Nabór do szkoły podstawowej Newton Przemysl

ogloszenia.przemysl.pl
Przemyski serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 15424 / Ogłoszenia oczekujące: 2287
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Masaże rehabilitacja terapia kręgosłupa Przewody wężę zakuwanie produkcja naprawa Wypożyczalnia samochodów, samochody zastępcze, MotoRent Przemyśl Skład węgla w Przemyślu Strony WWW, pozycjonowanie, sklepy internetowe Artykuly BHP odziez obuwie Sprzątanie mycie okien przeprowadzki piaskowanie usługi koparko-ladowarką fabryka okien Stacja kontroli pojazdów Nieruchomosci mieszkania dzialki pokoje Profesjonalne czyszczenie Transport i przeprowadzki kompleksowo Używana odzież z Anglii Reklama Przemyśl
Komputery Laptopy Wymiana opon

Praca - Wszystkie \ Praca \ Zatrudnię na etat

Nr ogłoszenia 598877 z dnia 2020-06-09 / OFERTA PRYWATNA

Wolontariat w Rzeszowie z projektu UE

Zapraszamy do udziału w projekcie wolontariatu "Youth and the City" w Rzeszowie. Projekt jest finansowany z programu Europejski Korpus Solidarności!

Jeśli nie masz planów na lato, zgłoś się i spędź 2 miesiące w Rzeszowie organizując wydarzenia społeczno-kulturowe i edukacyjne. Będziesz pracować w międzynarodowym zespole 17 wolontariuszy, to świetna okazja żeby podszkolić swój język angielski oraz zainwestować w swój rozwój osobisty!

Jest to praca 5 dni w tygodniu, ok. 35h tygodniowo. Wymagamy pełnej dyspozycyjności!

W ramach projektu otrzymasz:
- umowę wolontariacką zgodnie ze standardem programu
- 1100 zł na miesiąc kieszonkowego na wyżywienie i wydatki osobiste
- ZAKWATEROWANIE w centrum Rzeszowa, w naszym hostelu
- szkolenia profesjonalne ze specjalistą. ds. multimediów oraz psychologiem

Oferta dostępna dla osób w wieku 18-30 lat.

Więcej informacji na platformie Europejskiego Korpusu Solidarności oraz mailowo: joanna@goinpro.org oraz 574 284 745 (w godz. 9 - 13)

Organizator: Stowarzyszenie Projektów Międzynarodowych "INPRO"
www.goinpro.org
www.facebook.com/goinpro.org

Kontakt:

  • adres email:

OSTRZEŻENIE PRZED NIEUCZYCIWYMI OGŁOSZENIODAWCAMI!
Ostrzegamy przed nieuczciwymi ofertami pracy, w których anonimowi ogłoszeniodawcy proszą o przesłanie numeru dowodu osobistego lub jego skanu, numeru PESEL, adresu zamieszkania i numeru telefonu, Twoich zdjęć lub żądają opłacenia z góry procesu rekrutacji, biletów, noclegów (w szczególności dotyczy ofert pracy za granicą i próśb o wpłatę pieniędzy za pośrednictwem Western Union Money Transfer), opłat za materiały (praca chałupnicza, składanie długopisów lub biżuterii) itp., zatelefonowania lub wysłania wiadomości SMS pod płatny numer telefonu, pobrania pliku z internetu, wykonania przelewu bankowego nawet na kwotę 1 grosza (nowy rodzaj oszustw, wyłudzenie kredytu). Zanim wyślesz CV poproś autora ogłoszenia o podanie nazwy firmy i jej pełnych danych teleadresowych (w tym numeru REGON). Następnie zweryfikuj ich prawdziwość. Uczciwi pracodawcy nie mają żadnych powodów do publikacji anonimowych ofert pracy, nigdy NIE ŻĄDAJĄ podania swoich danych osobowych, założenia konta bankowego, wykonania przelewu. Bądź ostrożny, nie ryzykuj!

To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu PRACA, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego


Wstecz

Ilość wyświetleń: 637
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.przemysl.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Zatrudnię na etat


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.przemysl.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2020 ogloszenia.przemysl.pl