Praca Przemyśl

ogloszenia.przemysl.pl
Przemyski serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 10663 / Ogłoszenia oczekujące: 14
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Nauka jazdy, prawo Jazdy Przemyśl Przewody wężę zakuwanie produkcja naprawa Sprzątanie mycie okien przeprowadzki Autolaweta Przemyśl Sufity napinane Przemyśl Canal+ Przemyśl Zwrot podatku Holandia Przemyśl Reklama Przemyśl
Komputery Laptopy Gry Konsole Przemyśl Fotowoltaika Przemyśl

Mieszkania Nieruchomosci - Wszystkie \ Mieszkania Nieruchomości \ Lokal sprzedam

Nr ogłoszenia 687149 z dnia 2022-09-22 / OFERTA PRYWATNA

GABINETY LEKARSKIE

Poszukujesz własnego gabinetu do prowadzenia działalności medycznej w doskonałej lokalizacji? Ten lokal jest właśnie dla Ciebie!Lokal jest także doskonałą okazją dla lokaty kapitału pod wynajem.Nieruchomość, w której znajduje się lokal, położona jest w Przemyślu, przy ulicy Sportowej 4.

W nieruchomości znajduje się szereg dobrze prosperujących gabinetów medycznych oraz laboratorium. Właściciele poszczególnych gabinetów tworzą wspólnotę, która ma zawarte umowy na najem części wspólnych z podmiotami zewnętrznymi i między innymi dzięki którym utworzyła fundusz inwestycyjno-remontowy. Pozwoliło to na bez kosztowe utworzenie całego zaplecza sanitarnego spełniającego wymagania dla kontraktów z NFZ oraz recepcji i archiwum, a także pozwala na dokonywanie bieżących remontów części wspólnych. Budynek dostosowany jest dla osób niepełnosprawnych.Do nieruchomości przynależy zamykany parking do wyłącznego użytku przez korzystających z lokali.Budynek posiada ogrzewanie centralne - zasilane z sieci.Lokal o powierzchni użytkowej 43,21m2, znajduje się na parterze i składa się z trzech gabinetów:

- nr 1 o powierzchni 15,64 m2,

- nr 2 o powierzchni 13,60m2 ,

- nr 3 o powierzchni 13,97m2.Każde pomieszczenie zostało przystosowane pod usługi lecznicze między innymi poprzez wydzielone strefy umywalkowe.Na średnie koszty utrzymania lokalu składają się:

460 zł miesięcznie - wynagrodzenie osoby obsługującej wspólną rejestrację (dobrowolne),
88 zł tygodniowo – koszt sprzątania,
950 zł miesięcznie – woda, ogrzewanie, sprzątanie części wspólnych,
prąd wg zużycia.


Lokal posiada udział w części wspólnej, w tym m.in. w poczekalni, recepcji, toaletach - w tym dla osób niepełnosprawnych.

Oferta tej nieruchomości dostępna jest wyłącznie w naszym biurze Freedom nieruchomości oddział Przemyśl, przy ulicy Lwowskiej 114.

Opiekun oferty: Judyta Turowska

tel. 690258911

e-mali. j.turowska@freedom-nieruchomosci.pl

Zapraszam na prezentację, aby w pełni docenić najbliższą okolice oraz samą nieruchomość.
Oferta tej nieruchomości dostępna jest wyłącznie w naszym biurze Freedom nieruchomości oddział Przemyśl, przy ulicy Lwowskiej 114. Przy zakupie należy uwzględnić koszty notarialne, podatek PCC oraz wynagrodzenie biura nieruchomości.

Cena: 310000

Autor: Judyta

Kontakt:

  • adres email:
  • tel. komorkowy: 690258911

Wstecz

Ilość wyświetleń: 591
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.przemysl.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Lokal sprzedam
Inne ogłoszenia tego użytkownika (15 ogł.):


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.przemysl.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2023 ogloszenia.przemysl.pl