Opiekunka seniorki w Niemczech, 75015 Bretten, 1700 euro
Opiekunka seniorki w Niemczech, 75015 Bretten, 1700 euro
Kontrakt rozpoczyna się od 01.02.2022 na 6-8 tyg. Opiekunka ze średnim niemieckim, koniecznie niepaląca
Wynagrodzenie: 1700 euro netto, firma opłaca transport oraz test na COVID
Pani 86 lat, 148 cm, 52 kg, z początkami Alzheimera, słabo mówi i słyszy. Podopieczna porusza się za pomocą rolatora, trzeba czasami pomóc jej wstać np. z łóżka. Seniorka ma pieluchy, ale korzysta też z toalety. Mieszka z mężem, który nie wymaga pomocy w pielęgnacji i do tej pory zajmował się sam żoną. Mieszkają w domu jednorodzinnym, dla opiekunki jest pokój z tv, internetem oraz wc. Do obowiązków opiekunki należy prowadzenie gospodarstwa domowego plus pomoc Pani w higienie i ubieraniu się. Pani chodzi 2 razy w tygodniu do Tagespflege.
Zapraszamy do kontaktu tel. +48 881 208 641, tel. + 48 534 100 558, tel. +49 17685024374 lub wyślij sms o treści PRACA (oddzwonimy), info@ethicuscare.com
Kontakt:
OSTRZEŻENIE PRZED NIEUCZYCIWYMI OGŁOSZENIODAWCAMI!
Ostrzegamy przed nieuczciwymi ofertami pracy, w których anonimowi ogłoszeniodawcy proszą o przesłanie numeru dowodu osobistego lub jego skanu, numeru PESEL, adresu zamieszkania i numeru telefonu, Twoich zdjęć lub żądają opłacenia z góry procesu rekrutacji, biletów, noclegów (w szczególności dotyczy ofert pracy za granicą i próśb o wpłatę pieniędzy za pośrednictwem Western Union Money Transfer), opłat za materiały (praca chałupnicza, składanie długopisów lub biżuterii) itp., zatelefonowania lub wysłania wiadomości SMS pod płatny numer telefonu, pobrania pliku z internetu, wykonania przelewu bankowego nawet na kwotę 1 grosza (nowy rodzaj oszustw, wyłudzenie kredytu). Zanim wyślesz CV poproś autora ogłoszenia o podanie nazwy firmy i jej pełnych danych teleadresowych (w tym numeru REGON). Następnie zweryfikuj ich prawdziwość. Uczciwi pracodawcy nie mają żadnych powodów do publikacji anonimowych ofert pracy, nigdy NIE ŻĄDAJĄ podania swoich danych osobowych, założenia konta bankowego, wykonania przelewu. Bądź ostrożny, nie ryzykuj!
To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu PRACA, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego