Przemyśl - serwis TIR BUS Wulkanizacja Sprzedaż Opon

ogloszenia.przemysl.pl
Przemyski serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 13342 / Ogłoszenia oczekujące: 16
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Nauka jazdy, prawo Jazdy Przemyśl Przewody wężę zakuwanie produkcja naprawa Sprzątanie mycie okien przeprowadzki Autolaweta Przemyśl Sufity napinane Przemyśl Canal+ Przemyśl Zwrot podatku Holandia Przemyśl Wywrotka Minikoparka Usługi Lombard Przemyśl Wywrotka Minikoparka Usługi Serwis GSM Przemyśl Reklama Przemyśl
Komputery Laptopy Gry Konsole Przemyśl Fotowoltaika Przemyśl

Praca - Wszystkie \ Praca \ Staże i praktyki

Nr ogłoszenia 698349 z dnia 2023-04-13 / OFERTA PRYWATNA

Stażysta / Stażystka w dziale administracji

Stażysta / Stażystka w dziale administracji
• zajmowanie się dokumentacją, korespondencją oraz prowadzenie terminarza spotkań biznesowych i organizowanie wyjazdów służbowych,
• obsługa urządzeń biurowych
• odbieranie połączeń telefonicznych,
• bezpośredni kontakt z klientami firmy
• udzielanie informacji na temat ofert firmy lub profilu jej działalności,
• obsługa sekretariatu, dbanie o pozytywny wizerunek firmy, a także zaopatrzenie biura.
• ***obowiązki są dobierane indywidualnie do uczestnika projektu w zależności od miejsca stażu
Nasze wymagania
Przyjmujemy osoby również bez doświadczenia, niepracujące, na 4 miesięczny płatny staż z możliwością zatrudnienia na umowę o pracę lub umowę zlecenie.
Praca w pełnym wymiarze czasu.
Projekt skierowany jest do osób z ORZECZENIE O STOPNIU NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI, które są Absolwentami uczelni wyższych do 5 lat po studiach, lub będące na ostatnim roku studiów.
Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności oraz status studenta lub absolwenta studiów wyższych jest konieczny do zakwalifikowania się do projektu i wzięcia udziału w płatnym stażu.
Jeśli nie jesteś absolwentem a masz orzeczenie zgłoś się do innych projektów.
To oferujemy
• pracę bądź poszerzenie swoich kompetencji na 4 miesięcznym płatnym stażu z możliwością zatrudnienia!
• spotkanie z doradcą zawodowym, na którym ustali Pan/Pani spersonalizowany/indywidualny plan działania pod kątem Pani/Pana aspiracji zawodowych oraz kompetencji.
• spotkanie z pośrednikiem pracy (szukanie ofert pracy, negocjacja warunków, stworzenie nowego CV według nowych standardów, przygotowanie do wejścia na rynek pracy)
• zwrot kosztów dojazdu na staż
• w ramach projektu oferujemy bezpłatne kursy dopasowane do potrzeb uczestników z wypłatą stypendium szkoleniowego
• Możesz wybrać która ścieżka rozwoju bardziej Ci odpowiada = KURS i STAŻ! Zadbaj o swój rozwój razem z wyspecjalizowanym zespołem
O nas:
Fundacja Sustinae na co dzień wspiera i aktywizuje zawodowo osoby narażone na wykluczenie społecznie. Celem projektu jest: wzrost zatrudnienia i zmniejszenie barier związanych z wejściem na rynek pracy.
Szczegółowe informacje pod nr tel. 695 002 451

Cena: 1

Kontakt:

  • adres email:

OSTRZEŻENIE PRZED NIEUCZYCIWYMI OGŁOSZENIODAWCAMI!
Ostrzegamy przed nieuczciwymi ofertami pracy, w których anonimowi ogłoszeniodawcy proszą o przesłanie numeru dowodu osobistego lub jego skanu, numeru PESEL, adresu zamieszkania i numeru telefonu, Twoich zdjęć lub żądają opłacenia z góry procesu rekrutacji, biletów, noclegów (w szczególności dotyczy ofert pracy za granicą i próśb o wpłatę pieniędzy za pośrednictwem Western Union Money Transfer), opłat za materiały (praca chałupnicza, składanie długopisów lub biżuterii) itp., zatelefonowania lub wysłania wiadomości SMS pod płatny numer telefonu, pobrania pliku z internetu, wykonania przelewu bankowego nawet na kwotę 1 grosza (nowy rodzaj oszustw, wyłudzenie kredytu). Zanim wyślesz CV poproś autora ogłoszenia o podanie nazwy firmy i jej pełnych danych teleadresowych (w tym numeru REGON). Następnie zweryfikuj ich prawdziwość. Uczciwi pracodawcy nie mają żadnych powodów do publikacji anonimowych ofert pracy, nigdy NIE ŻĄDAJĄ podania swoich danych osobowych, założenia konta bankowego, wykonania przelewu. Bądź ostrożny, nie ryzykuj!

To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu PRACA, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego


Wstecz

Ilość wyświetleń: 379
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.przemysl.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Staże i praktyki
Inne ogłoszenia tego użytkownika (6 ogł.):


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.przemysl.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2024 ogloszenia.przemysl.pl