Nabór do szkoły podstawowej Newton Przemysl

ogloszenia.przemysl.pl
Przemyski serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 17291 / Ogłoszenia oczekujące: 4115
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Masaże rehabilitacja terapia kręgosłupa Przewody wężę zakuwanie produkcja naprawa Wypożyczalnia samochodów, samochody zastępcze, MotoRent Przemyśl Skład węgla w Przemyślu Strony WWW, pozycjonowanie, sklepy internetowe Artykuly BHP odziez obuwie Sprzątanie mycie okien przeprowadzki piaskowanie usługi koparko-ladowarką fabryka okien Stacja kontroli pojazdów Nieruchomosci mieszkania dzialki pokoje Profesjonalne czyszczenie Transport i przeprowadzki kompleksowo Używana odzież z Anglii Reklama Przemyśl
Komputery Laptopy Wymiana opon

Praca - Wszystkie \ Praca \ Zatrudnię na etat

Nr ogłoszenia 570708 z dnia 2020-03-17 / OFERTA PRYWATNA

FANINA S.A. OPERATOR MASZYN STEROWANYCH NUMERYCZNIE - MONTER

FABRYKA APARATURY ELEKTROMECHANICZNEJ „FANINA” S.A.
w Przemyślu, ul. Jasińskiego 18
www.fanina.pl

„FANINA” specjalizuje się w produkcji wyrobów elektrotechnicznych, w szczególności dla potrzeb transportu kolejowego, przemysłu elektromaszynowego i energetyki.Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

OPERATOR MASZYN STEROWANYCH NUMERYCZNIE - MONTERWymagania:

wykształcenie: techniczne (mechaniczne)
umiejętność obsługi maszyn sterowanych numerycznie
umiejętność czytania rysunków technicznych
umiejętność posługiwania się przyrządami kontrolno- pomiarowymi
łatwość szybkiego uczenia się i elastyczność

Oferujemy:

umowę o pracę w stabilnej firmie
rozwój osobisty i zawodowy poprzez dodatkowe szkolenia
niezbędne narzędzia pracyZainteresowane osoby prosimy o składanie CV w terminie do 31-03-2020r.

- na adres e-mail: info@fanina.pl

- bezpośrednio z zakładki „Kariera” poprzez przycisk „aplikuj” wpisując w temacie e-maila „aplikacja na stanowisko operatora maszyn sterowanych numerycznie”

- osobiście w siedzibie firmy przy ul. Jasińskiego 18 w Przemyślu

- drogą pocztowąW składanych aplikacjach prosimy o zawarcie klauzuli wyrażającej zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb rekrutacji

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez F.A.E. FANINA S.A. w Przemyślu dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art.6 ust.1 lit. f RODO z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”

Cena: do uzgodnienia

Autor: FANINA S.A.

Kontakt:

  • adres email:
  • telefon: 16 676 56 00

OSTRZEŻENIE PRZED NIEUCZYCIWYMI OGŁOSZENIODAWCAMI!
Ostrzegamy przed nieuczciwymi ofertami pracy, w których anonimowi ogłoszeniodawcy proszą o przesłanie numeru dowodu osobistego lub jego skanu, numeru PESEL, adresu zamieszkania i numeru telefonu, Twoich zdjęć lub żądają opłacenia z góry procesu rekrutacji, biletów, noclegów (w szczególności dotyczy ofert pracy za granicą i próśb o wpłatę pieniędzy za pośrednictwem Western Union Money Transfer), opłat za materiały (praca chałupnicza, składanie długopisów lub biżuterii) itp., zatelefonowania lub wysłania wiadomości SMS pod płatny numer telefonu, pobrania pliku z internetu, wykonania przelewu bankowego nawet na kwotę 1 grosza (nowy rodzaj oszustw, wyłudzenie kredytu). Zanim wyślesz CV poproś autora ogłoszenia o podanie nazwy firmy i jej pełnych danych teleadresowych (w tym numeru REGON). Następnie zweryfikuj ich prawdziwość. Uczciwi pracodawcy nie mają żadnych powodów do publikacji anonimowych ofert pracy, nigdy NIE ŻĄDAJĄ podania swoich danych osobowych, założenia konta bankowego, wykonania przelewu. Bądź ostrożny, nie ryzykuj!

To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu PRACA, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego


Wstecz

Ilość wyświetleń: 326
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.przemysl.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Zatrudnię na etat
Inne ogłoszenia tego użytkownika (4 ogł.):


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.przemysl.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2020 ogloszenia.przemysl.pl