Praca Przemyśl

ogloszenia.przemysl.pl
Przemyski serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 14194 / Ogłoszenia oczekujące: 45
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Nauka jazdy, prawo Jazdy Przemyśl Przewody wężę zakuwanie produkcja naprawa Sprzątanie mycie okien przeprowadzki Autolaweta Przemyśl Sufity napinane Przemyśl Reklama Przemyśl
Komputery Laptopy Gry Konsole Przemyśl

Praca - Wszystkie \ Praca \ Zatrudnię na etat

Nr ogłoszenia 653104 z dnia 2021-07-21 / OFERTA PRYWATNA

ALFA-KS Instalator Serwisant

ALFA KOMPUTER SYSTEM dostawca światłowodowych usług telekomunikacyjnych (Internet, Telewizja) poszukuje OSOBY do pracy na stanowisku INSTALATOR SERWISANT SIECI TELEKOMUNIKACYJNYCH.

Zakres zadań:
• Wykonywanie instalacji abonenckich (światłowodowych, LAN oraz radiowych)
• Wykonywanie prac na infrastrukturze sieci (montaż/wymiana/konfiguracja sprzętu)
• Diagnozowanie i usuwanie awarii sprzętu sieciowego
• Telefoniczne wsparcie techniczne dla Abonentów sieci

Od kandydatów oczekujemy:
• Wykształcenie średnie techniczne (mile widziane informatyka, telekomunikacja lub pokrewne)
• Znajomość podstawowych zagadnień z zakresu działania sieci teleinformatycznych
• Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości
• Dobra sprawność fizyczna
• Prawo jazdy kategorii B
• Sprawne posługiwanie się elektronarzędziami
• Dokładność w wykonywaniu powierzonych prac
• Dobra komunikatywność, zaangażowanie, odpowiedzialność
• Dyspozycyjność oraz gotowość do wyjazdów serwisowych

Mile widziane:
• Doświadczenie na podobnym stanowisku
• Znajomość obsługi urządzeń pod względem konfiguracji sieciowych

Oferujemy:
• Umowę o pracę (w pełnym wymiarze czasowym)
• Niezbędne narzędzia pracy, odzież ochronną i sprzęt BHP
• Możliwość przyuczenia do pracy
• Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz zaangażowania w pracy

Aplikacje prosimy składać wyłącznie na adres e-mail: praca@alfaks.com

Zapraszamy do składania aplikacji również studentów studiów zaocznych (istnieje możliwość pogodzenia godzin pracy z nauką).
W tytule wiadomości prosimy o wpisanie imienia i nazwiska oraz nazwy stanowiska zgodnie z ogłoszeniem.

Informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do zwrotnego kontaktu wyłącznie z wybranymi osobami.

Prosimy o zawarcie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Alfa Komputer System z siedzibą w Przemyślu dla potrzeb realizacji procesu rekrutacyjnego zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)."
Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Alfa Komputer System z siedzibą w Przemyślu (37-700) ul. Krasińskiego 26.
Pani / Pana dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na stanowisko wskazane w ogłoszeniu oraz na podstawie przepisów prawa i ustawy Kodeks Pracy. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie uniemożliwi wzięcie udziału w procesie rekrutacyjnym. Pozostałe dane osobowe np. wizerunek przetwarzane będą na podstawie Pani / Pana dobrowolnej zgody, która została wyrażona poprzez wysyłanie nam swojego zgłoszenia rekrutacyjnego. Podanie dobrowolnych danych nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.
Administrator nie będzie przekazywał Pani / Pana danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.
Dane osobowe będą przetwarzane nie dłużej niż przez okres trzech miesięcy po zakończeniu procesu rekrutacji.
Odbiorcami Pani / Pana danych osobowych będą osoby upoważnione w firmie przez Administratora do przetwarzania danych osobowych, podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Administratora na podstawie zawartej umowy, w szczególności będą to podmioty świadczące usługi kadrowe, usługi BHP oraz administrator systemów informatycznych mające swoje siedziby w Polsce.
Administrator informuje, że ma Pani / Pan prawo do:
Kontaktu w sprawie swoich danych osobowych z Administratorem pod adresem 37-700 Przemyśl ul. Krasińskiego 26
Żądania od Administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania tych danych, przenoszenia danych na warunkach wynikających z przepisów prawa i uzgodnionych z Administratorem, cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych (cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem)
Wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Administrator nie podejmuje decyzji, która opiera się wyłącznie na zautomatyzowanym przetwarzaniu danych osobowych. Nie stosuje zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych, które polega na wykorzystaniu danych osobowych do oceny niektórych czynników osobowych osoby fizycznej, w szczególności do analizy lub prognozy aspektów dotyczących efektów pracy tej osoby fizycznej, jej sytuacji ekonomicznej, zdrowia, osobistych preferencji, zainteresowań, wiarygodności, zachowania, lokalizacji lub przemieszczania się.
Przetwarzanie danych osobowych odbywa się na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych; Dz. U.UE.L.2016.119.1).

Autor: ALFA-KS

Kontakt:

  • adres email:

OSTRZEŻENIE PRZED NIEUCZYCIWYMI OGŁOSZENIODAWCAMI!
Ostrzegamy przed nieuczciwymi ofertami pracy, w których anonimowi ogłoszeniodawcy proszą o przesłanie numeru dowodu osobistego lub jego skanu, numeru PESEL, adresu zamieszkania i numeru telefonu, Twoich zdjęć lub żądają opłacenia z góry procesu rekrutacji, biletów, noclegów (w szczególności dotyczy ofert pracy za granicą i próśb o wpłatę pieniędzy za pośrednictwem Western Union Money Transfer), opłat za materiały (praca chałupnicza, składanie długopisów lub biżuterii) itp., zatelefonowania lub wysłania wiadomości SMS pod płatny numer telefonu, pobrania pliku z internetu, wykonania przelewu bankowego nawet na kwotę 1 grosza (nowy rodzaj oszustw, wyłudzenie kredytu). Zanim wyślesz CV poproś autora ogłoszenia o podanie nazwy firmy i jej pełnych danych teleadresowych (w tym numeru REGON). Następnie zweryfikuj ich prawdziwość. Uczciwi pracodawcy nie mają żadnych powodów do publikacji anonimowych ofert pracy, nigdy NIE ŻĄDAJĄ podania swoich danych osobowych, założenia konta bankowego, wykonania przelewu. Bądź ostrożny, nie ryzykuj!

To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu PRACA, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego


Wstecz

Ilość wyświetleń: 1586
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.przemysl.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Zatrudnię na etat
Inne ogłoszenia tego użytkownika (1 ogł.):


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.przemysl.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2021 ogloszenia.przemysl.pl