Nabór do szkoły podstawowej Newton Przemysl

ogloszenia.przemysl.pl
Przemyski serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 15609 / Ogłoszenia oczekujące: 976
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Masaże rehabilitacja terapia kręgosłupa Przewody wężę zakuwanie produkcja naprawa Wypożyczalnia samochodów, samochody zastępcze, MotoRent Przemyśl Skład węgla w Przemyślu Strony WWW, pozycjonowanie, sklepy internetowe Artykuly BHP odziez obuwie Sprzątanie mycie okien przeprowadzki piaskowanie usługi koparko-ladowarką fabryka okien Stacja kontroli pojazdów Nieruchomosci mieszkania dzialki pokoje Profesjonalne czyszczenie Transport i przeprowadzki kompleksowo Używana odzież z Anglii Reklama Przemyśl
Komputery Laptopy Wymiana opon

Kupie Sprzedam - Wszystkie \ Kupię Sprzedam \ Zdrowie

Nr ogłoszenia 592818 z dnia 2020-04-24 / OFERTA OD FIRMY

KONSULTACJE Z DIETETYKIEM PRZEZ INTERNET DIETA ONLINE CDS

Doświadczony zespół dietetyków z Centrum Dietetyki Stosowanej wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Pacjentów i dostosowuje swoją ofertę usług dietetycznych do nowych warunków funkcjonowania. W ofercie poradni dietetycznej CDS dostępna jest opcja konsultacji dietetycznych online obejmująca kompleksowe usługi dietetyka w formie elektronicznej za pośrednictwem komunikatorów internetowych. Konsultacje dietetyczne online spełniają wszelkie wytyczne standardowej porady dietetycznej udzielanej przez wykwalifikowanych dietetyków w poradni. Konsultacje internetowe z dietetykiem z Centrum Dietetyki Stosowanej dostępne są w wyjątkowo korzystnej cenowo ofercie, a jedynym odstępstwem od standardowej wizyty u dietetyka jest konieczność samodzielnego dokonania pomiarów obwodu ciała i kontrola wagi przez Pacjenta samodzielnie w trakcie konsultacji online. Porady dietetyka udzielane w trakcie konsultacji online spełniają wszelkie oczekiwania Pacjenta dotyczące wskazań żywieniowych dla Pacjenta, opracowania jadłospisu, opracowanie wytycznych diety, uwzględniają indywidualne preferencje żywieniowe Pacjenta oraz umożliwiają modyfikację jadłospisu w trakcie trwania diety. Dietetycy z Centrum Dietetyki Stosowanej umożliwiają Pacjentom konsultowanie postępów diety w trakcie jej trwania, konsultacje dotyczące jadłospisu oraz zapewniają możliwość rozszerzenia standardowego pakietu o opracowanie diety dla całej rodziny. Konsultacje online z dietetykiem obejmują również opracowanie diety w oparciu o przedstawione wyniki badań, analiz laboratoryjnych, uwzględniają przyjmowane leki i tryb życia Pacjenta. Wszelkie działania podejmowane przez Pacjenta w trakcie stosowania opracowanej przez dietetyka diety online niczym nie różnią się od zwykłej porady w gabinecie dietetyka.
Centrum Dietetyki Stosowanej dokłada wszelkich starań, aby utrzymać najwyższe standardy opieki nad Pacjentami poszukującymi porady dietetyka w czasie, kiedy osobiste wizyty w poradni nie mogą być realizowane. Szczegółowa oferta poradni dietetycznej Centrum Dietetyki Stosowanej dostępna jest za pośrednictwem strony www.cds-dieta.pl oraz telefonicznie 792 930 144. Konsultacje internetowe z dietetykiem CDS możliwe są po wybraniu formy konsultacji internetowych z oferty poradni, opłaceniu usługi konsultacji internetowych oraz wybraniu dogodnego dla Pacjenta terminu konsultacji. Korzystanie z konsultacji internetowych wymaga obsługi jednego z dostępnych komunikatorów internetowych tj. WhatsApp, Skype, Messenger. Dietetycy z CDS udzielają Pacjentom wszelkiego wsparcia w zakresie korzystania z narzędzi do komunikacji z dietetykiem w trakcie konsultacji online, dzięki czemu każdy Pacjent może swobodnie korzystać z elektronicznej formy konsultacji dietetycznych. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Centrum Dietetyki Stosowanej i zmiany nawyków żywieniowych już dziś, z pomocą dietetyka bez wychodzenia z domu.

Autor: Poradnia CDS

Kontakt:

  • adres email:
  • telefon: 792930144

OSTRZEŻENIE!
Nigdy nie odpowiadaj na zagraniczne oferty kupna lub sprzedaży przedmiotów. Przy sprzedaży przedmiotu zagraniczni oszuści prześlą Ci FAŁSZYWE potwierdzenie dokonania przelewu z informacją, że bank zrealizuje przelew po przesłaniu zeskanowanego dowodu wysyłki przedmiotu. W przypadku kupna przedmiotów, zwierząt itp. z zagranicy, często oferowanych w BARDZO ATRAKCYJNYCH CENACH, po wpłacie przedpłaty za kupowany przedmiot, kontakt ze sprzedającym urwie się. Wpłaconych pieniędzy nie odzyskasz. Więcej informacji znajdziesz pod hasłem OSZUSTWO NIGERYJSKIE. Również krajowe "wysyłkowe" zakupy czy sprzedaże nie gwarantują pomyślnego zakończenia transakcji. Sposobów nieuczciwego zarobku jest wiele. Bądź ostrożny, nie ryzykuj!
To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu Kupię lub Sprzedam, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego


Wstecz

Ilość wyświetleń: 55
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.przemysl.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Zdrowie
Inne ogłoszenia tego użytkownika (8 ogł.):


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.przemysl.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2020 ogloszenia.przemysl.pl