Praca Przemyśl

ogloszenia.przemysl.pl
Przemyski serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 14093 / Ogłoszenia oczekujące: 43
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Nauka jazdy, prawo Jazdy Przemyśl Przewody wężę zakuwanie produkcja naprawa Sprzątanie mycie okien przeprowadzki Autolaweta Przemyśl Sufity napinane Przemyśl Reklama Przemyśl
Komputery Laptopy Gry Konsole Przemyśl

Usługi - Wszystkie \ Usługi \ Księgowość i podatki

Nr ogłoszenia 649671 z dnia 2021-04-27 / OFERTA OD FIRMY

Program do fakturowania z magazynem

Korzystając z Faktury.pl otrzymujesz dostęp do najczęściej używanych dokumentów a dodatkowo masz możliwość tworzyć własne dowolne dokumenty.
Zapis dokumentów pozwala na swobodne ich przeglądanie, wydruk oraz wysyłkę.
Zapisywanie produktów lub usług oszczędzi Twój czas, wystawiając dokument produkty możesz wczytać z wcześniej zapisanych podobnie jak również klientów a magazyn pozwoli Ci na kontrolę stanów magazynowych.

W programie stworzyliśmy wiele funkcji ułatwiających codzienną pracę np.:
- dokumenty cykliczne (tworzą się automatycznie według założonych parametrów),
- dokumenty podobne (możliwość kopiowania wcześniej zapisanego dokumentu),
- dokumenty powiązane (jednoczesne tworzenie kilku typów dokumentów np. Faktura i WZ).
- posiadasz zagranicznych klientów - nic prostszego, tłumaczenia dokumentów pozwalają generować faktury w językach obcych.
- kontrola płatności - program podpowie Ci, które dokumenty są przeterminowane a dodatkowo otrzymasz narzędzie, które pozwoli Ci przypomnieć klientowi o płatności, podziękować mu za płatność lub zlecić windykację.
- statusy w programie pozwalają na zarządzanie procesami związanymi z dokumentami, produktami, klientami oraz magazynami.

Przygotowaliśmy dla użytkownika 5 abonamentów, różniących się dostępnością do poszczególnych funkcji.
- Zaczynasz biznes? Skorzystaj z darmowego konta. W tym koncie masz możliwość zapisania 3 dokumentów, rozwiniesz swój biznes będziesz miał możliwość przejścia na wyższy pakiet, zapłacisz za to co będzie Ci potrzebne w danej chwili.
- Prowadzisz już firmę dłuższy czas i potrzebujesz narzędzia do zarządzania procesami w firmie? Wybierz pakiet premium lub prestige a uzyskasz dostęp do funkcji, które pozwolą Ci łatwiej i skuteczniej prowadzić firmę.

Faktury.pl to program w chmurze, Twoje biuro może być w każdym miejscu - wystarczy podłączenie do internetu. Nie potrzebujesz własnych serwerów, sztabu informatyków, nad wszystkim czuwa nasz Zespół.

Korzystamy z serwerów o najwyższej jakości zabezpieczeń a dane przechowujemy w kilku lokalizacjach co ma znaczący wpływ na dostęp do nich w przypadku nieprzewidzianych awarii lub działania siły wyższej.

Wypróbuj możliwości programu Faktury.pl, po rejestracji otrzymujesz 30 dni darmowego dostępu z funkcjami z najwyższego pakietu Prestige.

Kontakt:
Obsługa klienta
e-mail: pomoc@faktury.pl
tel. 604 226 672

Kontakt:


Wstecz

Ilość wyświetleń: 122
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.przemysl.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Księgowość i podatki


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.przemysl.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2021 ogloszenia.przemysl.pl