Praca Przemyśl

ogloszenia.przemysl.pl
Przemyski serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 14204 / Ogłoszenia oczekujące: 44
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Nauka jazdy, prawo Jazdy Przemyśl Przewody wężę zakuwanie produkcja naprawa Sprzątanie mycie okien przeprowadzki Autolaweta Przemyśl Sufity napinane Przemyśl Reklama Przemyśl
Komputery Laptopy Gry Konsole Przemyśl

Kupie Sprzedam - Wszystkie \ Kupię Sprzedam \ Pozostale

Nr ogłoszenia 649353 z dnia 2021-04-23 / OFERTA OD FIRMY

ZARZĄDZANIE DOKUMENTACJĄ ŚRODOWISKOWĄ OBSŁUGA FIRM EKOEXPERT

Firma EkoExpert Doradztwo Ekologiczne i Gospodarcze Sp. z o.o. zapewnia doradztwo środowiskowe oraz obsługę ekologiczną firm i instytucji w obszarze związanym z ochroną środowiska, zarządzaniem oraz finansowaniem projektów ekologicznych. Firmę EkoExpert tworzy zespół doświadczonych ekspertów środowiskowych, którzy posiadają profesjonalną wiedzę z zakresu zarządzania ochroną środowiska w firmie, w tym zarządzaniem dokumentacją środowiskową, sporządzaniem wniosków o wydanie pozwoleń, zezwoleń środowiskowych, opracowaniem raportów środowiskowych, sprawozdań środowiskowych oraz dokumentów rozliczeniowych. Rozliczenia środowiskowe wynikające z prowadzonej działalności oraz korzystania ze środowiska tj. wprowadzanie zanieczyszczeń do wód gruntowych, emisja zanieczyszczeń do atmosfery, emisja hałasu wymagają wniesienia opłat środowiskowych. Doradcy środowiskowi przygotowują na zlecenie dokumenty rozliczeniowe pozwalające terminowo oraz zgodnie z obowiązującymi przepisami wnieść stosowne opłaty środowiskowe. Rozliczenie z tytułu korzystania ze środowiska to jedynie jeden z aspektów zarządzania ochroną środowiska. Doradcy z firmy EkoExpert oferują kompleksową obsługę przedsiębiorstw w formie stałej miesięcznej obsługi ekologicznej. Obsługa ekologiczna firm jest rozwiązaniem pozwalającym na przeniesienie odpowiedzialności za sprawy ochrony środowiska na doświadczonych ekspertów środowiskowych, którzy kompleksowo zajmą się sprawami związanymi z ochroną środowiska oraz będą reprezentować firmę w trakcie kontroli środowiskowej. Firma EkoExpert posiada w swojej ofercie elastyczne rozwiązania, pozwalające dostosować zakres współpracy ekologicznej do potrzeb środowiskowych firmy oraz jej formy organizacyjnej. Eksperci środowiskowi realizują również szkolenia ekologiczne dla firm, które zainteresowane są podnoszeniem kompetencji środowiskowych swoich pracowników, kadry zarządzającej oraz organizacją własnego działu ds. ochrony środowiska w firmie. Eksperci realizują szkolenia środowiskowe, których zakres jest dostosowany do potrzeb szkoleniowych firmy, w przystępnej formie praktycznych szkoleń, z możliwością organizacji szkoleń w formie elektronicznej. Firma EkoExpert specjalizuje się w obsłudze ekologicznej firm szczególnie w obszarze dotyczącym zarządzania odpadami. Gospodarowanie odpadami w firmie wymaga szeregu czynności rejestracyjnych, ewidencyjnych, sprawozdawczych i rozliczeniowych, które firma EkoExpert realizuje z pełnym profesjonalizmem. Profesjonalne zarządzanie odpadami w firmie wiąże się z prowadzeniem ewidencji odpadów w BDO, sporządzaniem kart odbiorców odpadów, rozliczaniem wprowadzanych do obrotu produktów i opakowań, realizacją obowiązków sprawozdawczych, uzyskiwaniem pozwoleń na odbiór odpadów, transport odpadów itp. Szczegółowa oferta usług ekologicznych w ofercie firmy EkoExpert dostępna jest na www.ekoexpert.com.pl oraz u doradców pod numerem 85 744 44 60.

Autor: EkoExpert Doradztwo Ekologiczne i Gospodarcze

Kontakt:

  • adres email:
  • telefon: 857444460

OSTRZEŻENIE!
Nigdy nie odpowiadaj na zagraniczne oferty kupna lub sprzedaży przedmiotów. Przy sprzedaży przedmiotu zagraniczni oszuści prześlą Ci FAŁSZYWE potwierdzenie dokonania przelewu z informacją, że bank zrealizuje przelew po przesłaniu zeskanowanego dowodu wysyłki przedmiotu. W przypadku kupna przedmiotów, zwierząt itp. z zagranicy, często oferowanych w BARDZO ATRAKCYJNYCH CENACH, po wpłacie przedpłaty za kupowany przedmiot, kontakt ze sprzedającym urwie się. Wpłaconych pieniędzy nie odzyskasz. Więcej informacji znajdziesz pod hasłem OSZUSTWO NIGERYJSKIE. Również krajowe "wysyłkowe" zakupy czy sprzedaże nie gwarantują pomyślnego zakończenia transakcji. Sposobów nieuczciwego zarobku jest wiele. Bądź ostrożny, nie ryzykuj!
To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu Kupię lub Sprzedam, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego


Wstecz

Ilość wyświetleń: 173
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.przemysl.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Pozostale
Inne ogłoszenia tego użytkownika (24 ogł.):


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.przemysl.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2021 ogloszenia.przemysl.pl