Praca Przemyśl

ogloszenia.przemysl.pl
Przemyski serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 14199 / Ogłoszenia oczekujące: 47
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Nauka jazdy, prawo Jazdy Przemyśl Przewody wężę zakuwanie produkcja naprawa Sprzątanie mycie okien przeprowadzki Autolaweta Przemyśl Sufity napinane Przemyśl Reklama Przemyśl
Komputery Laptopy Gry Konsole Przemyśl

Kupie Sprzedam - Wszystkie \ Kupię Sprzedam \ Materiały budowlane

Nr ogłoszenia 657524 z dnia 2021-08-04 / OFERTA PRYWATNA

Piec Buderus Logano S121 24 kW

Kocioł zgazowujący Buderus Logano S121 24 kW jest wyspecjalizowanym urządzeniem spalającym drewno najefektowniej i najekonomiczniej jak to tylko możliwe.
Sterownik R2112 [1] steruje wentylatorem spalin i pompą obiegową w zależności od temperatury wody w kotle.
Komora załadunkowa, która bierze udział w procesie spalania, pozwala na wydłużone okresy pracy na jednym załadunku. Dzięki pyrolitycznemu spalaniu drewna w komorze podciśnieniowej ze specjalną dyszą ceramiczną osiąga sprawność do 85%.
Komora spalania wyłożona ceramiczną wykładziną. Duża przestrzeń zasypowa, zapewniająca długotrwałą eksploatację. Istnieje możliwość spalania polan drewna o średnicy aż do 140 mm i długości 500 mm. Piec ogrzewał skutecznie 165 m2 przez 7 lat.
Jest bardzo ekonomicznym rozwiązaniem. Koszt ogrzewania jednego sezonu to wartość około 8-10 kubików drewna. Boczne klapy powietrza służą do ustawienia ilości doprowadzanego powietrza. Gorąco polecam. Kontakt tylko telefoniczny ,odbiór osobisty.

Cena: 2500

Autor: Maciej

Kontakt:

OSTRZEŻENIE!
Nigdy nie odpowiadaj na zagraniczne oferty kupna lub sprzedaży przedmiotów. Przy sprzedaży przedmiotu zagraniczni oszuści prześlą Ci FAŁSZYWE potwierdzenie dokonania przelewu z informacją, że bank zrealizuje przelew po przesłaniu zeskanowanego dowodu wysyłki przedmiotu. W przypadku kupna przedmiotów, zwierząt itp. z zagranicy, często oferowanych w BARDZO ATRAKCYJNYCH CENACH, po wpłacie przedpłaty za kupowany przedmiot, kontakt ze sprzedającym urwie się. Wpłaconych pieniędzy nie odzyskasz. Więcej informacji znajdziesz pod hasłem OSZUSTWO NIGERYJSKIE. Również krajowe "wysyłkowe" zakupy czy sprzedaże nie gwarantują pomyślnego zakończenia transakcji. Sposobów nieuczciwego zarobku jest wiele. Bądź ostrożny, nie ryzykuj!
To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu Kupię lub Sprzedam, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego


Wstecz

Ilość wyświetleń: 97
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.przemysl.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Materiały budowlane


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.przemysl.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2021 ogloszenia.przemysl.pl