Przemyśl - serwis TIR BUS Wulkanizacja Sprzedaż Opon

ogloszenia.przemysl.pl
Przemyski serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 14598 / Ogłoszenia oczekujące: 16
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Mieszkania Przemyśl Nauka jazdy, prawo Jazdy Przemyśl Przewody wężę zakuwanie produkcja naprawa Sprzątanie mycie okien przeprowadzki Autolaweta Przemyśl Sufity napinane Przemyśl Canal+ Przemyśl Zwrot podatku Holandia Przemyśl Wywrotka Minikoparka Usługi Lombard Przemyśl Serwis GSM Przemyśl Reklama Przemyśl
Komputery Laptopy Gry Konsole Przemyśl Fotowoltaika Przemyśl

Mieszkania Nieruchomosci - Wszystkie \ Mieszkania Nieruchomości \ Dom sprzedam

Nr ogłoszenia 693149 z dnia 2023-01-08 / OFERTA PRYWATNA

Sprzedam dom przy ul. Siennej w Przemyślu – 650 00

Sprzedam dom położony w dobrej lokalizacji – przy ul. Siennej w Przemyślu. Budynek mieszkalny (rok budowy: 2012) położony jest na dwóch działkach (nr 226 i 227) o łącznej powierzchni 3089 m2. Jest to budynek jednorodzinny, wolnostojący parterowy z częścią mieszkalną i strychem gospodarczym na poziomie poddasza, niepodpiwniczony, z garażem jednostanowiskowym w bryle budynku. Wybudowany został w technologii tradycyjnej murowanej. W skład części parterowej budynku wchodzi: hol wejściowy, pokój dzienny – salon w wyjściem na taras, kuchnia, komunikacja, w.c., garaż i kotłownia. Wjazd do wbudowanego garażu znajduje się w części frontowej budynku, dodatkowe dojście możliwe jest od strony elewacji tylnej przez kotłownię i od strony holu wejściowego. W części mieszkalnej poddasza znajdują się cztery pokoje, garderoba, łazienka wspólna z w.c. oraz przedpokój. Komunikację pionowa zapewniają schody zabiegowe o konstrukcji żelbetowej, wyłożone drewnem. Nad częścią mieszkalną poddasza znajduje się strych gospodarczy. Główne wejście do budynku usytuowane jest od strony elewacji południowo – zachodniej.
Budynek wyposażony jest w sieciową instalację elektryczną i wodną, kanalizacja bezodpływowa, gaz dostępny jest z butli. Instalacja c.o. zasilana kotłem grzewczym na paliwo stałe, z palnikiem retortowym i automatycznym podajnikiem paliwa, grzejniki aluminiowe. Ponadto na poziomie parteru w salonie znajduje się kominek grzewczy. Woda sanitarna podgrzewana jest w systemie solarnym (dwa panele zamontowane na dachu) z okresowym dogrzewaniem. Realizacja budowy prowadzona była z wykorzystaniem nowoczesnych technologii z zastosowaniem wysokiej klasy materiałów wykończeniowych.
Na terenie nieruchomości znajduje się również budynek gospodarczo – składowy o konstrukcji drewnianej, posadowiony na fundamencie betonowym o powierzchni użytkowej 24,10 m2. Do budynku doprowadzona jest instalacja elektryczna. Poza obszarem zabudowy występują krzewy ozdobne i tuje, tworzące pas zieleni izolacyjnej przy ogrodzeniu działek, trawniki oraz fragment terenu obejmującego wewnętrzny plac od strony wjazdu do garażu i wejścia do budynku mieszkalnego oraz dojście do budynku gospodarczego utwardzonego kamieniem. Teren lokalizacji nieruchomości od strony wjazdu ogrodzony jest ogrodzeniem prętowym ozdobnym, na fundamencie betonowym z dwuskrzydłową brama i furtką. W pozostałej części nieruchomości ogrodzenie siatkowe na słupkach metalowych.
Nieruchomość z dobrym dojazdem, w pobliżu sklepy – supermarket Biedronka, Castorama, McDonald i inne.

Cena: 650 000 zł
Zapraszam do obejrzenia domu.
Grzegorz, nr tel.: 600 387 127
Monika, nr tel.: 728 881 991.

Cena: 650 000

Autor: Grzegorz

Kontakt:


Wstecz

Ilość wyświetleń: 2330
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.przemysl.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Dom sprzedam


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.przemysl.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2024 ogloszenia.przemysl.pl