Praca Przemyśl

ogloszenia.przemysl.pl
Przemyski serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 14195 / Ogłoszenia oczekujące: 46
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Nauka jazdy, prawo Jazdy Przemyśl Przewody wężę zakuwanie produkcja naprawa Sprzątanie mycie okien przeprowadzki Autolaweta Przemyśl Sufity napinane Przemyśl Reklama Przemyśl
Komputery Laptopy Gry Konsole Przemyśl

Praca - Wszystkie \ Praca \ Zatrudnię na etat

Nr ogłoszenia 665565 z dnia 2021-11-18 / OFERTA PRYWATNA

Specjalista ds. rekrutacjiz j. ukraińskim

Do powiększenia naszego zespołu w Przemyślu (Polska) poszukujemy entuzjastycznego rekrutera.

Kim jest Green Talent?

W Green Talent lepiej rozumiemy pracę tymczasową. Jak to możliwe? Zaczynaliśmy jako agencja pracy tymczasowej, wspierając firmę produkcyjną w ogrodnictwie szklarniowym. Dlatego bliżej nam do pracodawców niż jakakolwiek inna agencja pracy tymczasowej. Wciąż możesz czuć to doświadczenie każdego dnia. W naszym decydującym podejściu, naszej mentalności zorientowanej na rozwiązanie, a szczególnie w naszej perfekcyjnej obsłudze. Mamy odpowiedź na każde pytanie. A z dobrze naoliwionym zespołem za kulisami również bacznie obserwujemy organizację pracy. Nie bez powodu liczba klientów i pracowników elastycznych, którzy zatrudniają Green Talent do pracy produkcyjnej rośnie niezwykle szybko.

Czym będziesz się zajmował?

Jako rekruter zajmiesz się procesem mediacji w naszej organizacji. Waszym najważniejszym zadaniem jest aktywna rekrutacja i dobór pracowników tymczasowych na szklarnie, w logistyce i produkcji oraz mediacja na odpowiednie stanowisko. Wybierasz i szukasz kanałów rekrutacyjnych oraz przeprowadzasz rozmowy kwalifikacyjne z kandydatami, w razie potrzeby robisz testy, dokonujesz selekcji i zapewniasz odpowiednie dopasowanie kandydata do klienta. Na tym wszechstronnym stanowisku jesteś również współodpowiedzialny za zakładanie kampanii i plan rekrutacji kandydatów. Wybierasz ludzi z Polski i Ukrainy. Green Talent oferuje Ci również możliwość pracy międzynarodowej, jeśli jeszcze nie masz tego doświadczenia, jest to świetny kolejny krok w Twojej karierze.

Co oferujemy?

Green Talent oferuje atrakcyjny pakiet wynagrodzeń. Poza dobrymi warunkami zatrudnienia oraz atrakcyjnym systemem emerytalnym, oferujemy Państwu bardzo wymagającą pracę w młodym, przedsiębiorczym i zdrowym ekonomicznie środowisku pracy z dużą ilością miejsca na indywidualny rozwój.

Czego się od Ciebie oczekuje i co ze sobą zabierasz?

-wyższe wykształcenie (zawodowe, licencjat lub magister);
-mile widziane doświadczenie w sektorze agencji tymczasowych, przy rekrutacji (międzynarodowych pracowników elastycznych);
-dobra znajomość języka ukraińskiego i angielskiego,
-znajomość innych języków obcych jest również dodatkowym atutem;
-elastyczność,
-odporność na stres,
-charyzmatyczność, aktywność, kreatywność, komercyjny, zorientowany na klienta i rozwiązania;
-dobra znajomość pakietu Microsoft Office;
-aktywny w Social Mediach, takich jak Facebook, Instagram, LinkedIn itp.
-miejsce zamieszkania w Przemyślu albo okolicy, lub chęć przeprowadzki w ten rejon.

Potrzebujesz więcej informacji? Jesteś zainteresowany i uważasz, że oferta pasuje do Ciebie?

Wyślij swoje CV oraz list motywacyjny lub zadzwoń do nas, aby uzyskać więcej informacji +48 501 706 526.

Będziemy mile zaskoczeni otrzymując filmik o Tobie wraz z Twoim zgłoszeniem!

Autor: Tomasz

Kontakt:

  • adres email:
  • tel. komorkowy: +48 501 706 526

OSTRZEŻENIE PRZED NIEUCZYCIWYMI OGŁOSZENIODAWCAMI!
Ostrzegamy przed nieuczciwymi ofertami pracy, w których anonimowi ogłoszeniodawcy proszą o przesłanie numeru dowodu osobistego lub jego skanu, numeru PESEL, adresu zamieszkania i numeru telefonu, Twoich zdjęć lub żądają opłacenia z góry procesu rekrutacji, biletów, noclegów (w szczególności dotyczy ofert pracy za granicą i próśb o wpłatę pieniędzy za pośrednictwem Western Union Money Transfer), opłat za materiały (praca chałupnicza, składanie długopisów lub biżuterii) itp., zatelefonowania lub wysłania wiadomości SMS pod płatny numer telefonu, pobrania pliku z internetu, wykonania przelewu bankowego nawet na kwotę 1 grosza (nowy rodzaj oszustw, wyłudzenie kredytu). Zanim wyślesz CV poproś autora ogłoszenia o podanie nazwy firmy i jej pełnych danych teleadresowych (w tym numeru REGON). Następnie zweryfikuj ich prawdziwość. Uczciwi pracodawcy nie mają żadnych powodów do publikacji anonimowych ofert pracy, nigdy NIE ŻĄDAJĄ podania swoich danych osobowych, założenia konta bankowego, wykonania przelewu. Bądź ostrożny, nie ryzykuj!

To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu PRACA, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego


Wstecz

Ilość wyświetleń: 697
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.przemysl.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Zatrudnię na etat
Inne ogłoszenia tego użytkownika (12 ogł.):


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.przemysl.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2021 ogloszenia.przemysl.pl