Przemyski Inkubator Przedsiębiorczosci i Innowacji

ogloszenia.przemysl.pl
Przemyski serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 13196 / Ogłoszenia oczekujące: 41
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Masaże rehabilitacja terapia kręgosłupa Przewody wężę zakuwanie produkcja naprawa Wypożyczalnia samochodów, samochody zastępcze, MotoRent Przemyśl Strony WWW, pozycjonowanie, sklepy internetowe Artykuly BHP odziez obuwie Sprzątanie mycie okien przeprowadzki piaskowanie usługi koparko-ladowarką fabryka okien Nieruchomosci mieszkania dzialki pokoje Transport i przeprowadzki kompleksowo Pożyczki, Kredyty Przemyśl Reklama Przemyśl
Komputery Laptopy Wymiana opon

Korepetycje - Wszystkie \ Korepetycje \ Matematyka

Nr ogłoszenia 643077 z dnia 2021-01-31 / OFERTA PRYWATNA

Profesjonalne kursy z matematyki online rabat na luty

Witam.
Mam na imię Karol i prowadzę profesjonalne kursy (pakiety godzin z rabatem + dodatkowy rabat na luty) z matematyki online. Prowadzone przeze mnie zajęcia online są skuteczne i wyglądają zupełnie inaczej niż ‘nauczanie zdalne’ w szkołach w czasie pandemii. Wbrew pozorom forma online może być mniej stresująca niż standardowe zajęcia i stwarza więcej możliwości, np. razie wyjazdu, choroby, zaostrzenia pandemii itp. Na zajęciach szczegółowo, krok po kroku wyjaśniam rozwiązania zadań z arkuszy z poprzednich lat i tłumaczę zaległości w kwestii teorii w oparciu o te arkusze. W ten sposób pomagam uczniom oswoić się ze specyfiką zadań egzaminacyjnych, które często różnią się od standardowych zadań.
Jestem zawodowym korepetytorem i od ponad 6 lat skutecznie pomagam w zrozumieniu matematyki, na poziomach od szkoły podstawowej do matury włącznie (online od ponad 2 lat). Uczę z życzliwym, indywidualnym podejściem, za pomocą profesjonalnego tabletu graficznego. Tłumaczę wszystko szczegółowo krok po kroku na konkretnych zadaniach. Udostępniam potrzebne do nauki materiały, a także zadania utrwalające do samodzielnej pracy.
Uczeń może swobodnie zadawać pytania i nie musi udostępniać widoku ze swojej kamery. Wystarczą tylko chęci do nauki, komputer lub tablet.
Prowadzę zarejestrowaną działalność edukacyjną, więc jest możliwość podpisania umowy kursu (dla zainteresowanych przesyłam wzór umowy na e-mail).

CENNIK (1h=60 min):

Podstawowa stawka godzinowa: 50zł
- 1h próbna: 20zł
- Kursy z rabatem + dodatkowy bonusowy rabat na cały luty. Różne pakiety godzin - wysokość rabatu zależy od ilości godzin w pakiecie. 
・Kurs maturalny
・Kurs do egzaminu 8-klasisty
- Przykładowy arkusz maturalny z opisem rozwiązań krok po kroku: 40zł
- Przykładowy arkusz do egzaminu 8-klasisty z opisem rozwiązań krok po kroku: 30zł
Opisane krok po kroku arkusze służą dodatkowo do nauki i pomagają zrozumieć sposoby rozwiązywania zadań egzaminacyjnych.
Proszę o kontakt telefoniczny lub sms i zapraszam do współpracy.
787 522 391

Cena: 50

Autor: Karol

Kontakt:

  • adres email:
  • tel. komorkowy: 787 522 391

Wstecz

Ilość wyświetleń: 83
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.przemysl.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Matematyka
Inne ogłoszenia tego użytkownika (1 ogł.):


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.przemysl.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2021 ogloszenia.przemysl.pl