Praca Przemyśl

ogloszenia.przemysl.pl
Przemyski serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 13759 / Ogłoszenia oczekujące: 43
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Nauka jazdy, prawo Jazdy Przemyśl Przewody wężę zakuwanie produkcja naprawa Sprzątanie mycie okien przeprowadzki Ubezpieczenia Przemyśl Autolaweta Przemyśl Reklama Przemyśl
Komputery Laptopy Gry Konsole Przemyśl

Mieszkania Nieruchomosci - Wszystkie \ Mieszkania Nieruchomości \ Działki rekreacyjne

Nr ogłoszenia 660235 z dnia 2021-09-05 / OFERTA PRYWATNA

Sprzedam działkę w ROD Wilcze

Odstąpię piękną, ogrodzoną 4 arową działkę z domkiem murowanym, altaną i basenem z instalacją solarną.
Świeżo odnowiony domek ma 2 pomieszczenia, poddasze oraz toaletę z osobnym wejściem.
W domku jedno pomieszczeń zaadaptowano na kuchnię wyposażoną w lodówkę oraz płytę indukcyjną oraz meble BRW. Drugie pomieszczenie zaadaptowane jest na sypialnię wyposażoną także w meble BRW z przyłączem anteny satelitarnej. Toaleta wykończona została płytkami gresowymi wyposażona w toaletę z obiegiem zamkniętym.
Wokół całego domu, w altanie jest wyłożona kostka brukowa. Dodatkowo pomiędzy basenem, a huśtawką znajduje się plac o powierzchni 3x3 m2 także wyłożony kostką brukową ( może służyć jako dodatkowa strefa relaksu).
Basen został wkopany na głębokość 40cm i zabudowany bardzo solidną konstrukcją drewnianą i wodoodporną sklejką ( wymiary niecki to 4x2x1 m, objętość basenu ok 7m3). Pod basenem przewidziano 10 mm warstwę gumy zapewniającą dodatkową izolację od podłoża i komfort korzystania z basenu. Obok basenu znajduje się instalacja solarna służąca do podgrzewania wody w basenie sterowana programatorem. Na wyposażeniu bypass do odłączania z obiegu wody instalacji solarnej oraz dodatkowe przyłącze prądu dla pompy. Na wyposażeniu basenu znajduje się także drewniane przykrycie. Przy basenie przewidziano miejsce ze sztucznej trawy. Basen wyposażony jest w oświetlenie RGB sterowane pilotem.
Na działce jest odwiert do pompy ręcznej (pompa abisynka) z przyłączem do pompy elektrycznej( na wyposażeniu pompa i węże ogrodowe) oraz zestaw narzędzi ogrodniczych.
Na terenie działki jest profesjonalnie wykonana instalacja elektryczna z zabezpieczeniem różnicoprądowym. Instalacja elektryczna obejmuje oświetlenie domku, ganku, altany, toalety, gniazda elektryczne na zewnątrz wyłączane wewnątrz, przyłącze przy basenie. Na terenie działki znajdują się także wydajne lampy solarne posiadające czujnik ruchu, zmierzchu i sterowanie pilotem.
Altana została wyposażona w instalację głośnikową oraz dodatkowy przyłącz anteny satelitarnej. Obok altany znajduje się murowany grill plus obok dodatkowy blat z krzesłami barowymi.
Cała działka ogrodzona jest tujami lub płotem lamelowym co zapewnia klimat sprzyjający wypoczynkowi i prywatności. Na działce znajdują się 2 „skalniaki” zagospodarowane licznymi nasadzeniami. Dodatkowo na działce znajduje się agrest, jeżyny i nowo posadzony winogron. Wzdłuż głównej alejki znajdują się 3 duże drewniane donice.
Wielkość działki zapewnia możliwość aktywnego spędzania czasu. Na wyposażeniu działki znajduje się także nowa huśtawka widoczna na zdjęciach. Działka usytuowana jest niedaleko parkingu, ale w odległości zapewniającej izolację w bocznej alejce.

Cena: 68000

Autor: Marian

Kontakt:


Wstecz

Ilość wyświetleń: 689
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.przemysl.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Działki rekreacyjne
Inne ogłoszenia tego użytkownika (1 ogł.):


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.przemysl.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2021 ogloszenia.przemysl.pl