Nabór do szkoły podstawowej Newton Przemysl

ogloszenia.przemysl.pl
Przemyski serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 15412 / Ogłoszenia oczekujące: 2155
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Masaże rehabilitacja terapia kręgosłupa Przewody wężę zakuwanie produkcja naprawa Wypożyczalnia samochodów, samochody zastępcze, MotoRent Przemyśl Strony WWW, pozycjonowanie, sklepy internetowe Artykuly BHP odziez obuwie Sprzątanie mycie okien przeprowadzki piaskowanie usługi koparko-ladowarką fabryka okien Nieruchomosci mieszkania dzialki pokoje Transport i przeprowadzki kompleksowo Reklama Przemyśl
Komputery Laptopy Wymiana opon

Kupie Sprzedam - Wszystkie \ Kupię Sprzedam \ Antyki, Sztuka

Nr ogłoszenia 611246 z dnia 2020-07-31 / OFERTA PRYWATNA

Portret ze zdjęcia na zamówienie, portret cyfrowy

Obrazy wykonane są w całości ręcznie na tablecie graficznym.

Portrety wykonuję na podstawie zdjęcia. Warto więc zadbać o to, aby było ono dobrej jakości, bez prześwietleń. Jeśli masz co do tego wątpliwości - śmiało pisz na podanego e-maila. Dobrym pomysłem jest również wysłanie kilku zdjęć osoby, którą mam namalować, dzięki temu mogę uchwycić więcej szczegółów.

Przed wysłaniem pracy pokazuję Tobie gotowy portret - w tym momencie możesz ocenić podobieństwo, a ja mogę nanieść ewentualne poprawki.

Portret może zostać wykonany w kolorze lub w czerni i bieli. Jeśli masz wizję co do samego portretu, postaram się jak najlepiej ją odwzorować. Chętnie wykonam również portret Twojego pupila.

Portret po zakończeniu zostaje wydrukowany w formie plakatu na najwyższej jakości papierze. Najczęstszy format pracy to 100x70, wówczas prezentuje się ona najlepiej.
Portret zostaje do Państwa wysłany w tekturowej tubie, dzięki czemu będzie w pełni zabezpieczony. Po otrzymaniu możemy go oprawić wedle własnych upodobań.

Cena formatu 100x70 to 190 zł

W razie jakichkolwiek pytań zapraszam do rozmowy :)

Cena: 190

Autor: Anna

Kontakt:

  • adres email:

OSTRZEŻENIE!
Nigdy nie odpowiadaj na zagraniczne oferty kupna lub sprzedaży przedmiotów. Przy sprzedaży przedmiotu zagraniczni oszuści prześlą Ci FAŁSZYWE potwierdzenie dokonania przelewu z informacją, że bank zrealizuje przelew po przesłaniu zeskanowanego dowodu wysyłki przedmiotu. W przypadku kupna przedmiotów, zwierząt itp. z zagranicy, często oferowanych w BARDZO ATRAKCYJNYCH CENACH, po wpłacie przedpłaty za kupowany przedmiot, kontakt ze sprzedającym urwie się. Wpłaconych pieniędzy nie odzyskasz. Więcej informacji znajdziesz pod hasłem OSZUSTWO NIGERYJSKIE. Również krajowe "wysyłkowe" zakupy czy sprzedaże nie gwarantują pomyślnego zakończenia transakcji. Sposobów nieuczciwego zarobku jest wiele. Bądź ostrożny, nie ryzykuj!
To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu Kupię lub Sprzedam, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego


Wstecz

Ilość wyświetleń: 139
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.przemysl.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Antyki, Sztuka


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.przemysl.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2020 ogloszenia.przemysl.pl