Praca Przemyśl

ogloszenia.przemysl.pl
Przemyski serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 14025 / Ogłoszenia oczekujące: 50
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Nauka jazdy, prawo Jazdy Przemyśl Przewody wężę zakuwanie produkcja naprawa Sprzątanie mycie okien przeprowadzki Ubezpieczenia Przemyśl Autolaweta Przemyśl Sufity napinane Przemyśl Reklama Przemyśl
Komputery Laptopy Gry Konsole Przemyśl

Praca - Wszystkie \ Praca \ Staże i praktyki

Nr ogłoszenia 643454 z dnia 2021-02-04 / OFERTA PRYWATNA

Rozwojowy PŁATNY staż, elastyczne godziny

Zatrudnię na ciekawe i rozwojowe stanowisko z elastycznymi godzinami pracy.

Zakres obowiązków: rozmaite prace na komputerze: poszukiwania w internecie, pomoc przy tworzeniu wniosku o dotację UE, prace związane z PR, reklamą, wizerunkiem firmy, oraz inna pomoc przy prowadzeniu sklepu internetowego.

Wymagania:
1. Sprawna praca na komputerze i przeszukiwanie internetu
2. Samodzielne organizowanie własnej pracy, dokładność
3. Język angielski na poziomie co najmniej średnim, mile widziany zaawansowany
4. Mile widziane umiejętności interpersonalne i doświadczenie w podobnych działaniach
5. Szukamy osoby młodej do 30 r.ż.

Umowa o staż (odpowiednik normalnej umowy o pracę – ubezpieczenie, składki ZUS, urlopy). Wymiar 3/4 etatu lub inny do ustalenia.

Osoby zainteresowane i spełniające wymagania prosimy o przesłanie CV oraz krótkiej nieoficjalnej wiadomości na temat tego jakiej pracy Państwo szukacie, doświadczenia w podobnych pracach (zawodowego lub prywatnego), dyspozycyjności itp. na adres: rekrutacja@podobraziazdusza.pl

Na tym etapie rekrutacji prosimy o kontakt wyłącznie mailowy !
REKRUTUJEMY OBECNIE NA DWA STANOWISKA – PROSZĘ O INFORMACJĘ NA KTÓRE STANOWISKO PAŃSTWO APLIKUJECIE (możliwa jest aplikacja na oba pod warunkiem spełniania oczekiwań)

Kontakt:

  • adres email:

OSTRZEŻENIE PRZED NIEUCZYCIWYMI OGŁOSZENIODAWCAMI!
Ostrzegamy przed nieuczciwymi ofertami pracy, w których anonimowi ogłoszeniodawcy proszą o przesłanie numeru dowodu osobistego lub jego skanu, numeru PESEL, adresu zamieszkania i numeru telefonu, Twoich zdjęć lub żądają opłacenia z góry procesu rekrutacji, biletów, noclegów (w szczególności dotyczy ofert pracy za granicą i próśb o wpłatę pieniędzy za pośrednictwem Western Union Money Transfer), opłat za materiały (praca chałupnicza, składanie długopisów lub biżuterii) itp., zatelefonowania lub wysłania wiadomości SMS pod płatny numer telefonu, pobrania pliku z internetu, wykonania przelewu bankowego nawet na kwotę 1 grosza (nowy rodzaj oszustw, wyłudzenie kredytu). Zanim wyślesz CV poproś autora ogłoszenia o podanie nazwy firmy i jej pełnych danych teleadresowych (w tym numeru REGON). Następnie zweryfikuj ich prawdziwość. Uczciwi pracodawcy nie mają żadnych powodów do publikacji anonimowych ofert pracy, nigdy NIE ŻĄDAJĄ podania swoich danych osobowych, założenia konta bankowego, wykonania przelewu. Bądź ostrożny, nie ryzykuj!

To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu PRACA, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego


Wstecz

Ilość wyświetleń: 420
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.przemysl.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Staże i praktyki
Inne ogłoszenia tego użytkownika (3 ogł.):


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.przemysl.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2021 ogloszenia.przemysl.pl