Przemyski Inkubator Przedsiębiorczosci i Innowacji

ogloszenia.przemysl.pl
Przemyski serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 13167 / Ogłoszenia oczekujące: 34
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Masaże rehabilitacja terapia kręgosłupa Przewody wężę zakuwanie produkcja naprawa Wypożyczalnia samochodów, samochody zastępcze, MotoRent Przemyśl Strony WWW, pozycjonowanie, sklepy internetowe Artykuly BHP odziez obuwie Sprzątanie mycie okien przeprowadzki piaskowanie usługi koparko-ladowarką fabryka okien Nieruchomosci mieszkania dzialki pokoje Transport i przeprowadzki kompleksowo Pożyczki, Kredyty Przemyśl Reklama Przemyśl
Komputery Laptopy Wymiana opon

Kupie Sprzedam - Wszystkie \ Kupię Sprzedam \ Zdrowie

Nr ogłoszenia 644298 z dnia 2021-02-16 / OFERTA OD FIRMY

DIETOTERAPIA LECZENIE OTYŁOŚCI PORADY DIETETYKA PORADNIA CDS

Poradnia dietetyczna Centrum Dietetyki Stosowanej zapewnia kompleksowe usługi dietetyczne świadczone przez dietetyków z doświadczeniem klinicznym według najwyższych standardów opieki zdrowotnej oraz aktualnej wiedzy medycznej w zakresie zdrowego żywienia. Centrum Dietetyki Stosowanej oferuje specjalistyczne usługi dietetyczne obejmujące konsultację dietetyczną połączoną z analizą składu ciała oraz obszernym wywiadem żywieniowym. Dietetycy z poradni dietetycznej CDS zapewniają kompleksową opiekę dietetyka, który opracowuje dietę z uwzględnieniem potrzeb zdrowotnych i oczekiwań pacjenta. Skuteczna dieta opracowana przez dietetyka uwzględnia oczekiwania pacjenta i ukierunkowana jest na redukcję masy ciała, eliminację składników pokarmowych wywołujących nietolerancję pokarmową oraz stanowi wsparcie w procesie leczenia wielu schorzeń: choroby tarczycy, choroby układu pokarmowego, układu sercowo-naczyniowego, cukrzyca, choroba Hashimoto, insulinooporność, zespół jelita wrażliwego. Dietetyk w trakcie konsultacji dietetycznej dostosuje dietę do oczekiwanego rezultatu oraz uwzględni w diecie specyficzne potrzeby żywieniowe pacjenta lub całej rodziny. Dieta przygotowana przez dietetyka uwzględnia zapotrzebowanie energetyczne organizmu bez ryzyka dla zdrowia w postaci niedoborów składników odżywczych oraz ryzyka efektu jo-jo. Poradnia CDS zapewnia doradztwo dietetyczne, konsultacje w poradni oraz konsultacje z dietetykiem przez Internet, z możliwością uzyskania porady dietetyka bez wychodzenia z domu. Wieloletnie doświadczenie dietetyków z Centrum Dietetyki Stosowanej w zakresie skutecznych i bezpiecznych metod leczenia otyłości, walki z nadwagą i poprawy jakości życia pacjentów pozwala oferować pacjentom poradni CDS dopasowane diety redukcyjne, diety eliminacyjne, diety sportowe, diety dla ciężarnych, diety w chorobie oraz w okresie rekonwalescencji. Dietoterapia zastosowana w leczeniu otyłości pozwala uzyskać trwałe efekty odchudzania, detoks dietetyczny zapewnia szybką poprawę stanu zdrowia, a farmakoterapia i suplementacja w leczeniu otyłości zalecana przez dietetyka zapewnia dodatkowe wsparcie w terapii. Oferta poradni dietetycznej CDS w postaci pakietów usług zapewnia bezpośredni kontakt z dietetykiem, możliwość konsultacji dietetycznej połączonej z opracowaniem indywidualnej diety, możliwość wyboru częstotliwości wizyt kontrolnych, modyfikacji jadłospisu i szeroki wybór sposobów kontaktu z dietetykiem przez cały okres odchudzania. Ceny konsultacji z dietetykiem w poradni CDS zaczynają się od 129zł i obejmują kompleksową opiekę dietetyka przez okres 1 miesiąca.
Specjalistyczna wiedza z zakresu zdrowego żywienia pozwala dietetykom z CDS oferować najskuteczniejsze rozwiązania w walce z nadwagą i otyłością, w tym otyłością wśród dzieci. Wsparcie dietetyka w leczeniu otyłości poprzez odpowiednio dobraną dietę pozwala uzyskać lepsze rezultaty niż stosowanie samodzielnie dostosowanych diet odchudzających. Odchudzanie z dietetykiem pozwala skutecznie chudnąć i dbać o zdrowie, dzięki odpowiednio dostosowanej diecie. W zależności od rodzaju choroby zalecenia dietetyczne dla różnych grup pacjentów będą się różnić i muszą zostać przygotowane przez lekarza dietetyka. Na stronie poradni dietetycznej CDS www.cds-dieta.pl oraz pod numerem 792 930 144 uzyskają Państwo szczegółowe informacje o możliwych terminach konsultacji z dietetykiem, zakresie porady dietetycznej, sposobach kontaktu z dietetykiem oraz cenach konsultacji z dietetykiem w poradni CDS.

Autor: Poradnia CDS

Kontakt:

  • adres email:
  • telefon: 792930144

OSTRZEŻENIE!
Nigdy nie odpowiadaj na zagraniczne oferty kupna lub sprzedaży przedmiotów. Przy sprzedaży przedmiotu zagraniczni oszuści prześlą Ci FAŁSZYWE potwierdzenie dokonania przelewu z informacją, że bank zrealizuje przelew po przesłaniu zeskanowanego dowodu wysyłki przedmiotu. W przypadku kupna przedmiotów, zwierząt itp. z zagranicy, często oferowanych w BARDZO ATRAKCYJNYCH CENACH, po wpłacie przedpłaty za kupowany przedmiot, kontakt ze sprzedającym urwie się. Wpłaconych pieniędzy nie odzyskasz. Więcej informacji znajdziesz pod hasłem OSZUSTWO NIGERYJSKIE. Również krajowe "wysyłkowe" zakupy czy sprzedaże nie gwarantują pomyślnego zakończenia transakcji. Sposobów nieuczciwego zarobku jest wiele. Bądź ostrożny, nie ryzykuj!
To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu Kupię lub Sprzedam, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego


Wstecz

Ilość wyświetleń: 56
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.przemysl.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Zdrowie
Inne ogłoszenia tego użytkownika (11 ogł.):


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.przemysl.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2021 ogloszenia.przemysl.pl