Praca Przemyśl

ogloszenia.przemysl.pl
Przemyski serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 11958 / Ogłoszenia oczekujące: 29
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Nauka jazdy, prawo Jazdy Przemyśl Przewody wężę zakuwanie produkcja naprawa Sprzątanie mycie okien przeprowadzki Autolaweta Przemyśl Sufity napinane Przemyśl Reklama Przemyśl
Komputery Laptopy Gry Konsole Przemyśl

Usługi - Wszystkie \ Usługi \ Kredyty i pożyczki

Nr ogłoszenia 667645 z dnia 2022-01-03 / OFERTA OD FIRMY

Szybka pożyczka online

Szybka pożyczka
w kwocie od 1 000 zł do 15 000 zł
Nowy klient jest ograniczony do limitu 10 000 zł. Każda kolejna pożyczka, to szansa na zwiększenie limitu. Możemy mieć w jednym czasie tylko jedną pożyczkę. Oznacza to, że aby ubiegać się o kolejną musimy wpierw spłacić pierwsze zobowiązanie
Aby uzyskać pożyczkę:
Powinniśmy mieć ukończone 21 lat i nie więcej niż 80 lat, być obywatelami RP i wypełnić wniosek na stronie firmy. Instytucja udziela pożyczek bez zaświadczeń o dochodach. Do wnioskowania o pożyczkę potrzebny jest jedynie dowód osobisty, konto w banku i telefon komórkowy. Jeśli nie posiadamy konta osobistego pożyczkę można odebrać na poczcie. Firma nie wymaga dostarczania dokumentów potwierdzających dochody od pracodawcy.
Pożyczkodawca może zweryfikować nasze dane na trzy sposoby. Pierwszym z nich jest przelew na kwotę 1 grosza. To jedna z najpopularniejszych metod weryfikacji. Oprócz niej firma wprowadziła możliwość potwierdzenia swoich danych, bez konieczności dokonania przelewu weryfikacyjnego, poprzez logowanie się do swojego konta bankowego za pośrednictwem aplikacji KontoX. Trzecia opcja to GIRO, czyli weryfikacja w trakcie wizyty w urzędzie pocztowym.
O pozytywnym rozpatrzeniu wniosku zostaniemy poinformowani w mailu lub SMS-em.

Złóż wniosek

link.dlawas.net/pozyczka


Więcej ofert znajdziesz Na

link.dlawas.net/pozyczki

Kontakt:

OSTRZEŻENIE PRZED NIEUCZYCIWYMI OGŁOSZENIODAWCAMI!
Podanie anonimowym osobom swoich danych osobowych tj. imię i nazwisko, adres zamieszkania, numer PESEL lub przesłanie skanu dowodu osobistego, a następnie wykonanie przelewu bankowego nawet na kwotę 1 grosza, umożliwia OSZUSTOM założenie konta bankowego i wyłudzenie kredytu na podane dane osobowe.

Wpłacenie zaliczki lub opłaty manipulacyjnej z góry na poczet ewentualnej pożyczki lub kredytu grozi jej utratą, jeśli autorem ogłoszenia jest oszust, który pożyczek nie udziela, a liczy na wyłudzenie zaliczek od osób zainteresowanych wzięciem kredytu lub pożyczki.

Przed skorzystaniem z oferty poproś o podanie nazwy firmy i jej pełnych danych teleadresowych (w tym numeru REGON). Następnie zweryfikuj ich prawdziwość. Uczciwi ogłoszeniodawcy nie mają żadnych powodów aby ukrywać te informacje. Umowę o kredyt lub pożyczkę UWAŻNIE PRZECZYTAJ zanim ją podpiszesz.

To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu USŁUGI / KREDYTY I POŻYCZKI, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego.


Wstecz

Ilość wyświetleń: 344
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.przemysl.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Kredyty i pożyczki
Inne ogłoszenia tego użytkownika (6 ogł.):
Autogaz Przemyśl Implanty zebowe Przemysl Anteny satelitarne montaż ustawianie Gabinet stomatologiczny - Przemyśl Makijaż permanentny, modelowanie ust, regulacja brwi, przekłuwanie uszu Skuteczna reklama firmy
 Zobacz również:
Wynajem Autolawet Przemysl


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.przemysl.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2022 ogloszenia.przemysl.pl