Nabór do szkoły podstawowej Newton Przemysl

ogloszenia.przemysl.pl
Przemyski serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 14692 / Ogłoszenia oczekujące: 32
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Masaże rehabilitacja terapia kręgosłupa Przewody wężę zakuwanie produkcja naprawa Wypożyczalnia samochodów, samochody zastępcze, MotoRent Przemyśl Strony WWW, pozycjonowanie, sklepy internetowe Artykuly BHP odziez obuwie Sprzątanie mycie okien przeprowadzki piaskowanie usługi koparko-ladowarką fabryka okien Nieruchomosci mieszkania dzialki pokoje Transport i przeprowadzki kompleksowo Reklama Przemyśl
Komputery Laptopy Wymiana opon

Usługi - Wszystkie \ Usługi \ Kredyty i pożyczki

Nr ogłoszenia 587298 z dnia 2020-04-12 / OFERTA OD FIRMY

BRAK POŻYCZEK NA ROWERY DLA ROLNIKÓW I PRZEDSIĘBIORSTW

Pożyczki dla rolników bez weryfikacji BIK i BAZ. Finansowanie gospodarstw rolnych na zakup bydła mlecznego, trzody chlewnej, nawozów, maszyn rolniczych lub modernizację rolnictwa. Idealne rozwiązanie dla przedsiębiorstw rolnych z odmową w banku. Spłacamy wszystkie długi. Obsługujemy gospodarstwa rolne w całym kraju.
Długi okres kredytowania od 1 do 3 lat z możliwością przedłużenia umowy. Miesięczna płatność dostosowana do możliwości klienta.APRC od 37,4% do 46,4% (zależy od indywidualnej oceny kredytowej i oferty wybranej przez klienta)Bezpieczeństwo wymagane w formie (grunty rolne, łąki, pastwiska, sady, lasy, stawy)Wpis do rozdziału czwartego księgi wieczystej.

Możliwe jest wpisanie hipoteki na drugiej pozycji, na przykład po uzyskaniu kredytu bankowego.

Brak kredytu (przyrzeczenie).

Bez wtrącania się do raportów.

Nie sprawdzamy BIK, BIG, ZUS, US, KRUS.

Kwota kredytu wynosi do 60% wartości hipoteki.

Spłacamy dług, bank, czynsz i pożyczki na spłatę zadłużenia.

W przypadku wszelkich zapytań prosimy o kontakt na poniższy adres: Email: amadeuszboleslaw@gmail.com

Autor: Boleslaw

Kontakt:

  • adres email:

OSTRZEŻENIE PRZED NIEUCZYCIWYMI OGŁOSZENIODAWCAMI!
Podanie anonimowym osobom swoich danych osobowych tj. imię i nazwisko, adres zamieszkania, numer PESEL lub przesłanie skanu dowodu osobistego, a następnie wykonanie przelewu bankowego nawet na kwotę 1 grosza, umożliwia OSZUSTOM założenie konta bankowego i wyłudzenie kredytu na podane dane osobowe.

Wpłacenie zaliczki lub opłaty manipulacyjnej z góry na poczet ewentualnej pożyczki lub kredytu grozi jej utratą, jeśli autorem ogłoszenia jest oszust, który pożyczek nie udziela, a liczy na wyłudzenie zaliczek od osób zainteresowanych wzięciem kredytu lub pożyczki.

Przed skorzystaniem z oferty poproś o podanie nazwy firmy i jej pełnych danych teleadresowych (w tym numeru REGON). Następnie zweryfikuj ich prawdziwość. Uczciwi ogłoszeniodawcy nie mają żadnych powodów aby ukrywać te informacje. Umowę o kredyt lub pożyczkę UWAŻNIE PRZECZYTAJ zanim ją podpiszesz.

To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu USŁUGI / KREDYTY I POŻYCZKI, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego.


Wstecz

Ilość wyświetleń: 162
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.przemysl.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Kredyty i pożyczki
Inne ogłoszenia tego użytkownika (18 ogł.):


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.przemysl.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2020 ogloszenia.przemysl.pl