Praca Przemyśl

ogloszenia.przemysl.pl
Przemyski serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 14179 / Ogłoszenia oczekujące: 53
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Nauka jazdy, prawo Jazdy Przemyśl Przewody wężę zakuwanie produkcja naprawa Sprzątanie mycie okien przeprowadzki Autolaweta Przemyśl Sufity napinane Przemyśl Reklama Przemyśl
Komputery Laptopy Gry Konsole Przemyśl

Korepetycje - Wszystkie \ Korepetycje \ Polski

Nr ogłoszenia 653797 z dnia 2021-06-19 / OFERTA PRYWATNA

Przygotowanie do matury i egz 8-klasisty z języka polskiego

Dzień dobry,

zapraszam na skuteczne i efektywne online korepetycje przygotowujące pod maturę na poziomie podstawowym i/lub rozszerzonym z języka polskiego lub egzamin ósmoklasisty.

Chcesz zdać maturę z polskiego na wysokim poziomie, bo Twój wymarzony Uniwersytet tego wymaga? Potrzebujesz dostać się do tego najlepszego liceum w województwie? A może po prostu jesteś ambitny i chcesz, żeby ktoś Cię dobrze pokierował przez tą podróż?

Twoje motywacje mogą być różne, ale jedno jest pewne - jestem w stanie Ci pomóc nawet jeśli nie pamiętasz, jak na imię miał Wokulski albo co zainspirowało Camus'a do napisania ,,Dżumy".

Oferuję kompleksowe przygotowanie pod wyżej wymienione egzaminy. Oferuję szereg materiałów, opracowań i tekstów nieocenionych w przygotowaniach do matury (w tym moje wypracowania maturalne). Co więcej, pomogę w tematach, w których czujesz, że potrzeba Ci dodatkowego wytłumaczenia. Co to znaczy? Możemy przerabiać epoki, lektury i/lub pisać wypracowania. Wybór należy do Ciebie!

O mnie: jestem studentką prawa i socjologii Uniwersytetu Warszawskiego w ramach toku studiów indywidualnych. Na maturze z języka polskiego podstawowego uzyskałam 80%, natomiast z rozszerzenia uzyskałam okrągłe 100%. Wymienione wyniki otworzyły mi drzwi do najbardziej prestiżowych studiów humanistyczno-społecznych w Polsce.

Zapraszam do kontaktu pod numerem: +48 601 348 187

Cena: 50

Autor: Iga

Kontakt:

  • adres email:
  • telefon: 601348187

Wstecz

Ilość wyświetleń: 182
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.przemysl.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Polski
Inne ogłoszenia tego użytkownika (1 ogł.):


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.przemysl.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2021 ogloszenia.przemysl.pl