Praca Przemyśl

ogloszenia.przemysl.pl
Przemyski serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 12223 / Ogłoszenia oczekujące: 27
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Nauka jazdy, prawo Jazdy Przemyśl Przewody wężę zakuwanie produkcja naprawa Sprzątanie mycie okien przeprowadzki Autolaweta Przemyśl Sufity napinane Przemyśl Reklama Przemyśl
Komputery Laptopy Gry Konsole Przemyśl

Praca - Wszystkie \ Praca \ Zatrudnię na etat

Nr ogłoszenia 664424 z dnia 2021-11-02 / OFERTA PRYWATNA

Poszukuję pomocy do sprzątania

Poszukuję pomocy w sprzątaniu mieszkania w Przemyślu. Najważniejsze aby była to energiczna kobieta w sile wieku nie bojąca się wyzwań po trójce dzieci ;) UCZCIWA i pracowita - nie biorę pod uwagę zamiatania pod dywan lub siedzenia z kawą i papierosem podczas gdy udaje się, że się coś robi ;)

Mieszkanie nie jest duże, składa się z trzech pokoi (w tym już salon z kuchnią), przedpokoju i łazienki. Z tarasem wychodzi ok 60 metrów.
Do obowiązków należeć będzie:
- generalne sprzątanie mieszkania od a do z(kurze, podłogi, meble, składanie zabawek - szczególny nacisk kładę na rzeczy i pokój dzieci),
- według potrzeb: nastawienie prania, przebieranie pościeli, mycie okien.
Poprzednia Pani która nam pomagała wyjechała dlatego potrzebuję kogoś praktycznie na już.
Bardzo proszę o kierowanie wiadomości na adres meilowy:

zbyzebybylyzdrowe@wp.pl

BARDZO WAŻNE:
z racji tego, że potrzebuję kogoś dyspozycyjnego, na stałą współpracę, najlepiej w piątki (ewentualnie czwartki) proszę o informację dotyczącą dogodnego terminu oraz obowiązkowo proszę podać stawkę godzinową jaką jest Pani zainteresowana i numer telefonu kontaktowego. Jestem pewna, że jesteśmy w stanie się dogadać :)
Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do kontaktu.

Cena: 111111111

Autor: KT

Kontakt:

  • adres email:

OSTRZEŻENIE PRZED NIEUCZYCIWYMI OGŁOSZENIODAWCAMI!
Ostrzegamy przed nieuczciwymi ofertami pracy, w których anonimowi ogłoszeniodawcy proszą o przesłanie numeru dowodu osobistego lub jego skanu, numeru PESEL, adresu zamieszkania i numeru telefonu, Twoich zdjęć lub żądają opłacenia z góry procesu rekrutacji, biletów, noclegów (w szczególności dotyczy ofert pracy za granicą i próśb o wpłatę pieniędzy za pośrednictwem Western Union Money Transfer), opłat za materiały (praca chałupnicza, składanie długopisów lub biżuterii) itp., zatelefonowania lub wysłania wiadomości SMS pod płatny numer telefonu, pobrania pliku z internetu, wykonania przelewu bankowego nawet na kwotę 1 grosza (nowy rodzaj oszustw, wyłudzenie kredytu). Zanim wyślesz CV poproś autora ogłoszenia o podanie nazwy firmy i jej pełnych danych teleadresowych (w tym numeru REGON). Następnie zweryfikuj ich prawdziwość. Uczciwi pracodawcy nie mają żadnych powodów do publikacji anonimowych ofert pracy, nigdy NIE ŻĄDAJĄ podania swoich danych osobowych, założenia konta bankowego, wykonania przelewu. Bądź ostrożny, nie ryzykuj!

To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu PRACA, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego


Wstecz

Ilość wyświetleń: 1582
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.przemysl.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Zatrudnię na etat


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.przemysl.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2022 ogloszenia.przemysl.pl