Praca Przemyśl

ogloszenia.przemysl.pl
Przemyski serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 12047 / Ogłoszenia oczekujące: 38
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Nauka jazdy, prawo Jazdy Przemyśl Przewody wężę zakuwanie produkcja naprawa Sprzątanie mycie okien przeprowadzki Autolaweta Przemyśl Sufity napinane Przemyśl Reklama Przemyśl
Komputery Laptopy Gry Konsole Przemyśl

Praca - Wszystkie \ Praca \ Pracę dodatkową zlecę

Nr ogłoszenia 655420 z dnia 2021-12-29 / OFERTA PRYWATNA

Promotor w Mediach społecznościowych - Facebook, Instagram

Twoim zadaniem będzie promowanie darmowych aplikacji mobilnych w dowolnych mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, Tiktok, Reddit, Youtube, kiedy te aplikacje oferują promocję, na przykład 50 euro (250 złotych) za wypróbowanie darmowej aplikacji.

Dlaczego niektóre aplikacje mobilne płacą? Jak to działa?

Wszystko jest sprawnie kalkulowane w ich działaniach marketingowych. Zamiast inwestować w np. warte kilkaset tysięcy euro reklamy w telewizji czy gazetach – wolą promować swoją aplikację darmowymi pieniędzmi za wypróbowanie swojej aplikacji w Unii Europejskiej.

Firmy te oferują 5, 15, 25, 50, a nawet 140 euro za wypróbowanie swojej aplikacji.

Zarobki:

Moi promotorzy aplikacji mobilnych w państwach Unii Europejskiej, w tym w Polsce zarabiają średnio 1000-1500 euro miesięcznie, czyli 4500 - 5000 złotych.

Godziny pracy:

10-15 godzin tygodniowo. Możesz pracować mniej lub więcej. To Twój wybór. Godziny pracy są krótsze niż w niepełnym wymiarze godzin, ale z lepszymi pieniędzmi.

Szczegóły pracy:

- Pobieramy darmową aplikację mobilną z Google Play lub Apple Store. Te aplikacje mają super oceny i recenzje.

- Korzystamy z ich darmowej premii pieniężnej.

- Wypłacamy pieniądze z aplikacji na nasze konto bankowe

- Możemy promować aplikację wśród znajomych, w mediach społecznościowych jak Facebook, Twitter czy Instagram, oraz na forach gdzie możemy udostępniać swój kod polecający, aby zarobić jeszcze więcej. To ty wybierasz jak promujesz - nic na narzucam.

- Po zakończeniu promocji możemy zamknąć konto lub poczekać na kolejną promocję

- Pokazuję opinie osób, które z nami współpracują.

Wymagania:

- Podstawowa znajomość angielskiego

- Minimum 18 lat

- Umiejętność czytania ze zrozumieniem

- Chęć współpracy i nauki

Plusem tej pracy jest zarobek już pierwszego dnia, a więc nie musisz nic sprzedać, aby zarobić. Nie czekaj, aplikuj już teraz!

Cena: 4500

Autor: Paweł

Kontakt:

  • adres email:

OSTRZEŻENIE PRZED NIEUCZYCIWYMI OGŁOSZENIODAWCAMI!
Ostrzegamy przed nieuczciwymi ofertami pracy, w których anonimowi ogłoszeniodawcy proszą o przesłanie numeru dowodu osobistego lub jego skanu, numeru PESEL, adresu zamieszkania i numeru telefonu, Twoich zdjęć lub żądają opłacenia z góry procesu rekrutacji, biletów, noclegów (w szczególności dotyczy ofert pracy za granicą i próśb o wpłatę pieniędzy za pośrednictwem Western Union Money Transfer), opłat za materiały (praca chałupnicza, składanie długopisów lub biżuterii) itp., zatelefonowania lub wysłania wiadomości SMS pod płatny numer telefonu, pobrania pliku z internetu, wykonania przelewu bankowego nawet na kwotę 1 grosza (nowy rodzaj oszustw, wyłudzenie kredytu). Zanim wyślesz CV poproś autora ogłoszenia o podanie nazwy firmy i jej pełnych danych teleadresowych (w tym numeru REGON). Następnie zweryfikuj ich prawdziwość. Uczciwi pracodawcy nie mają żadnych powodów do publikacji anonimowych ofert pracy, nigdy NIE ŻĄDAJĄ podania swoich danych osobowych, założenia konta bankowego, wykonania przelewu. Bądź ostrożny, nie ryzykuj!

To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu PRACA, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego


Wstecz

Ilość wyświetleń: 474
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.przemysl.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Pracę dodatkową zlecę
Inne ogłoszenia tego użytkownika (5 ogł.):


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.przemysl.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2022 ogloszenia.przemysl.pl