Praca Przemyśl

ogloszenia.przemysl.pl
Przemyski serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 10319 / Ogłoszenia oczekujące: 16
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Nauka jazdy, prawo Jazdy Przemyśl Przewody wężę zakuwanie produkcja naprawa Sprzątanie mycie okien przeprowadzki Autolaweta Przemyśl Sufity napinane Przemyśl Canal+ Przemyśl Zwrot podatku Holandia Przemyśl Reklama Przemyśl
Komputery Laptopy Gry Konsole Przemyśl Fotowoltaika Przemyśl

Praca - Wszystkie \ Praca \ Zatrudnię na etat

Nr ogłoszenia 685003 z dnia 2022-08-24 / OFERTA PRYWATNA

Pracownia podobrazi malarskich zatrudni pracownika

Pracownia podobrazi malarskich zatrudni pracownika

Zakres obowiązków: Zbijanie listew, naciąganie i klejenie płótna, malowanie, rozmaite prace manualne, organizacyjne, porządkowe. .

Wymagania:
1. Sprawność manualna, umiejętność pracy fizycznej
2. Samodzielne organizowanie swojej pracy
3. Gotowość do zdobycia kilku nowych umiejętności

Praca nie jest ani ciężka ani stresująca – odbywa się w przyjemnej i charakterystycznej atmosferze małej pracowni. Wymaga za to skupienia i zaangażowania.

Szukam osoby, która po wykonaniu jednej pracy nie będzie „patrzeć w sufit”, ale sama będzie
wiedziała co robić lub zapyta "co dalej?".

Umowa o staż (odpowiednik normalnej umowy o pracę – legalne zatrudnienie, ubezpieczenie, składki ZUS, urlopy). Wymiar 3/4 etatu lub cały etat.

Miejsce: Kuńkowce

Osoby zainteresowane i spełniające wszystkie wymagania prosimy o przesłanie CV oraz krótkiej nieoficjalnej wiadomości na temat tego jakiej pracy Państwo szukacie, doświadczenia w podobnych pracach (zawodowego lub prywatnego), dyspozycyjności itp. na adres: rekrutacja.podobraziazdusza@gmail.com

Na tym etapie rekrutacji prosimy o kontakt WYŁĄCZNIE mailowy - odpowiemy na wybrane wiadomości.

Kontakt:

  • adres email:

OSTRZEŻENIE PRZED NIEUCZYCIWYMI OGŁOSZENIODAWCAMI!
Ostrzegamy przed nieuczciwymi ofertami pracy, w których anonimowi ogłoszeniodawcy proszą o przesłanie numeru dowodu osobistego lub jego skanu, numeru PESEL, adresu zamieszkania i numeru telefonu, Twoich zdjęć lub żądają opłacenia z góry procesu rekrutacji, biletów, noclegów (w szczególności dotyczy ofert pracy za granicą i próśb o wpłatę pieniędzy za pośrednictwem Western Union Money Transfer), opłat za materiały (praca chałupnicza, składanie długopisów lub biżuterii) itp., zatelefonowania lub wysłania wiadomości SMS pod płatny numer telefonu, pobrania pliku z internetu, wykonania przelewu bankowego nawet na kwotę 1 grosza (nowy rodzaj oszustw, wyłudzenie kredytu). Zanim wyślesz CV poproś autora ogłoszenia o podanie nazwy firmy i jej pełnych danych teleadresowych (w tym numeru REGON). Następnie zweryfikuj ich prawdziwość. Uczciwi pracodawcy nie mają żadnych powodów do publikacji anonimowych ofert pracy, nigdy NIE ŻĄDAJĄ podania swoich danych osobowych, założenia konta bankowego, wykonania przelewu. Bądź ostrożny, nie ryzykuj!

To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu PRACA, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego


Wstecz

Ilość wyświetleń: 997
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.przemysl.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Zatrudnię na etat
Inne ogłoszenia tego użytkownika (4 ogł.):


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.przemysl.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2023 ogloszenia.przemysl.pl