Nabór do szkoły podstawowej Newton Przemysl

ogloszenia.przemysl.pl
Przemyski serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 14300 / Ogłoszenia oczekujące: 59
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Masaże rehabilitacja terapia kręgosłupa Przewody wężę zakuwanie produkcja naprawa Wypożyczalnia samochodów, samochody zastępcze, MotoRent Przemyśl Strony WWW, pozycjonowanie, sklepy internetowe Artykuly BHP odziez obuwie Sprzątanie mycie okien przeprowadzki piaskowanie usługi koparko-ladowarką fabryka okien Nieruchomosci mieszkania dzialki pokoje Transport i przeprowadzki kompleksowo Reklama Przemyśl
Komputery Laptopy Wymiana opon

Kupie Sprzedam - Wszystkie \ Kupię Sprzedam \ Gry komputerowe

Nr ogłoszenia 636828 z dnia 2020-11-03 / OFERTA PRYWATNA

Darmowe ogłoszenia - dodaj ogłoszenie

Ogłoszenia z kategorii sprzedam pojawiają się często i najwięcej osób dzięki nim kupuje różnego rodzaju rzeczy. Bardzo wiele ogłoszeń z takiej głównej kategorii można znaleźć na witrynie www ogloszeniaslaskie.pl, bowiem jest to portal ogłoszeniowy, na jakim każdy może dodać swoje ogłoszenie o zamiarze sprzedaży jakiegoś przedmiotu albo usługi lub również może zamieścić ogłoszenia o treści szukam albo wynajmę. Pod każdą z kategorii możemy odnaleźć jeszcze inne kategorie, które ułatwiają selekcje ofert i dzięki temu zobaczymy jedynie oferty, które naprawdę nas interesują. Osoby, które chcą zamieścić ogłoszenie mają także to ułatwione, ponieważ szeroki wybór dziedzin a także podkategorii ułatwia prawidłowe zamieszczenie ogłoszenia. Ponadto zakładka dodaj ogłoszenie upraszcza korzystanie ze strony, a cała instrukcja jak zamieścić ogłoszenie i jak powinno ono być skonstruowane jest zawarta pod zakładką regulamin, zaś cennik dodawania ogłoszeń można znaleźć pod zakładką o tym samym tytule, dzięki czemu jeszcze przed zamieszczenia ogłoszenia będziemy wiedzieli jak dużo i za co zapłacimy. Możemy znaleźć też opcje bezpłatne.

Cena: 1

Autor: Darmowe

Kontakt:

  • adres email:
  • tel. komorkowy: 123212132

OSTRZEŻENIE!
Nigdy nie odpowiadaj na zagraniczne oferty kupna lub sprzedaży przedmiotów. Przy sprzedaży przedmiotu zagraniczni oszuści prześlą Ci FAŁSZYWE potwierdzenie dokonania przelewu z informacją, że bank zrealizuje przelew po przesłaniu zeskanowanego dowodu wysyłki przedmiotu. W przypadku kupna przedmiotów, zwierząt itp. z zagranicy, często oferowanych w BARDZO ATRAKCYJNYCH CENACH, po wpłacie przedpłaty za kupowany przedmiot, kontakt ze sprzedającym urwie się. Wpłaconych pieniędzy nie odzyskasz. Więcej informacji znajdziesz pod hasłem OSZUSTWO NIGERYJSKIE. Również krajowe "wysyłkowe" zakupy czy sprzedaże nie gwarantują pomyślnego zakończenia transakcji. Sposobów nieuczciwego zarobku jest wiele. Bądź ostrożny, nie ryzykuj!
To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu Kupię lub Sprzedam, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego


Wstecz

Ilość wyświetleń: 38
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.przemysl.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Gry komputerowe
Inne ogłoszenia tego użytkownika (1 ogł.):


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.przemysl.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2021 ogloszenia.przemysl.pl