Praca Przemyśl

ogloszenia.przemysl.pl
Przemyski serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 12162 / Ogłoszenia oczekujące: 31
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Nauka jazdy, prawo Jazdy Przemyśl Przewody wężę zakuwanie produkcja naprawa Sprzątanie mycie okien przeprowadzki Autolaweta Przemyśl Sufity napinane Przemyśl Reklama Przemyśl
Komputery Laptopy Gry Konsole Przemyśl

Różne - Wszystkie \ Różne \ Kursy i szkolenia

Nr ogłoszenia 668844 z dnia 2022-01-05 / OFERTA PRYWATNA

Szkoła językowa w Warszawie

Nie jesteśmy kolejną szkołą angielskiego dla dzieci w stoliy. Nauka w Better Academy opiera się na zasadach brytyjskiego nauczania. Nasi podopieczni poprawiają swoje językowe umiejętności biorąc udział w zajęciach dedykowanych ich zainteresowaniom i prowadzone w języku angielskim. Nasza szkoła języka angielskiego Better Academy mieści się w Warszawie na Mokotowie przy samym metrze Wilanowska.

W Better Academy język angielski dla dzieci jest narzędziem, dzięki któremu zyskują wiele umiejętności, u Nas dzieci uczą się samodzielnej pracy, uczą się pracować pracować zespołowo. Na naszych zajęciach komunikujemy się przede wszystkim w języku angielskim.

Nasze autorskie programy przygotowaliśmy w oparciu o szereg konsultacji przeprowadzonych z doświadczonymi menadżerami oraz analitykami biznesowymi. Programy są na bieżąco poddawane ewaluacji, a następnie dostosowane do indywidualnych potrzeb uczestników w oparciu o uzyskiwane wyniki w nauce i obecne trendy w nauczaniu.

Napisz do nas!

https://www.betteracademy.pl/

Cena: 135

Autor: Anna

Kontakt:

  • adres email:
  • tel. komorkowy: 503302245

Wstecz

Ilość wyświetleń: 103
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.przemysl.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Kursy i szkolenia


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.przemysl.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2022 ogloszenia.przemysl.pl