Przemyśl - serwis TIR BUS Wulkanizacja Sprzedaż Opon

ogloszenia.przemysl.pl
Przemyski serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 13336 / Ogłoszenia oczekujące: 17
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Nauka jazdy, prawo Jazdy Przemyśl Przewody wężę zakuwanie produkcja naprawa Sprzątanie mycie okien przeprowadzki Autolaweta Przemyśl Sufity napinane Przemyśl Canal+ Przemyśl Zwrot podatku Holandia Przemyśl Wywrotka Minikoparka Usługi Lombard Przemyśl Wywrotka Minikoparka Usługi Serwis GSM Przemyśl Reklama Przemyśl
Komputery Laptopy Gry Konsole Przemyśl Fotowoltaika Przemyśl

Praca - Wszystkie \ Praca \ Szukam pracy

Nr ogłoszenia 704330 z dnia 2023-09-03 / OFERTA PRYWATNA

Niania w Przemyślu -profesjonalna niania dla Twojego Dziecka

Szukasz idealnej niani dla swojego dziecka? Napisz do mnie :-)

Jestem opiekunką oraz terapeutką dzieci z ok. 10- letnim stażem w placówkach oświatowych (przedszkola, żłobki, szkoły) i prywatnym gabinecie oraz ponad 15-letnim stażem w pracy niani.

Mam też doświadczenie w pracy opiekuna kolonijnego oraz animatora czasu wolnego a od niedawna także praktyka metod psychoterapii krótkoterminowej Skoncentrowanej na Rozwiązaniach Kids' Skills – Dam Radę oraz I’m Proud of You, które mają m.in na celu pomoc dzieciom od 3 do 12 roku życia w przezwyciężaniu problemów emocjonalnych i behawioralnych.

Praca z dziećmi jest jedną z moich największych pasji, rozwijanie w nich umiejętności, charakteru i zainteresowań daje mi ogromną satysfakcję i powoduje, że intensywnie podnoszę swoje kwalifikacje, by móc jeszcze lepiej służyć im swoim wsparciem i pomagać rozwijać skrzydła :-)

Oferuję opiekę nad dziećmi do lat trzech a także opiekę nad dziećmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Opieka sprawowana jest w domu dzieci lub niani (gabinecie połączonym z miejscem odpoczynku dla maluchów).

Jako trenerka/instruktorka i licencjobiorczyni znanych programów i metod w ramach opieki oferuję zajęcia wspierające rozwój i kompetencje dziecka, poniżej przykładowe zajęcia (do wyboru):

- SMYKO-MULTISENSORYKA®
- Sensoplastyka®
- Trening Kreatywnego (Wczesnego) Rozwoju™ (TKR™/ TKWR™)
- LOGOSENSORYKA®
- ZUMBA® Kids & Kids Jr.
- ZUMBINI® (dedykowane najmłodszym)
- Plastyka Ekspresywna™
- Masaż Shantala (dedykowany głównie dzieciom młodszym)

Dodatkowo dla dzieci starszych:
- dogoterapia i/lub felinoterapia
- bajkoterapia
- logorytmika
- plastyka ekspresywna
- warsztaty mydlarskie, świecowe, ekologiczne, tworzenia "slime", sensoryczno-plastyczne 
i inne dostosowane do indywidualnych potrzeb dziecka :-)

Ukończyłam kilka kursów z pierwszej pomocy dla dzieci i niemowląt i również w tym zakresie stale aktualizuję swoją wiedzę.
Posiadam też zaświadczenie o niekaralności. 

Potrzebujesz więcej informacji? Wejdź na moją stronę :-)

nianiaprzemysl.wixsite.com/niania

fb: Niania w Przemyślu
https://www.facebook.com/people/Niania-w-Przemy%25 C5%259Blu/100094472896246/

Cena: do uzgodnienia

Autor: Monika

Kontakt:

  • adres email:

OSTRZEŻENIE PRZED NIEUCZYCIWYMI OGŁOSZENIODAWCAMI!
Ostrzegamy przed nieuczciwymi ofertami pracy, w których anonimowi ogłoszeniodawcy proszą o przesłanie numeru dowodu osobistego lub jego skanu, numeru PESEL, adresu zamieszkania i numeru telefonu, Twoich zdjęć lub żądają opłacenia z góry procesu rekrutacji, biletów, noclegów (w szczególności dotyczy ofert pracy za granicą i próśb o wpłatę pieniędzy za pośrednictwem Western Union Money Transfer), opłat za materiały (praca chałupnicza, składanie długopisów lub biżuterii) itp., zatelefonowania lub wysłania wiadomości SMS pod płatny numer telefonu, pobrania pliku z internetu, wykonania przelewu bankowego nawet na kwotę 1 grosza (nowy rodzaj oszustw, wyłudzenie kredytu). Zanim wyślesz CV poproś autora ogłoszenia o podanie nazwy firmy i jej pełnych danych teleadresowych (w tym numeru REGON). Następnie zweryfikuj ich prawdziwość. Uczciwi pracodawcy nie mają żadnych powodów do publikacji anonimowych ofert pracy, nigdy NIE ŻĄDAJĄ podania swoich danych osobowych, założenia konta bankowego, wykonania przelewu. Bądź ostrożny, nie ryzykuj!

To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu PRACA, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego


Wstecz

Ilość wyświetleń: 350
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.przemysl.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Szukam pracy


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.przemysl.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2024 ogloszenia.przemysl.pl