Praca Przemyśl

ogloszenia.przemysl.pl
Przemyski serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 14068 / Ogłoszenia oczekujące: 35
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Nauka jazdy, prawo Jazdy Przemyśl Przewody wężę zakuwanie produkcja naprawa Sprzątanie mycie okien przeprowadzki Autolaweta Przemyśl Sufity napinane Przemyśl Reklama Przemyśl
Komputery Laptopy Gry Konsole Przemyśl

Usługi - Wszystkie \ Usługi \ Kredyty i pożyczki

Nr ogłoszenia 665124 z dnia 2022-01-06 / OFERTA OD FIRMY

Pożyczki na dowód / w 15 minut

Szukasz pożyczki bez zaświadczeń?
Pożyczka bez zaświadczeń, to pożyczka na dowód osobisty. Oznacza to, że przy wysłaniu wniosku nie musisz dostarczać zaświadczeń o dochodach. Wystarczą dane z Twojego dowodu osobistego.
We wniosku podajesz / deklarujesz swoje dochody, co jest jednoznaczne z oświadczeniem o dochodach.

Pożyczka na dowód jest dla każdego?
Jeżeli poszukujesz szybkiej pożyczki online bez zbędnych formalności, to strona www.pozyczki-24.pl spełni Twoje oczekiwania. Prezentowane oferty są wybranymi z bardzo wielu. Stanowią propozycję tylko sprawdzonych i bezpiecznych pożyczek online na dowód. Co chyba najważniejsze, wielorakość oferty jest przeznaczona dla każdego Polaka, który może spłacić pożyczkę.

Jak otrzymać pożyczkę na dowód?
Aby otrzymać pożyczkę na dowód wystarczy jego posiadanie, czyli musi być aktualny. Ponadto należy mieć jakiś dochód aby spłacić pożyczkę. Często należy mieć także konto osobiste, na które zostanie przelana pożyczka. Proces wypełniania wniosku i otrzymania pieniędzy jest bardzo krótki nie przekracza 15 minut.

Gdzie dostanę pożyczkę na dowód?
Uzyskaj najlepsze oferty pożyczki na dowód na stronie: https://www.pozyczki-24.pl

Kontakt:

OSTRZEŻENIE PRZED NIEUCZYCIWYMI OGŁOSZENIODAWCAMI!
Podanie anonimowym osobom swoich danych osobowych tj. imię i nazwisko, adres zamieszkania, numer PESEL lub przesłanie skanu dowodu osobistego, a następnie wykonanie przelewu bankowego nawet na kwotę 1 grosza, umożliwia OSZUSTOM założenie konta bankowego i wyłudzenie kredytu na podane dane osobowe.

Wpłacenie zaliczki lub opłaty manipulacyjnej z góry na poczet ewentualnej pożyczki lub kredytu grozi jej utratą, jeśli autorem ogłoszenia jest oszust, który pożyczek nie udziela, a liczy na wyłudzenie zaliczek od osób zainteresowanych wzięciem kredytu lub pożyczki.

Przed skorzystaniem z oferty poproś o podanie nazwy firmy i jej pełnych danych teleadresowych (w tym numeru REGON). Następnie zweryfikuj ich prawdziwość. Uczciwi ogłoszeniodawcy nie mają żadnych powodów aby ukrywać te informacje. Umowę o kredyt lub pożyczkę UWAŻNIE PRZECZYTAJ zanim ją podpiszesz.

To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu USŁUGI / KREDYTY I POŻYCZKI, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego.


Wstecz

Ilość wyświetleń: 130
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.przemysl.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Kredyty i pożyczki
Inne ogłoszenia tego użytkownika (16 ogł.):


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.przemysl.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2022 ogloszenia.przemysl.pl