Przemyśl - serwis TIR BUS Wulkanizacja Sprzedaż Opon

ogloszenia.przemysl.pl
Przemyski serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 14665 / Ogłoszenia oczekujące: 14
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Mieszkania Przemyśl Nauka jazdy, prawo Jazdy Przemyśl Przewody wężę zakuwanie produkcja naprawa Sprzątanie mycie okien przeprowadzki Autolaweta Przemyśl Sufity napinane Przemyśl Canal+ Przemyśl Zwrot podatku Holandia Przemyśl Wywrotka Minikoparka Usługi Lombard Przemyśl Serwis GSM Przemyśl Reklama Przemyśl
Komputery Laptopy Gry Konsole Przemyśl Fotowoltaika Przemyśl

Kupie Sprzedam - Wszystkie \ Kupię Sprzedam \ Do domu

Nr ogłoszenia 695819 z dnia 2023-02-23 / OFERTA PRYWATNA

Szambo

Zapraszamy do zakupu produkowanych przez nas specjalistycznych wyrobów z betonu, w szczególności szamb jednokomorowych, możliwych do nabycia w wielu pojemnościach i wymiarach.

Betonex to przedsiębiorstwo z ponad 20-letnim doświadczeniem, a także lider w dziedzinie realizacji zbiorników z betonu. Z uwagi na użycie specjalnie wyselekcjonowanej klasy surowców, takich jak beton minimum B20-B40, nasze realizacje cechują się bezkonkurencyjnymi parametrami jakości. Innowacyjne warstwy ochronne gwarantują szczelność wykonywanych kolektorów, a także zwiększają odporność na długotrwałe oddziaływanie niekorzystnych czynników zewnętrznych, wydłużając czas bezawaryjnego użytkowania. Oprócz tego nasze przedsiębiorstwo proponuje doradztwo w dobraniu najlepszego zbiornika oraz instalację w domu klienta oraz długoletnią rękojmię na wszystkie nasze instalacje. W naszej ofercie znajdują się szamba betonowe, kanały samochodowe, kanały wodomierzowe, a także wykonane z betonu dekle do zbiorników na szambo, piwnice ogrodowe i zbiorniki przeciwogniowe.

Oferowane przez nas kolektory na nieczystości ciekłe robione są z odpowiednio dobranego betonu ze specjalnym zbrojeniem, możliwe do nabycia w objętości od 2000 do 12000 l. W naszych realizacjach stawiamy na zbiorniki jednokomorowe, które są tańsze od kilkukomorowych i częściej kupowane przez klientów. Takie rozwiązanie spisuje się doskonale w domkach jednorodzinnych, gdzie ścieki z gospodarstwa domowego zabierane są przy użyciu szambowozu.

Sprzedawane przez nas zbiorniki są formy prostopadłościanu o maksymalnych rozmiarach 2,4 na 3,5 metra i maksymalnej wysokości 1,87 m. W zależności od objętości rozmiary kolektora mogą być proporcjonalnie mniejsze. U góry kolektora, znajduje się wylot o długości 50 cm, który można zamknąć zarówno deklem betonowym, jak i żeliwnym. Dodatkowo istnieje możliwość zamontowania w kolektorze czujnika ilości zapełnienia, co składa się na dodatkowe Ułatwienie w użytkowaniu. Każdego zainteresowanego szczegółową specyfikacją zaprezentowanych powyżej artykułów betonowych gorąco zachęcamy do skontaktowania się z nami

Cena: 1500

Autor: Antoni

Kontakt:

  • adres email:
  • tel. komorkowy: 506397437

OSTRZEŻENIE!
Nigdy nie odpowiadaj na zagraniczne oferty kupna lub sprzedaży przedmiotów. Przy sprzedaży przedmiotu zagraniczni oszuści prześlą Ci FAŁSZYWE potwierdzenie dokonania przelewu z informacją, że bank zrealizuje przelew po przesłaniu zeskanowanego dowodu wysyłki przedmiotu. W przypadku kupna przedmiotów, zwierząt itp. z zagranicy, często oferowanych w BARDZO ATRAKCYJNYCH CENACH, po wpłacie przedpłaty za kupowany przedmiot, kontakt ze sprzedającym urwie się. Wpłaconych pieniędzy nie odzyskasz. Więcej informacji znajdziesz pod hasłem OSZUSTWO NIGERYJSKIE. Również krajowe "wysyłkowe" zakupy czy sprzedaże nie gwarantują pomyślnego zakończenia transakcji. Sposobów nieuczciwego zarobku jest wiele. Bądź ostrożny, nie ryzykuj!
To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu Kupię lub Sprzedam, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego


Wstecz

Ilość wyświetleń: 268
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.przemysl.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Do domu


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.przemysl.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2024 ogloszenia.przemysl.pl