Przemyśl - serwis TIR BUS Wulkanizacja Sprzedaż Opon

ogloszenia.przemysl.pl
Przemyski serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 14665 / Ogłoszenia oczekujące: 14
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Mieszkania Przemyśl Nauka jazdy, prawo Jazdy Przemyśl Przewody wężę zakuwanie produkcja naprawa Sprzątanie mycie okien przeprowadzki Autolaweta Przemyśl Sufity napinane Przemyśl Canal+ Przemyśl Zwrot podatku Holandia Przemyśl Wywrotka Minikoparka Usługi Lombard Przemyśl Serwis GSM Przemyśl Reklama Przemyśl
Komputery Laptopy Gry Konsole Przemyśl Fotowoltaika Przemyśl

Kupie Sprzedam - Wszystkie \ Kupię Sprzedam \ Do domu

Nr ogłoszenia 695816 z dnia 2023-02-23 / OFERTA PRYWATNA

Dodatkowe informacje

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą produkowanych przez nas niezawodnych wyrobów betonowych, w szczególności szamb betonowych, dostępnych w rozmaitych objętościach i rozmiarach.

Betonex to producent z ponad 20-letnim doświadczeniem oraz przodujący dostawca w branży produkcji kolektorów z betonu. Dzięki użyciu specjalnie wyselekcjonowanej klasy surowców, m.in. betonu minimum B20-B40, wytwarzane przez nas wyroby cechują się bezkonkurencyjnymi parametrami jakości. Nowoczesne warstwy ochronne gwarantują nieprzepuszczalność wykonywanych kolektorów, a także ograniczają wrażliwość na długofalowe oddziaływanie szkodliwych czynników atmosferycznych, wydłużając czas eksploatacji. Dodatkowo nasz zakład proponuje doradztwo w dobraniu najlepszego kolektora oraz instalację na posesji klienta oraz niestandardowo długą gwarancję na wszystkie oferowane przez nas produkty. W naszej ofercie można znaleźć szamba jednokomorowe, kanały samochodowe, kanały wodomierzowe, a także wykonane z betonu włazy do zbiorników na szambo, piwnice ogrodowe i zbiorniki przeciwogniowe.

Oferowane przez nasz zakład zbiorniki na nieczystości ciekłe robione są z odpowiednio dobranego betonu z dodatkowym zbrojeniem, dostępne w pojemności od 2000 do 12000 l. W naszych realizacjach stawiamy na zbiorniki jednokomorowe, które są bardziej ekonomiczne od kilkukomorowych i chętniej kupowane przez nabywców. Takie rozwiązanie spisuje się idealnie w posesjach, gdzie odpady płynne z domu wywożone są przy użyciu wozu asenizacyjnego.

Nasze zbiorniki są kształtu prostopadłościanu o maksymalnych wymiarach 2,4 na 3,5 metra i maksymalnej wysokości 1,87 m. Zależnie od objętości parametry kolektora mogą być odpowiednio mniejsze. U wylotu zbiornika, umieszczony jest wylot o długości 50 cm, który można zamknąć zarówno pokrywą betonową, jak i żeliwną. Poza tym istnieje możliwość wbudowania w zbiorniku czujnika ilości zapełnienia, co stanowi kolejne Ułatwienie w użytkowaniu. Każdego zainteresowanego szczegółową specyfikacją naszych produktów betonowych gorąco zachęcamy do skontaktowania się z nami

Cena: 1850

Autor: Piotr

Kontakt:

  • adres email:
  • tel. komorkowy: 505397437

OSTRZEŻENIE!
Nigdy nie odpowiadaj na zagraniczne oferty kupna lub sprzedaży przedmiotów. Przy sprzedaży przedmiotu zagraniczni oszuści prześlą Ci FAŁSZYWE potwierdzenie dokonania przelewu z informacją, że bank zrealizuje przelew po przesłaniu zeskanowanego dowodu wysyłki przedmiotu. W przypadku kupna przedmiotów, zwierząt itp. z zagranicy, często oferowanych w BARDZO ATRAKCYJNYCH CENACH, po wpłacie przedpłaty za kupowany przedmiot, kontakt ze sprzedającym urwie się. Wpłaconych pieniędzy nie odzyskasz. Więcej informacji znajdziesz pod hasłem OSZUSTWO NIGERYJSKIE. Również krajowe "wysyłkowe" zakupy czy sprzedaże nie gwarantują pomyślnego zakończenia transakcji. Sposobów nieuczciwego zarobku jest wiele. Bądź ostrożny, nie ryzykuj!
To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu Kupię lub Sprzedam, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego


Wstecz

Ilość wyświetleń: 274
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.przemysl.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Do domu


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.przemysl.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2024 ogloszenia.przemysl.pl