Praca Przemyśl

ogloszenia.przemysl.pl
Przemyski serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 14177 / Ogłoszenia oczekujące: 45
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Nauka jazdy, prawo Jazdy Przemyśl Przewody wężę zakuwanie produkcja naprawa Sprzątanie mycie okien przeprowadzki Autolaweta Przemyśl Sufity napinane Przemyśl Reklama Przemyśl
Komputery Laptopy Gry Konsole Przemyśl

Praca - Wszystkie \ Praca \ Zatrudnię na etat

Nr ogłoszenia 648072 z dnia 2021-04-08 / OFERTA PRYWATNA

Praca na stolarni– cały etat

Z racji rozwoju firmy szukamy nowej osoby do pracy na stolarni – cały etat

Miejsce: Tartak Kuńkowce pod Przemyślem

Wynagrodzenie i szczegółowy zakres obowiązków do ustalenia w zależności od kwalifikacji.

Wymagania:
Szukamy samodzielnej, zaangażowanej i sprawnej manualnie osoby, z doświadczeniem w podobnych pracach manualnych. Oczywiście mile widziane doświadczenie w pracy jako stolarz lub w tartaku.

Oferujemy stabilne, legalne zatrudnienie na umowę oraz przejrzyste warunki i podejście do pracownika z szacunkiem, a także możliwość zaangażowania się i współtworzenia małej firmy która robi dobrą robotę dla bardzo wielu ludzi.

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie:
1. CV
2. kilku zdań o sobie. Proszę wspomnieć o doświadczeniu w podobnych pracach oraz napisać jakiej pracy państwo szukacie i dlaczego.

Proszę na tym etapie o zgłoszenia WYŁĄCZNIE MAILOWE (a nie telefoniczne czy przyjeżdżanie osobiste bez umówienia się) - odpowiem na wybrane oferty w celu spotkania się osobistego na rozmowie kwalifikacyjnej.

Uprzedzam że aplikacje niekompletne (np. samo CV bez odpowiedzi na to, o co jeszcze pytamy NIE BĘDĄ W OGÓLE BRAŁY UDZIAŁU W PROCESIE REKRUTACJI.

Nieco więcej o naszej firmie można dowiedzieć się z:
https://podobraziazdusza.pl/
https://www.youtube.com/watch?v=TMIiYI9feUI
*filmy na youtube – jest ich kilka - kręcone były lata temu, teraz mamy większą pracownię i większą skalę tego co robimy...

Kontakt:

  • adres email:

OSTRZEŻENIE PRZED NIEUCZYCIWYMI OGŁOSZENIODAWCAMI!
Ostrzegamy przed nieuczciwymi ofertami pracy, w których anonimowi ogłoszeniodawcy proszą o przesłanie numeru dowodu osobistego lub jego skanu, numeru PESEL, adresu zamieszkania i numeru telefonu, Twoich zdjęć lub żądają opłacenia z góry procesu rekrutacji, biletów, noclegów (w szczególności dotyczy ofert pracy za granicą i próśb o wpłatę pieniędzy za pośrednictwem Western Union Money Transfer), opłat za materiały (praca chałupnicza, składanie długopisów lub biżuterii) itp., zatelefonowania lub wysłania wiadomości SMS pod płatny numer telefonu, pobrania pliku z internetu, wykonania przelewu bankowego nawet na kwotę 1 grosza (nowy rodzaj oszustw, wyłudzenie kredytu). Zanim wyślesz CV poproś autora ogłoszenia o podanie nazwy firmy i jej pełnych danych teleadresowych (w tym numeru REGON). Następnie zweryfikuj ich prawdziwość. Uczciwi pracodawcy nie mają żadnych powodów do publikacji anonimowych ofert pracy, nigdy NIE ŻĄDAJĄ podania swoich danych osobowych, założenia konta bankowego, wykonania przelewu. Bądź ostrożny, nie ryzykuj!

To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu PRACA, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego


Wstecz

Ilość wyświetleń: 1010
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.przemysl.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Zatrudnię na etat


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.przemysl.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2021 ogloszenia.przemysl.pl