Przemyśl - serwis TIR BUS Wulkanizacja Sprzedaż Opon

ogloszenia.przemysl.pl
Przemyski serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 14639 / Ogłoszenia oczekujące: 7
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Mieszkania Przemyśl Nauka jazdy, prawo Jazdy Przemyśl Przewody wężę zakuwanie produkcja naprawa Sprzątanie mycie okien przeprowadzki Autolaweta Przemyśl Sufity napinane Przemyśl Canal+ Przemyśl Zwrot podatku Holandia Przemyśl Wywrotka Minikoparka Usługi Lombard Przemyśl Serwis GSM Przemyśl Reklama Przemyśl
Komputery Laptopy Gry Konsole Przemyśl Fotowoltaika Przemyśl

Usługi - Wszystkie \ Usługi \ Inne usługi

Nr ogłoszenia 706645 z dnia 2023-09-13 / OFERTA OD FIRMY

Szkolenie Świadectwo Charakterystyki Energetycznej

Szkolenie Świadectwo Charakterystyki Energetycznej oraz Audyt energetyczny
Planujesz rozpocząć lub już prowadzisz działalność w branży energetycznej i chcesz zostać specjalistą od świadectw charakterystyki energetycznej oraz audytów energetycznych? Teraz masz szansę, a my Ci w tym pomożemy!
Tylko odpowiednie kwalifikacje i wpis do rejestru ministerstwa pozwalają sporządzać świadectwa charakterystyki energetycznej, a nasze szkolenie online umożliwia Ci zdobycie tych uprawnień
w szybki i prosty sposób.
Szkolenie jest skierowane do osób, które chcą rozpocząć lub rozwijać działalność jako audytor energetyczny. Oferujemy kompleksowy program, który pozwoli Ci stać się ekspertem w energetyce budynków.
Nasze szkolenie jest odpowiednie także dla tych, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę na temat charakterystyki energetycznej budynków bez konieczności zdobywania uprawnień audytora.
Zapewniamy kompleksowe podejście, łącząc teorię z praktyką. Nasi instruktorzy to doświadczeni eksperci w dziedzinie energetyki budynków.
Uczestnicy zdobędą praktyczne umiejętności niezbędne do efektywnego działania w branży energetycznej.
Bez względu na to, czy dopiero zaczynasz swoją karierę czy jesteś doświadczonym specjalistą, nasze szkolenie jest dostosowane do Twoich potrzeb i spełni Twoje oczekiwania.
Aby dowiedzieć się więcej i zapisać się na nasze szkolenie, odwiedź naszą stronę internetową: https://on-eco.pl/szkolenia/swiadectwo-charakterys tyki-energetycznej-i-audyt-energetyczny-szkolenie/
Nasza oferta to szansa na rozwój w dynamicznie rozwijającej się branży energetyki budynków. Dołącz do nas i zdobądź niezbędne kompetencje, które otworzą przed Tobą nowe możliwości zawodowe. Czekamy na Ciebie!

Telefon: 17 862 30 98

Cena 3 000,-

Cena: 3000

Kontakt:

  • adres email:
  • telefon: 17 862 30 98

Wstecz

Ilość wyświetleń: 170
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.przemysl.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Inne usługi
Inne ogłoszenia tego użytkownika (2 ogł.):


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.przemysl.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2024 ogloszenia.przemysl.pl