRYWATNA

Sprawdzone zlecenie do samotnej seniorki! 1350euro + premie!

Secawo (www.secawo.pl)
Wyróżniamy się na rynku agencji zatrudniających polskich Opiekunów Seniorów w Niemczech. Zapewniamy legalne i bezpieczne oferty pracy. Nasza długoletnia współpraca z niemieckimi partnerami pozwoliła wypracować stabilne relacje oraz sprawdzone miejsca pracy. Podczas dopasowywania zleceń dbamy o spełnianie Państwa oczekiwań. Zależy nam abyście znaleźli ofertę pracy w której będziecie czuć się bezpiecznie i komfortowo. Oferujemy legalne zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie, odprowadzamy składki ZUS, gwarantujemy ubezpieczenie oraz zapewniamy transport w dwie strony. Bardzo zależy nam na dobrej relacji z naszymi Opiekunami i podchodzimy do każdej osoby indywidualnie. Zapraszamy do współpracy
OGŁOSZENIE
Zlecenie nr: 2648
Oferowana stawka: 1350
Data wyjazdu: 08.03
Miejscowość: Reutlingen
Opis oferty pracy: Pacjentka, 90 lat, 55 kg, choruje na demencję i alzheimera. Pani nie ma problemów ze słuchem i mową, ze względu na umiarkowane problemy ze wzrokiem nosi okulary. Ma częściowe problemy z orientacją czasowo- przestrzenną. Ze względu na demencję pani zapomina wielu rzeczy. Należy schować tabletki, gdyż pani może wziąć leki przez pomyłkę dwa razy.
Pani Annemarie:
• potrzebuje pomocy podczas ubierania i rozbierania,
• potrzebuje pomocy podczas mycia oraz innych czynności pielęgnacyjnych,
• nie ma problemów z jedzeniem, z gryzieniem i połykaniem.
• Pani wieczorem pije lampkę wina, a w ciągu dnia wypija około litr wody
• Pani je dużo czekolady, przed spaniem należy zostawić jej cukierki na szafce koło łóżka
• czasami wybudzi się w nocy, nie potrzebuje wtedy pomocy opiekuna
• Pani czasami ma gorszy humor, ale nie jest wtedy agresywna
• Z charakteru Pani Annemarie jest osobą miłą, spokojną. Jest też osobą elegancką.
Informacja na temat warunków mieszkaniowych: Pani Annemarie mieszka w domku jednorodzinnym na przedmieściach miasta. Do najbliższego sklepu jest około 20 minut pieszo. Do dyspozycji opiekunki jest osobny pokój, oddzielna łazienka i Internet.Obowiązki Opiekuna: Wykonywanie prac domowych: gotowanie, pranie, prasowanie, porządki domowe, spacery, towarzyszenie przy wizytach u lekarza. Raz w tygodniu przychodzi pani do sprzątania.
Czasami należy też pomóc w ogrodzie- nie są to ciężkie prace, tylko wiosną lub latem podlać kwiaty. W okresie letnim przychodzi też ogrodnik.

Wymagania: Język minimum komunikatywny
Dodatkowe informacje: www.secawo.pl
Oferujemy:
- legalne zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
- korzystny pakiet ubezpieczeniowy
- regularnie opłacane składki ZUS
- transport na miejsce
- wsparcie doświadczonych koordynatorów
- zakwaterowanie i wyżywienie u rodziny na miejscu
- premia za polecenie nowego pracownika

Zapraszamy do kontaktu:
Pod numerem telefonu: +48 71 738 40 62, mailowo: rekrutacja@secawo.com
Lub odwiedź nasze biuro we Wrocławiu: ul Racławicka 15/19 53-149 Wrocław

Cena: 1350

Autor: Aleksandra

Kontakt:

  • adres email:
  • telefon: 717384062

OSTRZEŻENIE PRZED NIEUCZYCIWYMI OGŁOSZENIODAWCAMI!
Ostrzegamy przed nieuczciwymi ofertami pracy, w których anonimowi ogłoszeniodawcy proszą o przesłanie numeru dowodu osobistego lub jego skanu, numeru PESEL, adresu zamieszkania i numeru telefonu, Twoich zdjęć lub żądają opłacenia z góry procesu rekrutacji, biletów, noclegów (w szczególności dotyczy ofert pracy za granicą i próśb o wpłatę pieniędzy za pośrednictwem Western Union Money Transfer), opłat za materiały (praca chałupnicza, składanie długopisów lub biżuterii) itp., zatelefonowania lub wysłania wiadomości SMS pod płatny numer telefonu, pobrania pliku z internetu, wykonania przelewu bankowego nawet na kwotę 1 grosza (nowy rodzaj oszustw, wyłudzenie kredytu). Zanim wyślesz CV poproś autora ogłoszenia o podanie nazwy firmy i jej pełnych danych teleadresowych (w tym numeru REGON). Następnie zweryfikuj ich prawdziwość. Uczciwi pracodawcy nie mają żadnych powodów do publikacji anonimowych ofert pracy, nigdy NIE ŻĄDAJĄ podania swoich danych osobowych, założenia konta bankowego, wykonania przelewu. Bądź ostrożny, nie ryzykuj!

To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu PRACA, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego


Wstecz

Ilość wyświetleń: 118
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.przemysl.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Praca za granicą
Inne ogłoszenia tego użytkownika (16 ogł.):


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.przemysl.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2020 ogloszenia.przemysl.pl