Przemyśl - serwis TIR BUS Wulkanizacja Sprzedaż Opon

ogloszenia.przemysl.pl
Przemyski serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 14599 / Ogłoszenia oczekujące: 16
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Mieszkania Przemyśl Nauka jazdy, prawo Jazdy Przemyśl Przewody wężę zakuwanie produkcja naprawa Sprzątanie mycie okien przeprowadzki Autolaweta Przemyśl Sufity napinane Przemyśl Canal+ Przemyśl Zwrot podatku Holandia Przemyśl Wywrotka Minikoparka Usługi Lombard Przemyśl Serwis GSM Przemyśl Reklama Przemyśl
Komputery Laptopy Gry Konsole Przemyśl Fotowoltaika Przemyśl

Kupie Sprzedam - Wszystkie \ Kupię Sprzedam \ Pozostale

Nr ogłoszenia 712544 z dnia 2024-02-03 / OFERTA PRYWATNA

Zarządzanie mieszkaniami

Zarządzam Twoim Mieszkaniem, Ty cieszysz się Życiem!

Cześć! Mogę być Twoim niezawodnym partnerem w zarządzaniu nieruchomościami, gotowym zająć się wszelkimi kwestiami związanymi z najmem. Odpowiadam za wszystko, od podpisywania umów po sprawdzanie płatności – Twój spokój to moja misja!

📝 Podpisywanie Umów bez Stresu

Zacznijmy od początku! Dzięki mojemu doświadczonemu, gwarantuję sprawną obsługę procesu podpisywania umów najmu. Zajmę się wszystkim, dostosowując dokumenty do Twoich indywidualnych potrzeb i przepisów prawa.

🔍 Wyszukiwanie Idealnych Najemców

Znalezienie odpowiedniego najemcy to sztuka, którą opanowałem. Dzięki skutecznym strategiom marketingowym, dotrę do potencjalnych najemców, przeprowadzę profesjonalne rozmowy rekrutacyjne i wybiorę osoby, które pokochają Twoją nieruchomość tak samo, jak Ty!

💼 Profesjonalne Prowadzenie Całego Procesu Najmu

Zaufaj mi, a Twój dom będzie prosperować! Od organizacji przeglądów nieruchomości po rozliczanie się z najemcami – jestem tam, gdzie mnie potrzebujesz. Sprawdzam każdy szczegół, aby Twój dom był zawsze w doskonałym stanie.

💰 Sprawdzanie Płatności i Finansów

Nie martw się opóźnionymi płatnościami! Dbam o terminowe wpływy, śledząc wszystkie transakcje i monitorując płatności od najemców. Twój portfel zawsze będzie bezpieczny, a Ty będziesz mieć pewność, że Twój kapitał rośnie.

🤝 Twoje Mieszkanie, Moja Troska

Niech zarządzanie nieruchomościami stanie się dla Ciebie przyjemnością, a nie obowiązkiem. Otwórz drzwi dla spokoju i poczucia bezpieczeństwa, oddając mi swoje zaufanie. Zajmę się wszystkim, a Ty skup się na tym, co naprawdę ważne – cieszeniu się życiem!

Skontaktuj się ze mną już dziś i zobacz, jak mogę uczynić zarządzanie Twoją nieruchomością łatwiejszym niż kiedykolwiek wcześniej! 🏠

Cena: przystępna

Autor: Przemek

Kontakt:

  • adres email:
  • tel. komorkowy: 513301408

OSTRZEŻENIE!
Nigdy nie odpowiadaj na zagraniczne oferty kupna lub sprzedaży przedmiotów. Przy sprzedaży przedmiotu zagraniczni oszuści prześlą Ci FAŁSZYWE potwierdzenie dokonania przelewu z informacją, że bank zrealizuje przelew po przesłaniu zeskanowanego dowodu wysyłki przedmiotu. W przypadku kupna przedmiotów, zwierząt itp. z zagranicy, często oferowanych w BARDZO ATRAKCYJNYCH CENACH, po wpłacie przedpłaty za kupowany przedmiot, kontakt ze sprzedającym urwie się. Wpłaconych pieniędzy nie odzyskasz. Więcej informacji znajdziesz pod hasłem OSZUSTWO NIGERYJSKIE. Również krajowe "wysyłkowe" zakupy czy sprzedaże nie gwarantują pomyślnego zakończenia transakcji. Sposobów nieuczciwego zarobku jest wiele. Bądź ostrożny, nie ryzykuj!
To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu Kupię lub Sprzedam, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego


Wstecz

Ilość wyświetleń: 80
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.przemysl.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Pozostale


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.przemysl.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2024 ogloszenia.przemysl.pl