Przemyśl - wywóoz gruzu, odpadów budowlanych, zielonych i komunalnych, gabarytów

ogloszenia.przemysl.pl
Przemyski serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 11681 / Ogłoszenia oczekujące: 29
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Nauka jazdy, prawo Jazdy Przemyśl Przewody wężę zakuwanie produkcja naprawa Sprzątanie mycie okien przeprowadzki Autolaweta Przemyśl Sufity napinane Przemyśl Canal+ Przemyśl Zwrot podatku Holandia Przemyśl Wywrotka Minikoparka Usługi Lombard Przemyśl Wywrotka Minikoparka Usługi Serwis GSM Przemyśl Reklama Przemyśl
Komputery Laptopy Gry Konsole Przemyśl Fotowoltaika Przemyśl

Praca - Wszystkie \ Praca \ Szukam pracy

Nr ogłoszenia 705462 z dnia 2023-11-26 / OFERTA PRYWATNA

🌟 Szukam Pracy z Orzeczeniem i Doświadczeniem!

Cześć!
Jestem osobą z umiarkowanym stopniem niepełnosprawności, pełną energii i gotów do działania. Mam za sobą lata doświadczenia w prowadzeniu pojazdów mechanicznych, w tym także urządzeń transportu bliskiego czy maszyn roboczych. Teraz stawiam kroki w kierunku nowej przygody zawodowej i poszukuję pracy stałej w Przemyślu lub jego okolicach.

🚗 Co mogę zaoferować:
- Elastyczność: Jestem otwarty na różnorodne wyzwania i gotów do nauki nowych umiejętności.
- Doświadczenie: Mam bogate doświadczenie w prowadzeniu pojazdów mechanicznych, co czyni mnie pewnym kierowcą.
- Motywacja: Chętnie podejmę pracę w ochronie, choć nie mam doświadczenia w tej dziedzinie, moja determinacja i gotowość do nauki sprawią, że szybko stanę się wartościowym członkiem zespołu.

🛡️ Co mnie inspiruje:
Wyzwania i nowe możliwości są tym, co napędza moją pasję do pracy. Jestem zdeterminowany, by pokazać, że niepełnosprawność nie jest przeszkodą, lecz szansą do udowodnienia swoich umiejętności.

🌆 Dlaczego Przemyśl i okolice:
Związanie z tą piękną okolicą oraz lokalną społecznością jest dla mnie ważne. Chciałbym wnieść swój wkład w rozwój tego regionu poprzez pracę i zaangażowanie.

Jeśli masz ofertę pracy, która mogłaby mi zapewnić stabilność, nowe wyzwania i przyjazną atmosferę, to właśnie na Ciebie czekam!
Daj mi szansę udowodnienia, że jestem wartościowym pracownikiem i zespołowym graczem.

Skontaktuj się ze mną poprzez formularz kontaktowy lub telefonicznie.
Chętnie porozmawiam o możliwościach współpracy oraz udzielę wszelkich dodatkowych informacji.

Razem możemy osiągnąć wiele! 🤝💼

Cena: 1

Kontakt:

OSTRZEŻENIE PRZED NIEUCZYCIWYMI OGŁOSZENIODAWCAMI!
Ostrzegamy przed nieuczciwymi ofertami pracy, w których anonimowi ogłoszeniodawcy proszą o przesłanie numeru dowodu osobistego lub jego skanu, numeru PESEL, adresu zamieszkania i numeru telefonu, Twoich zdjęć lub żądają opłacenia z góry procesu rekrutacji, biletów, noclegów (w szczególności dotyczy ofert pracy za granicą i próśb o wpłatę pieniędzy za pośrednictwem Western Union Money Transfer), opłat za materiały (praca chałupnicza, składanie długopisów lub biżuterii) itp., zatelefonowania lub wysłania wiadomości SMS pod płatny numer telefonu, pobrania pliku z internetu, wykonania przelewu bankowego nawet na kwotę 1 grosza (nowy rodzaj oszustw, wyłudzenie kredytu). Zanim wyślesz CV poproś autora ogłoszenia o podanie nazwy firmy i jej pełnych danych teleadresowych (w tym numeru REGON). Następnie zweryfikuj ich prawdziwość. Uczciwi pracodawcy nie mają żadnych powodów do publikacji anonimowych ofert pracy, nigdy NIE ŻĄDAJĄ podania swoich danych osobowych, założenia konta bankowego, wykonania przelewu. Bądź ostrożny, nie ryzykuj!

To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu PRACA, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego


Wstecz

Ilość wyświetleń: 210
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.przemysl.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Szukam pracy
Inne ogłoszenia tego użytkownika (6 ogł.):


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.przemysl.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2023 ogloszenia.przemysl.pl