Praca Przemyśl

ogloszenia.przemysl.pl
Przemyski serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 12004 / Ogłoszenia oczekujące: 30
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Nauka jazdy, prawo Jazdy Przemyśl Przewody wężę zakuwanie produkcja naprawa Sprzątanie mycie okien przeprowadzki Autolaweta Przemyśl Sufity napinane Przemyśl Reklama Przemyśl
Komputery Laptopy Gry Konsole Przemyśl

Kupie Sprzedam - Wszystkie \ Kupię Sprzedam \ Urządzenia, maszyny

Nr ogłoszenia 648232 z dnia 2022-02-18 / OFERTA PRYWATNA

Opryskiwacz rzędowy do chwastów

Opryskiwacz rzędowy doczepiany do opryskiwacza ciągnikowego zawieszanego. Opryskiwacz jest zawieszany w miejsce poprzeczki z lancami typowego opryskiwacza ciągnikowego / demontuje się zespół lanc – na zdjęciu koloru czerwonego i w to miejsce montuje się zespół wózków z ramą /. Na poprzecznej belce opryskiwacza umieszczone są dwa wózki mające po dwa kółka gumowe poruszające się na wahaczach wleczonych i kopiujące teren niezależnie od wychyleń ciągnika. Wózki można przesuwać w poziomie w poprzek do kierunku jazdy zmieniając rozstaw opryskiwanych rzędów. Średni rozstaw osi wózków przewidziano na 120 cm. Cały zespół wózków można przemieszczać w górę i w dół tak jak lance opryskiwacza. Wewnątrz wózków pod osłoną są po 3 dysze opryskujące. Każdy wózek jest zasilany niezależnie oddzielnym wężem z rozdzielacza bazowego opryskiwacza. Po bokach wózków i z góry są osłony z blachy. Na dolnych krawędziach tych osłon przy ziemi zamontowano fartuchy gumowe, które ślizgają się dolnymi krawędziami po glebie. Szerokość jednego opryskiwanego pasa od jednego wózka wynosi 80 cm. Konstrukcja bardzo solidna, niewiele używana. Sprzedaję oczywiście bez opryskiwacza głównego – samą kompletną przystawkę z wózkami, osłonami, wężami i dyszami. Polecam do bezpiecznego opryskiwania upraw herbicydami.

Cena: 3000,-

Autor: WOJTEK

Kontakt:

OSTRZEŻENIE!
Nigdy nie odpowiadaj na zagraniczne oferty kupna lub sprzedaży przedmiotów. Przy sprzedaży przedmiotu zagraniczni oszuści prześlą Ci FAŁSZYWE potwierdzenie dokonania przelewu z informacją, że bank zrealizuje przelew po przesłaniu zeskanowanego dowodu wysyłki przedmiotu. W przypadku kupna przedmiotów, zwierząt itp. z zagranicy, często oferowanych w BARDZO ATRAKCYJNYCH CENACH, po wpłacie przedpłaty za kupowany przedmiot, kontakt ze sprzedającym urwie się. Wpłaconych pieniędzy nie odzyskasz. Więcej informacji znajdziesz pod hasłem OSZUSTWO NIGERYJSKIE. Również krajowe "wysyłkowe" zakupy czy sprzedaże nie gwarantują pomyślnego zakończenia transakcji. Sposobów nieuczciwego zarobku jest wiele. Bądź ostrożny, nie ryzykuj!
To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu Kupię lub Sprzedam, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego


Wstecz

Ilość wyświetleń: 708
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.przemysl.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Urządzenia, maszyny
Inne ogłoszenia tego użytkownika (3 ogł.):


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.przemysl.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2022 ogloszenia.przemysl.pl