Praca Przemyśl

ogloszenia.przemysl.pl
Przemyski serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 14202 / Ogłoszenia oczekujące: 51
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Nauka jazdy, prawo Jazdy Przemyśl Przewody wężę zakuwanie produkcja naprawa Sprzątanie mycie okien przeprowadzki Autolaweta Przemyśl Sufity napinane Przemyśl Reklama Przemyśl
Komputery Laptopy Gry Konsole Przemyśl

Kupie Sprzedam - Wszystkie \ Kupię Sprzedam \ Pozostale

Nr ogłoszenia 658082 z dnia 2021-08-11 / OFERTA OD FIRMY

SPRAWOZDANIA ODPADOWE ZARZĄDZANIE BDO EKOEXPERT BIAŁYSTOK

Firma EkoExpert Doradztwo Ekologiczne i Gospodarcze Sp. z o.o. oferuje kompleksowe usługi środowiskowe dla firm i instytucji, a tym jednostek samorządowych w zakresie zarządzania środowiskiem, zarządzania odpadami, planowania i wykorzystania odnawialnych źródeł energii OZE, pozyskiwania funduszy na realizację projektów środowiskowych, tworzenia założeń planów gospodarki niskoemisyjnej, strategii rozwoju lokalnego, programów ochrony środowiska. Usługi środowiskowe realizowane przez doświadczonych ekspertów środowiskowych z firmy EkoExpert pozwalają na prawidłowe określenie obowiązków środowiskowych firm, sporządzanie wymaganych przepisami dokumentów środowiskowych: raportów, sprawozdań, operatów, wniosków, ocen środowiskowych, prowadzenie ewidencji, przygotowanie firmy do kontroli środowiskowej oraz dostosowanie działalności do wymogów ochrony środowiska. Współpraca ze specjalistami z zakresu zarządzania ochroną środowiska przynosi firmie wymierne korzyści, pozwala uniknąć ryzyka narażenia na wysokie kary administracyjne za niedostosowanie działalności do przepisów, braku odpowiednich zezwoleń środowiskowych, zgłoszeń, pozwoleń środowiskowych czy niedostateczne dokumentowanie prowadzonej działalności w znacznym stopniu oddziałującej na środowisko.
Doradcy środowiskowi z firmy EkoExpert podejmują się współpracy ekologicznej w celu zapewnienia klientom najwyższej jakości obsługi ekologicznej, najwyższej jakości przygotowywanych opracowań oraz profesjonalnego doradztwa ekologicznego w każdym obszarze funkcjonowania firmy. Specjaliści z zakresu zarządzania ochroną środowiska dostosowują zakres współpracy do zmieniających się warunków prawnych zapewniając klientowi nieustannie optymalne warunki do prowadzenia zgodnej z prawem działalności. Eksperci środowiskowi z firmy EkoExpert posiadają odpowiednie kompetencje do zarządzania ochroną środowiska w firmie, w tym szczególnie do zarządzania odpadami, które jest najbardziej wymagającym obszarem ochrony środowiska w firmie. Eksperci środowiskowi wykonują wszelkie czynności związane z gospodarowaniem odpadami w firmie: rejestracją podmiotu w Bazie Danych Odpadowych, prowadzeniem ewidencji odpadów, wystawianiem kart odbiorców odpadów, kart przekazania odpadów oraz pozostałych dokumentów związanych z wprowadzaniem produktów i opakowań do obrotu. Zachęcamy do zapoznania z kompleksową ofertą usług środowiskowych świadczonych przez firmę EkoExpert na stronie www.ekoexpert.com.pl lub umówienia spotkania pod numerem 85 744 44 60.

Autor: EkoExpert Doradztwo Ekologiczne i Gospodarcze

Kontakt:

  • adres email:
  • telefon: 857444460

OSTRZEŻENIE!
Nigdy nie odpowiadaj na zagraniczne oferty kupna lub sprzedaży przedmiotów. Przy sprzedaży przedmiotu zagraniczni oszuści prześlą Ci FAŁSZYWE potwierdzenie dokonania przelewu z informacją, że bank zrealizuje przelew po przesłaniu zeskanowanego dowodu wysyłki przedmiotu. W przypadku kupna przedmiotów, zwierząt itp. z zagranicy, często oferowanych w BARDZO ATRAKCYJNYCH CENACH, po wpłacie przedpłaty za kupowany przedmiot, kontakt ze sprzedającym urwie się. Wpłaconych pieniędzy nie odzyskasz. Więcej informacji znajdziesz pod hasłem OSZUSTWO NIGERYJSKIE. Również krajowe "wysyłkowe" zakupy czy sprzedaże nie gwarantują pomyślnego zakończenia transakcji. Sposobów nieuczciwego zarobku jest wiele. Bądź ostrożny, nie ryzykuj!
To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu Kupię lub Sprzedam, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego


Wstecz

Ilość wyświetleń: 106
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.przemysl.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Pozostale
Inne ogłoszenia tego użytkownika (24 ogł.):


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.przemysl.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2021 ogloszenia.przemysl.pl