Nabór do szkoły podstawowej Newton Przemysl

ogloszenia.przemysl.pl
Przemyski serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 15118 / Ogłoszenia oczekujące: 587
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Masaże rehabilitacja terapia kręgosłupa Przewody wężę zakuwanie produkcja naprawa Wypożyczalnia samochodów, samochody zastępcze, MotoRent Przemyśl Strony WWW, pozycjonowanie, sklepy internetowe Artykuly BHP odziez obuwie Sprzątanie mycie okien przeprowadzki piaskowanie usługi koparko-ladowarką fabryka okien Nieruchomosci mieszkania dzialki pokoje Transport i przeprowadzki kompleksowo Reklama Przemyśl
Komputery Laptopy Wymiana opon

Praca - Wszystkie \ Praca \ Zatrudnię na etat

Nr ogłoszenia 610933 z dnia 2020-07-29 / OFERTA PRYWATNA

Szukasz pracy? Czekamy na Ciebie w Wielkopolsce!

Szukasz pracy? Czekamy na Ciebie w Wielkopolsce!
Podejmij pracę w Wielkopolsce dołączając do zespołu Grupy Firm Com40!
Od ponad 20 lat z powodzeniem działamy na polskim i europejskim rynku meblarskim oraz materacowym. Zatrudniamy ok. 8 000 pracowników a powierzchnia budynków naszych spółek w Polsce równa się w przybliżeniu powierzchni 40 boisk piłkarskich. Nasze główne fabryki zlokalizowane są w okręgu kalisko-ostrowskim w województwie wielkopolskim.

Oferujemy pracę w oparciu o umowę o pracę, stabilność zatrudnienia i terminową wypłatę wynagrodzenia.

Jako firma zapewniamy autobusy pracownicze, które przywiozą Cię do pracy i odwiozą do domu (transport z kierunków: Kalisz, Ostrów Wlkp., Pleszew, Grabów nad Prosną).
W nowym miejscu zagwarantujemy Ci prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe oraz dofinansujemy kartę Multisport. Damy Ci także możliwość skorzystania z dedykowanych naszym pracownikom programów pracowniczych z nagrodami. Pomożemy Ci także w kwestii mieszkania – udostępnimy je lub do niego dopłacimy!

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowiska:
- operator maszyn
- pracownik produkcji
- operator wózka widłowego
-pracownik magazynu
- elektromechanik

Spróbuj! Wyślij CV na adres: rekrutacja@com40.pl lub skontaktuj się z nami telefonicznie.

Autor: Rekrutacja

Kontakt:

  • adres email:
  • telefon: 62 762 95 41

OSTRZEŻENIE PRZED NIEUCZYCIWYMI OGŁOSZENIODAWCAMI!
Ostrzegamy przed nieuczciwymi ofertami pracy, w których anonimowi ogłoszeniodawcy proszą o przesłanie numeru dowodu osobistego lub jego skanu, numeru PESEL, adresu zamieszkania i numeru telefonu, Twoich zdjęć lub żądają opłacenia z góry procesu rekrutacji, biletów, noclegów (w szczególności dotyczy ofert pracy za granicą i próśb o wpłatę pieniędzy za pośrednictwem Western Union Money Transfer), opłat za materiały (praca chałupnicza, składanie długopisów lub biżuterii) itp., zatelefonowania lub wysłania wiadomości SMS pod płatny numer telefonu, pobrania pliku z internetu, wykonania przelewu bankowego nawet na kwotę 1 grosza (nowy rodzaj oszustw, wyłudzenie kredytu). Zanim wyślesz CV poproś autora ogłoszenia o podanie nazwy firmy i jej pełnych danych teleadresowych (w tym numeru REGON). Następnie zweryfikuj ich prawdziwość. Uczciwi pracodawcy nie mają żadnych powodów do publikacji anonimowych ofert pracy, nigdy NIE ŻĄDAJĄ podania swoich danych osobowych, założenia konta bankowego, wykonania przelewu. Bądź ostrożny, nie ryzykuj!

To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu PRACA, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego


Wstecz

Ilość wyświetleń: 452
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.przemysl.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Zatrudnię na etat


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.przemysl.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2020 ogloszenia.przemysl.pl