Przemyśl - serwis TIR BUS Wulkanizacja Sprzedaż Opon

ogloszenia.przemysl.pl
Przemyski serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 14620 / Ogłoszenia oczekujące: 9
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Mieszkania Przemyśl Nauka jazdy, prawo Jazdy Przemyśl Przewody wężę zakuwanie produkcja naprawa Sprzątanie mycie okien przeprowadzki Autolaweta Przemyśl Sufity napinane Przemyśl Canal+ Przemyśl Zwrot podatku Holandia Przemyśl Wywrotka Minikoparka Usługi Lombard Przemyśl Serwis GSM Przemyśl Reklama Przemyśl
Komputery Laptopy Gry Konsole Przemyśl Fotowoltaika Przemyśl

Praca - Wszystkie \ Praca \ Zatrudnię na etat

Nr ogłoszenia 713019 z dnia 2024-01-24 / OFERTA PRYWATNA

TECHNIK/MONTER SIECI I URZĄDZEŃ TELEKOMUNIKACYJNYCH

Firma Scoon Hardware Lab Krzysztof Skuneczny zatrudni pracownika na na stanowisko TECHNIK/MONTER SIECI I URZĄDZEŃ TELEKOMUNIKACYJNYCH

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

- Instalacja i konfiguracja urządzeń telekomunikacyjnych i sieciowych.
- Wykonywanie prac instalacyjnych - przyłącza abonenckie.
- Serwis, konserwacja oraz przebudowa sieci, przyłączy klienckich i urządzeń telekomunikacyjnych.
- Zapewnienie sprawnego funkcjonowania infrastruktury telekomunikacyjnej.
- Dbałość o zadowolenie klienta z jakości wykonywanych przez firmę prac.

WYMAGANIA

- Prawo jazdy kat.B.
- Dyspozycyjność i gotowość do pracy na terenie województwa podkarpackiego.
- Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości.
- Umiejętność samodzielnej pracy oraz pracy w zespole.
- Zaangażowanie w rozwój zawodowy, w tym chęć uczenia się nowych technologii i poszerzania swoich umiejętności.
- Mile widziane doświadczenie w branży IT.

OFERUJEMY

- Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie działającej na rynku lokalnym.
- Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
- Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie za osiągane cele.
- Możliwość zdobycia doświadczenia w branży telekomunikacyjnej.
- Szkolenia i kursy pozwalające na rozwój zawodowy.
- Narzędzia i sprzęt niezbędne do pracy.
- Pracę w młodym zespole.
- Możliwość pracy na najnowszych technologiach.

Prześlij do nas swoje CV wraz ze zdjęciem na adres e-mail.
Telefon kontaktowy: 16 733 99 99 lub 792 300 450


Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji ” (zgodnie z przepisami ustawy z dn. 10. 05. 2018 r. o Ochronie danych Osobowych Dz. U. z 2018 r. poz. 1000 )( podpis kandydata do pracy )

Jeżeli CV zawiera zdjęcie prosimy o zamieszczenie klauzuli:

„ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wizerunkowych do budowania pozytywnego wizerunku Administratora w przestrzeni publicznej i mediach ” . ( zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. )( podpis kandydata do pracy )

Jeżeli chce Pani / Pan, aby jego CV było wykorzystane dla potrzeb przyszłych rekrutacji proszę o dopisanie klauzuli: „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych rekrutacji ” ( zgodnie z art.6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. Dz. Urz. UE L 119 z 04. 05. 2016 )

( podpis kandydata do pracy )

Administratorem danych jest SCOON HARDWARE LAB Krzysztof Skuneczny z siedzibą w Przemyślu, kod pocztowy 37-700 Przemyśl, ul. Biskupa Jana Śnigurskiego 9/03U. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią / Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Dane osobowe są przetwarzane w celu pozyskania nowych pracowników ( art.6 ust .1 lit. f RODO ) przez okres niezbędny do zapełnienia wolnych wakatów, a po tym okresie dla celów i przez czas oraz w zakresie wymaganym przez przepisy prawa. Ma Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem ; ( jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody ). Odbiorcą Pani / Pana danych osobowych będą podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa, podmioty świadczące na rzecz Administratora usługi informatyczne, telekomunikacyjne, prawne, z zakresu rachunkowości. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974r . Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody. Ma Pani / Pan prawo wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych gdy uzna Pani / Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani / Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27. 04. 2016r.

Autor: Ania

Kontakt:

  • adres email:
  • tel. komorkowy: 792300450

OSTRZEŻENIE PRZED NIEUCZYCIWYMI OGŁOSZENIODAWCAMI!
Ostrzegamy przed nieuczciwymi ofertami pracy, w których anonimowi ogłoszeniodawcy proszą o przesłanie numeru dowodu osobistego lub jego skanu, numeru PESEL, adresu zamieszkania i numeru telefonu, Twoich zdjęć lub żądają opłacenia z góry procesu rekrutacji, biletów, noclegów (w szczególności dotyczy ofert pracy za granicą i próśb o wpłatę pieniędzy za pośrednictwem Western Union Money Transfer), opłat za materiały (praca chałupnicza, składanie długopisów lub biżuterii) itp., zatelefonowania lub wysłania wiadomości SMS pod płatny numer telefonu, pobrania pliku z internetu, wykonania przelewu bankowego nawet na kwotę 1 grosza (nowy rodzaj oszustw, wyłudzenie kredytu). Zanim wyślesz CV poproś autora ogłoszenia o podanie nazwy firmy i jej pełnych danych teleadresowych (w tym numeru REGON). Następnie zweryfikuj ich prawdziwość. Uczciwi pracodawcy nie mają żadnych powodów do publikacji anonimowych ofert pracy, nigdy NIE ŻĄDAJĄ podania swoich danych osobowych, założenia konta bankowego, wykonania przelewu. Bądź ostrożny, nie ryzykuj!

To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu PRACA, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego


Wstecz

Ilość wyświetleń: 275
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.przemysl.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Zatrudnię na etat
Inne ogłoszenia tego użytkownika (5 ogł.):


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.przemysl.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2024 ogloszenia.przemysl.pl