Nabór do szkoły podstawowej Newton Przemysl

ogloszenia.przemysl.pl
Przemyski serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 15382 / Ogłoszenia oczekujące: 432
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Masaże rehabilitacja terapia kręgosłupa Przewody wężę zakuwanie produkcja naprawa Wypożyczalnia samochodów, samochody zastępcze, MotoRent Przemyśl Skład węgla w Przemyślu Strony WWW, pozycjonowanie, sklepy internetowe Artykuly BHP odziez obuwie Sprzątanie mycie okien przeprowadzki piaskowanie usługi koparko-ladowarką fabryka okien Stacja kontroli pojazdów Nieruchomosci mieszkania dzialki pokoje Profesjonalne czyszczenie Transport i przeprowadzki kompleksowo Używana odzież z Anglii Reklama Przemyśl
Komputery Laptopy Wymiana opon

Praca - Wszystkie \ Praca \ Praca za granicą

Nr ogłoszenia 568570 z dnia 2020-03-13 / OFERTA PRYWATNA

Zlecenie do Pani Frauke!1350 euro+premie od 17.03!

Secawo (www.secawo.pl)
Wyróżniamy się na rynku agencji zatrudniających polskich Opiekunów Seniorów w Niemczech. Zapewniamy legalne i bezpieczne oferty pracy. Nasza długoletnia współpraca z niemieckimi partnerami pozwoliła wypracować stabilne relacje oraz sprawdzone miejsca pracy. Podczas dopasowywania zleceń dbamy o spełnianie Państwa oczekiwań. Zależy nam abyście znaleźli ofertę pracy w której będziecie czuć się bezpiecznie i komfortowo. Oferujemy legalne zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie, odprowadzamy składki ZUS, gwarantujemy ubezpieczenie oraz zapewniamy transport w dwie strony. Bardzo zależy nam na dobrej relacji z naszymi Opiekunami i podchodzimy do każdej osoby indywidualnie. Zapraszamy do współpracy
OGŁOSZENIE
Zlecenie nr: 2895
Oferowana stawka: 1350 EURO
Data wyjazdu: 17.03
Miejscowość: Norderstedt
Opis oferty pracy: Pacjentka, lat 80, 160 cm, 50,5 kg, ma osłabienie starcze. Pacjentka ma artrozę i bardzo zdeformowane ciało (to jest skolioza na jedną stronę).
Stopień niepełnosprawności: 3.
Pacjentka nie ma problemów z orientacją czasowo - przestrzenną. Nie ma problemów z mową, ale gorzej widzi i słyszy.
Pacjentka porusza się na wózku inwalidzkim i potrzebuje pomocy innej osoby. Podopiecznej rano należy pomóc wstać z łózka i usiąść na wózek. Wymaga to półtransferu (należy pomóc babci usiąść na łóżk, podwyższyć je, podstawić wózek i lekko unieść Panią za pośladki i podsunąć wózek aby od razu usiadła. Podopiecznej trzeba pomóc przy kąpieli jak i rozbieraniu i ubieraniu. Pani korzysta z toalety samodzielnie. Pani je samodzielnie i nie przestrzega żadnej diety. Podopiecznej w nocy zakłada się pieluchy. Nie trzeba do niej wstawać. Przesypia noce. Podopieczna uczęszcza na zajęcia gimnastyczne i z logopedii, ma też ergoterapię. Podopieczna ma takie pomoce jak: wózek inwalidzki, rollator, nakładka na toaletę, taboret prysznicowy oraz łóżko specjalistyczne.
Podopieczna lubi przebywać sama, potrzebuje izolacji, czyta dużo książek.
Niektóre czynności stara się cały czas wykonywać samodzielnie.Informacja na temat warunków mieszkaniowych: Pacjentka mieszka w domu jednorodzinnym z mężem w mieście. (mąż robi większe zakupy). Do najbliższego sklepu jest ok. 15 minut pieszo. Do dyspozycji opiekunki jest osobny pokój, internet.
Mąż często jeździ w delegacje, na co dzień pracuje. Śniadanie mąż robi sobie sam. Kolacje dla wszystkich przygotowuje Opiekunka.
Obowiązki Opiekuna: Zakupy (od czasu do czasu), gotowanie, pranie, prasowanie, sprzątanie, towarzyszenie podczas wizyt lekarskich.

Wymagania: Opiekunka powinna mieć język minimum komunikatywny i być osobą niepalącą.
Dodatkowe informacje: www.secawo.pl
Oferujemy:
- legalne zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
- korzystny pakiet ubezpieczeniowy
- regularnie opłacane składki ZUS
- transport na miejsce
- wsparcie doświadczonych koordynatorów
- zakwaterowanie i wyżywienie u rodziny na miejscu
- premia za polecenie nowego pracownika

Zapraszamy do kontaktu:
Pod numerem telefonu: +48 71 738 40 62, mailowo: rekrutacja@secawo.com
Lub odwiedź nasze biuro we Wrocławiu: ul Racławicka 15/19 53-149 Wrocław

Cena: 1350

Autor: Aleksandra

Kontakt:

  • adres email:
  • telefon: 717384062

OSTRZEŻENIE PRZED NIEUCZYCIWYMI OGŁOSZENIODAWCAMI!
Ostrzegamy przed nieuczciwymi ofertami pracy, w których anonimowi ogłoszeniodawcy proszą o przesłanie numeru dowodu osobistego lub jego skanu, numeru PESEL, adresu zamieszkania i numeru telefonu, Twoich zdjęć lub żądają opłacenia z góry procesu rekrutacji, biletów, noclegów (w szczególności dotyczy ofert pracy za granicą i próśb o wpłatę pieniędzy za pośrednictwem Western Union Money Transfer), opłat za materiały (praca chałupnicza, składanie długopisów lub biżuterii) itp., zatelefonowania lub wysłania wiadomości SMS pod płatny numer telefonu, pobrania pliku z internetu, wykonania przelewu bankowego nawet na kwotę 1 grosza (nowy rodzaj oszustw, wyłudzenie kredytu). Zanim wyślesz CV poproś autora ogłoszenia o podanie nazwy firmy i jej pełnych danych teleadresowych (w tym numeru REGON). Następnie zweryfikuj ich prawdziwość. Uczciwi pracodawcy nie mają żadnych powodów do publikacji anonimowych ofert pracy, nigdy NIE ŻĄDAJĄ podania swoich danych osobowych, założenia konta bankowego, wykonania przelewu. Bądź ostrożny, nie ryzykuj!

To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu PRACA, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego


Wstecz

Ilość wyświetleń: 88
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.przemysl.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Praca za granicą
Inne ogłoszenia tego użytkownika (15 ogł.):


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.przemysl.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2020 ogloszenia.przemysl.pl